Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Keletas vaizdeliu is interneto.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 01 kovo 2015 - 01:06
labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, biškį pro sendaikčius prasiknisau, na aš kaip visad nelabai ką ten randu, tačiau užkliuvo akis už keletos daiktelių. štai tokio tipo veidrodžių buvo daug, bet kainos po 60 eurų, kodėl jie tokie brangūs? daugumoj tai su visokiais angeliukais, šis toks neutralus, bet -nepamenu kaina tai 60+ keli eurai...

user posted image

dar patiko ši lempa, gan aukšta-nelabai turiu kur padėt g.gif bet realiai gerai žiūris-kaip nauja, kaina 90eurų
user posted image

na ir šis grožis, čia laikiklis rankšluosčiui, tualet popieriui ir muilui, kaina 30eurų

user posted image

atkalbėkit eilinį kartą, man užteks keletos svarių NE blush2.gif

P.S. veidrodis tai mažas-pastatomas, kokių 30-40cm tik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 01 kovo 2015 - 13:03
QUOTE(dives @ 2015 03 01, 13:01)
Sveikos, biškį pro sendaikčius prasiknisau, na aš kaip visad nelabai ką ten randu, tačiau užkliuvo akis už keletos daiktelių. štai tokio tipo veidrodžių buvo daug, bet kainos po 60 eurų, kodėl jie tokie brangūs? daugumoj tai su visokiais angeliukais, šis toks neutralus, bet -nepamenu kaina tai 60+ keli eurai...


atkalbėkit eilinį kartą, man užteks keletos svarių NE blush2.gif

P.S. veidrodis tai mažas-pastatomas, kokių 30-40cm tik


man viskas grazu, tik ta zvakide kazkoks nesusipratimas, ar ten kazkokios kicines a la zvakes? per daug ant jos visko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2015 03 01, 14:32)
man viskas grazu, tik ta zvakide kazkoks nesusipratimas, ar ten kazkokios kicines a la zvakes? per daug ant jos visko  :mm

Ten stalinis šviestuvas, dar reikia ten gaubtelių, sakot kichas g.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 03 01, 14:56)
Ten stalinis šviestuvas, dar reikia ten gaubtelių, sakot kichas g.gif

veidrodis ir rankenėlės man gražūs.. lempa irgi visai nieko, gal kiek glumina ta stiklinė koja. smile.gif

pas mus šian švietė saulė, akivaizdu kad reikės dengt langą

Nusprendžiau dėt gartraukį su medžiu.. Kaip manot, kokia spalva medį tept ( mums su juodai žiūriu aktualu tas tepimas dabar, teks gal ir man popieriais klijuot hihihi.gif ) man pačiai virtuvinio spalva atrodo logiška, arba sienų g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 21:22)

Nusprendžiau dėt gartraukį su medžiu.. Kaip manot, kokia spalva medį tept ( mums su juodai žiūriu aktualu tas tepimas dabar, teks gal ir man popieriais klijuot hihihi.gif )

Tai jau tikrai... hihihi.gif
Aš tai galvočiau, gal balta g.gif . Vistiek apvadai balti, kėdes irgi baltas planuojat prie salos. Sienų spalva netepčiau, kad nepranyktų sienoje, o jei dar nesigautų tokia pati kaip sienos, atsirastų dar viena spalva. Ta pati grėsmė su baldų spalva, be to neįdomu... unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 03 01, 21:29)
Tai jau tikrai... hihihi.gif
Aš tai galvočiau, gal balta g.gif . Vistiek apvadai balti, kėdes irgi baltas planuojat prie salos. Sienų spalva netepčiau, kad nepranyktų sienoje, o jei dar nesigautų tokia pati kaip sienos, atsirastų dar viena spalva. Ta pati grėsmė su baldų spalva, be to neįdomu... unsure.gif  4u.gif

nepranyks nes gartraukis bus baltas , o spalvos sienų liko , tai neis nepataikyt.. dėl to neįdomu ... nu gal ir neįdomu ale jei pavarysiu kokia duck egg spalva, nu man ne ta vieta gartraukio medis, kad jį vizualiai ryškint smile.gif o gal pasikabint gartraukį ir tada bandyt rinktis... tik reikės bas atsargiai dažyt doh.gif nepakabinus lengvaiu būtų ... dar visai galvojau kokia gal bronzinė spalva yra, tokia bum ir nutepu smile.gif blizgiai taip smile.gif

per kokius psl dedat foto? noriu didesnę įdėt bet photobucketą tokio mažumo įdeda doh.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 01 kovo 2015 - 20:36
QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 21:34)
per kokius psl dedat foto? noriu didesnę įdėt bet photobucketą tokio mažumo įdeda  doh.gif ..

part.lt - duoda ir dydi pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 03 01, 21:40)
part.lt  - duoda ir dydi pasirinkti.

bandau smile.gif o atrodo gavosi.. na tai kokis tas gartraukio medis tiktų? smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 03 01, 21:34)
nepranyks nes gartraukis bus baltas , o spalvos sienų liko , tai neis nepataikyt.. dėl to neįdomu ... nu gal ir neįdomu ale jei pavarysiu kokia duck egg spalva, nu man ne ta vieta gartraukio medis, kad jį vizualiai ryškint  smile.gif o gal pasikabint gartraukį ir tada bandyt rinktis... tik reikės bas atsargiai dažyt  doh.gif nepakabinus lengvaiu būtų ... dar visai galvojau kokia gal bronzinė spalva yra, tokia bum ir nutepu smile.gif blizgiai taip smile.gif

Aj, matyt aš būsiu kur praleidus gartraukio bendrą vaizdą... nes dabar pagalvojau, kad visas bus medžiu apsiūtas.
Tokiu atveju, visai logiška būtų baldų spalva tepti, jei nenorit akcentuoti. Jei visgi sugalvosit, kad reikia, kodėl ne Duck egg biggrin.gif. Geriausiai pamatysit norimą spalvą, kai pakabinsit jį manau. O sienų spalva man visai ne prie ko ax.gif , be to ant medžio tie patys dažai gal gali kitaip atrodyti unsure.gif ... bet gal ir ne smile.gif
Atsakyti
Klausimas ne į temą. O gartraukio pajungimas išeina į lauką ? Ar kur blush2.gif
Atsakyti