Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada galima sodinti ir statyti vaikelį

QUOTE(ritukasx @ 2009 01 23, 23:26)
O tai masaziukams, mankstelems jums siuntimo neisrase? Manau tai labiau padetu nei naminis masazas, be to masaziste pamokintu visokiu pratimu, kuriuos galetumet namie praktikuot  smile.gif


jau masaziukus lankem, bet dabar kviesim i namus, nes tiesiai sviesiai buvo pasakyta, kad jei mums nesumoka, mes visu savo sugebejimu nerodom.Tai galvoju geriau as namie sumokesiu o netampysiu i poliklinika, be to dabar ten labai serganciu padidejo. O seip lankem masazus beveik 2 men. padejo, bet pati maciau, kad daro bile kaip 20 min ir viskas, o as namie kai darau, tai 1h iseina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 01 24, 14:02)
jau masaziukus lankem, bet dabar kviesim i namus, nes tiesiai sviesiai buvo pasakyta, kad jei mums nesumoka, mes visu savo sugebejimu nerodom.Tai galvoju geriau as namie sumokesiu o netampysiu i poliklinika, be to dabar ten labai serganciu padidejo. O seip lankem masazus beveik 2 men. padejo, bet pati maciau, kad daro bile kaip 20 min ir viskas, o as namie kai darau, tai 1h iseina. smile.gif


Na taip, kai pinigai mokami - visada darbas geriau einasi rolleyes.gif
Mums, kai 4 men. dare poliklinikoje masazus, tai net tu 20 min neistempdavo, max 15 min ir baigta doh.gif O mokamo masazo kol kas nebandem, nes kaip ir neprireike dar ax.gif
Na, tai sekmes jums, viskas bus gerai 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nezinau ar gerai ar bloggai gal ir anksti bet mano vyresnelis 5men jau suvaikstuku vaiksciojo maziukas mazdaug 6men
Atsakyti
mano mazyle 3menesiuku,bet labai nori sedet,kai paduodi rankas kimbasi ir keliasi ir visai neblogai atsikelia.
Atsakyti
QUOTE(skrajune @ 2009 03 25, 13:43)
mano mazyle 3menesiuku,bet labai nori sedet,kai paduodi rankas kimbasi ir keliasi ir visai neblogai atsikelia.


Kad jau rodo nora sedeti, tai yra gerai, bet siaip sedeti dar nepatartina smile.gif
Atsakyti
Musiskiui kleckui trys menesiai ir pora savaiciu. Tai irgi keliasi kai isikimba i rankas, pats rieciasi susikaupes, nori sedeti ir viska matyti. Bet dar tokio amziaus tikrai per anksti. Tai geriau paimt panesiot ji, nei leist kad jis sedetu.
Atsakyti
QUOTE(Monali @ 2009 03 31, 17:39)
Musiskiui kleckui trys menesiai ir pora savaiciu. Tai irgi keliasi kai isikimba i rankas, pats rieciasi susikaupes, nori sedeti ir viska matyti. Bet dar tokio amziaus tikrai per anksti. Tai geriau paimt panesiot ji, nei leist kad jis sedetu.

thumbup.gif
mano maze 2 men su puse bet rankutem kabinasi ir bando keltis, bet dar toli iki sedejimo
Atsakyti
Mums penki su puse mėnesio. pasodintas jau gali išsėdėti daugiau nei minutę, bet aš dar nepiktnaudžiauju ir sodinu retai. kai jau pats galės atsisėsti, tada manau ir galima sodinti. pasiėmęs už pirštų maniškis nesisėda, o iš karto atsistoja ir stovi dar tvirčiau nei sėdi, bet statau irgi nedažnai, paprastai prilaikau už pažastų.
Atsakyti