Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 21

Labas. Žydriausia , rašai, kad krosnelė neteiks tiek grožio, kiek židinys. Kažkada aš ir gi taip sakiau, o dabar man kaip tik krosnelė labiau patinka doh.gif Nors neturiu dar nei to, nei to.
Ir dar, pamąsčiau, juk jei "didelis" reikalas bus salą pastumti, tai ir be ratukų ją gali pastumti, juk neprisitvirtina ji prie grindų g.gif
Beje, išsisaugojau jūsų antrąjį variantą, nes man jis superinis ir pagal išplanavimą labai tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2015 02 11, 19:44)
Labas. Žydriausia , rašai, kad krosnelė neteiks tiek grožio, kiek židinys. Kažkada aš ir gi taip sakiau, o dabar man kaip tik krosnelė labiau patinka  doh.gif  Nors neturiu dar nei to, nei to.
Ir dar, pamąsčiau, juk jei "didelis" reikalas bus salą pastumti, tai ir be ratukų ją gali pastumti, juk neprisitvirtina ji prie grindų  g.gif
Beje, išsisaugojau jūsų antrąjį variantą, nes man jis superinis ir pagal išplanavimą labai tinka  4u.gif



Cia labiausiai reikia dekot Juodai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as tai nebuciau ryzusis net planuot su sala, nes man iskart ispudis kad nieks netilps. as ivis kai nuvaziuoju i ta savo trobele, tai man atrodo taip mazai tos vietos, gal del to, kad dabar seni mediniai langai, tamsu, grindys isluptos. dar siena neisgriauta tarp ti kambariu, tai irgi sunku suvokt ta erdve

na krosnele irgi esu macius kad ikomponuoja kaip zidini, jei labai norisi arba tiesiog krosnele

del salos tai aisku galima pasidaryt virtuve , o paskui dar pasidarius tiksliai paskaiciuot kurioj vietoj, kokiu matmenu, jei baisu rizikuot, kad per didele. arba jei ke reiks su vyru i kompromisa eiti,kad gal pussale, nes tada jam priekyje liks vizualiai daugiau erdves. bet kai sala, tai naudojimuis ir vaiksciojimui praktiskiau

nu dar galvoju kai sofa taip desiniam kampe, tai jau bus problema, kad uz nugaros vaikscios, bet isvis nematysi, kas namo pareina tongue.gif

tai dar tada klausimelis del zidinio/krosneles nisoje.
Jis aisku galetu sutaupyt vietos kaip sako architekte, bet tada jis statytusi kitoje kamino puseje, ty labiau i valgomojo puse, o ne i svetaines g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 11 vasario 2015 - 20:18
Žydriausia, o kokia spalva, stilius vyraus interjere, virtuvinio, sienų?
Beje, mintis šovė, kad po sm patarimų dizainerei nebebus ką veikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2015 02 11, 20:43)
Žydriausia, o kokia spalva, stilius vyraus interjere, virtuvinio, sienų?
Beje, mintis šovė, kad po sm patarimų dizainerei nebebus ką veikti  biggrin.gif



tai mes dizaineres ir nesamdom. Ji architekte, labiau namo patalpas ir isore. Vidiniam isplanavimui dizainerio nesamdom, ner uz ka.
Va ziuriu SM geriau uz visus 'dizainerius'

dabar pildau dar + ir - sarasa ir nusiusiu architektei smile.gif

del spalvu nezinau, bet galvoju apie sviesu fasada, stalvirsis nezinau koks. Stilius tikrai nebus koks provansas ar klasika israityta kokia (beje provanso tema seku, pasigroziu kartais, bet zinau, kad ne man , neturiu tokio stiliaus jausmo smile.gif
Atsakyti
Zydriausia, del pakabinamu spinteliu ir erdvesnio vaizdo be su architekte galima sutikti, nu bet kai ji sofa su zidiniu stato i viena eile, tai man kyla abejoniu ar ja is viso galima labai pasitiket g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 11 vasario 2015 - 20:49
QUOTE(gitulia @ 2015 02 11, 20:49)
Zydriausia, del pakabinamu spinteliu ir erdvesnio vaizdo be su architekte galima sutikti, nu bet kai ji sofa su zidiniu stato i viena eile, tai man kyla abejoniu ar ja is viso galima labai pasitiket  g.gif


bet jei be virsutiniu sointeliu ir dar du kampai, tai kur susidet viska (apacioj siuksliadeze, indaplove, kaitlente, saldytuvas) tai kiek tu stalciu liks?
as tikrai nesu is tu, kur man reik sandeliuku ar daugybes polto susikraut (maziau spinteliu-maziau slamsto namie), bet jau kai visai nebus, tai ka as zinau g.gif
galu gale gartraukis kazkoks tada masyvesnis tures kabet vistiek g.gif

man geriau gal pakabinamos spinteles, nei antras kampas uzsuktas prie lango.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 02 11, 18:56)

Jau šaukštai po pietų : Aš norėjau vientisų durelių, mano svajonė buvo, tik negalvojau, kad jos tokios aukštos išeis ::

naujai viskas atrodo graziai, tuomet jau nepalengvinsite 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 02 11, 18:58)


Nu bet Jūs ir šaunuolė, tiek kantrybės turėt doh.gif . Bet ir pasiekėt šį tą - pasirodo sala iš principo nėra blogai  thumbup.gif .
Aš tai siūlyčiau, kai bus grindys, pasidėlioti kokiom dėžėm, arba bent pasiklijuoti kokia lipnia juosta tuos baldų kontūrus pagal matmenis. Gal tada aiškiau bus ir lengviau apsislręsit ;.

as uz dezes!!!! patys mes plytas nesiojom-deliojom lotuliukas.gif sumkoka zynote

QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 11, 19:05)
nu jis pas mane neprincipingas,
sako, as neisivaziduoju kaip sedet, kai uz nugaros kazkas vaiksto 9cia del minktso dalies per viduri kambario)
Karvute apie kokius paveikslus?

karvute, apie kokius paveikslus kali?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kad neprincipingas - jau didelis pliusas 4u.gif
kad uz nugaros kazkas darosi... jis kiba vaiku neturi??? juk jie ratais duodasi, pamatysi perstumdysite pora kartu sofa, juk ne prikalta bus. rasite jai tinkama veita. ne si karto viska mirksiukas.gif

na butu tiek laisvu sienu, nu tik paveikslams lotuliukas.gif nekreipkite demesisa 4u.gif

QUOTE(gitulia @ 2015 02 11, 20:49)
Zydriausia, del pakabinamu spinteliu ir erdvesnio vaizdo be su architekte galima sutikti, nu bet kai ji sofa su zidiniu stato i viena eile, tai man kyla abejoniu ar ja is viso galima labai pasitiket  :

manau ji paraso tai, ko nori isgirsti uzsakovas-kuris piniga valdo... mirksiukas.gif
Atsakyti
dar papildziau savo sarasiuka po architektes laisko


1 variantas – baldai aplink kambario sienas
- jausmas, kad pagrindinė erdvė yra virtuvė, o svetainei tik mažas kampelis. Nematysi kas įeina į kambarį. Minkšta dalis yra svetainės akcentas, o mes akcentą nukišam į kampą ir tada akcentu lieka virtuvė.
- „negyvas“ (negyvenamasis) variantas, nesuartinantis šeimos bendroje erdvėje
- dar labiau prailgina kambarį
- židinio ar krosnelės vieta gaunasi ne į temą, nes sėdint ant sofos jo nematysi
- šalia židinio/krosnelės gali būti šalia per karšta sėdėti (nors jei nišoje ar su sienele, gal su ta šiluma ir Ok, bet tada tikrai nematysi nuo sofos, o vis tik židinys ar krosnelė nori nenori tampa kambario akcentu)
- išėjimas į terasą gaunasi palei sofą, toks vaikščiojimas „pro nosį“ kai sėdi poilsio zonoje, nebent duris daryt kairiau
- minkšto kampo galas per langą išsikiša – kažkaip ne į temą
- visi baldai kampuose (virtuvė kampe, TV kampe, sofa kampe) vidury tik valgomasis stalas???? Įspūdis šokių salė su dideliu stalu vidury, nes gausis praktiškai apstatytos visos sienos, tuščias tik vidurys. Kažkaip labai jau senoviška ir nesigauna tokio skirstymo į zonas.
- Statant prie vienos sienos minkštą dalį ir židinį ž židinys praranda savo estetinę prasmę. Lieka tik kaip šildymo agregatas, o ne jaukumo sukūrimo objektas

- virtuvės baldai kampu nėra patogūs ir funkcionalūs iš principo, užima daugiau vietos (erdvės) ir daugiau kainuoja (jeigu nori daryt praktiškai), neišnaudojama gerai erdvė (užima daug ploto kambary, bet pasidėjimo prasme žymiai mažiaun nei baldai eile), pats kampas būna tamsus
- 2 kampai dar daugiau nepraktiškos vietos ir dar didesnis apstatymas „pasieniais“ ir dar labiau sumažinamas priėjimas prie patogiausių spintelių
- valgant prie stalo labiau jausiesi virtuvėje nei svetainėje, jei nebus jokios erdvės atskyrimo (ale salos), arba jau tą valgomojo stalą reikia dėto toliau nuo virtuvės, bet taada kam ta tuščia erdvė U formos virtuvės viduje
- Jei be viršutinių spintelių ir U formos su 2 kampais, tai patogaus pasidėjimo minimaliai gaunasi.
- Jei be viršutinių spintelių, vis tiek reikės gartraukio, kuris kabinsis, o aš norėčiau paprasto gartraukio po spintele, o ne gartraukio kaip akcento, kurį paskui reikia valyt labai, blizgint, kad jis gražiai atrodytų.

+ daug laisvos erdvės
+ gal iš virtuvės patogiau žiūrėt ir matyt TV

+- TV – lyg ir ne prieš langą gaunasi, bet realiai sunku pasakyt kas geriau – ar TV prie namo vidinės sienos, prieš pietų langą. Bet pietinė saulė būna aukštai ir TV gali visai nepasiekti. Be to, pietų langą gali užsitraukti. Tuo tarpu prie pietinės sienos, į TV švies saulė iš vakarų, kuri būna žemiau ir gali būt, kad spigins į TV labiau, o į terasą vasaros metu bus vis tiek ilgiau vaikščiojama, tai langų užsitraukinėti nepraktiška.




2 variantas – atskirtos erdves (sofa vidury, gal sala...)
+ minkšta dalis atskiria svetainės zoną nuo valgomojo, o sala atskiria valgomąjį nuo virtuvės (ilgesnę kampo dalį dėti prie pietinio lango, trumpesnį svetainės viduryje
+ atėjus svečiams, vaikus – paauglius ar jaunesnius suaugusius galima papildomai pasodinti prie salos, prasiplečia sėdimų vietų skaičius
+ prie salos gaminant valgyti, visada galėsi žiūrėti į šeimą, bendrauti, į kiemą per terasos vitriną.
+ gražesnė kambario forma
+ matomas ir galima mėgautis židiniu ilsintis vakare ant minkštos dalies prie TV

- jei su sala, tai sumažėja laisvos (tuščios) erdvės, nes 35 kv. nėra labai didžiulė erdvė, reikia gerai įvertinti baldų matmenis. Sal1 galima arba šiekmtiek mažinti arba darytu pussalę
- užsistoja dalinai vitrininis langas pietų pusėje, bet galima palikti tarpą nuo sienos

Papildyta:
QUOTE(Karvute @ 2015 02 11, 21:03)
manau ji paraso tai, ko nori isgirsti uzsakovas-kuris piniga valdo... mirksiukas.gif



na, kadangi atrodoe, kad mazdaug zinom ko norim, senas namas ne naujai statomas, todel fantazija ribota, mes pradzioj lyg ir patys buvom pasipaise ko norim, tai galvojom architekte tik del popieriu ir gal siek tiek ka patars, tai ieskojom kuo pigiau.
Gal jei butume ieskoje su mintim, kad mums viska sudelios tai gal kitaip. bet siaip negaliu sakyt, kad nieko visai nepatarai ir viska sako, ka mes norim isgirst patys.
kiek skaitinejau ir domejausi kainomis, tai iki 3000 architektas yra pigu. Mums sutiko padaryt uz 2000 lietuvisku litu, tai kazkokiu is jos auskiniu minciu mes ir nesitikejom. As isvis galvojau ateis, technini darba padarys, kad galetume projekta priduot, nees bus rekonstrukcija, bet ji dar ir pasiulo kazka, o mes aisku renkames smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 11 vasario 2015 - 21:09
QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 11, 22:13)


Viskas puikiai surašyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 11, 21:14)
Viskas puikiai surašyta  thumbup.gif


dar pakoregavau
- užsistoja dalinai vitrininis langas pietų pusėje, bet galima palikti tarpą nuo sienos arba nedaryti vitrinos ir palikti tokio dydžio, koks yra


tiesa, dar jei del kampines virtuves. Architekte sako, atsidarys durys ir ta virtuve neklius uz akiu.
bet mes mastem, gal isvis duru nedaryt is holo i ta kambari, palikt tik anga ir viskas, tai jokiu duru isvis nebus.
Bet vistikek jei daryciau kampu, tai matyt deziau ta sienele, kuria dazyciau kambario spalva, maciau vakar internete tokiu variantu, visai gerai atrodo kai virtuve prasideda ties kambario kampu, tai lyg ir paslepia-lyg ir suformuoja tokia kaip nisa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 11 vasario 2015 - 21:28
QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 11, 21:00)
bet jei be virsutiniu sointeliu ir dar du kampai, tai kur susidet viska (apacioj siuksliadeze, indaplove, kaitlente, saldytuvas) tai kiek tu stalciu liks?
as tikrai nesu is tu, kur man reik sandeliuku ar daugybes polto susikraut (maziau spinteliu-maziau slamsto namie), bet jau kai visai nebus, tai ka as zinau  g.gif
galu gale gartraukis kazkoks tada masyvesnis tures kabet vistiek g.gif

man geriau gal pakabinamos spinteles, nei antras kampas uzsuktas prie lango.



As ne apie pasidejima, zinoma jus geriau zinot kiek jo reikia jusu virtuveje, bet apie pacios architektes logiskus pasiulymus. Pagal tokius destymus toje erdveje man zidinys ar krosnele is viso lieka nereikalingi.
Bet jusu sutarta kaina paaiskina situacija. Architekte tik popieriu sutvarkymui , todel galit pries vyra panaudoti dar viena argumenta jei jis remsis jos nuomone wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 11 vasario 2015 - 21:37
QUOTE(gitulia @ 2015 02 11, 21:31)
As ne apie pasidejima, zinoma jus geriau zinot kiek jo reikia jusu virtuveje, bet apie pacios architektes logiskus pasiulymus. Pagal tokius destymus toje erdveje man zidinys ar krosnele is viso lieka nereikalingi.



zidini ar krosnele vyras labiau planuoja del sildymo alternatyvos. Asia daug nesikisu, bet jis sako kai bus grindininis sildymas, kuris siaip yra inertiskas ir ji paprasati ijungi kai sildymo sezona pradedi. o va krosnele ar zidini gali pasikurti kad ir anktyva rudeni vienam vakarui, kad susildytu ar dregme isdziovintu, tas pats ir pavasari.
kai radiatoriai, tai ijungei, 10 min ir jau silta, o su grindininiu taip nera (kiek as suprantu). tai jis nori turet galimybe pasisildyt trumpam, kol dar nepradetas ar jau pasibaiges sildymo sezonas.

bet aisku, jei darysi, tai jau reikia tada galvot ir apie estetine puse
Atsakyti