Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

O as taip iki galo ir nesuprantu ar su miegu problemos ar papo norejimas unsure.gif . Nes diena ji visai papo neprisimena, niekada manes nenurengineja. Pvz as maudausi vonioj ir ji uzeina, tai prasosi, kad i vonia ir ja ikelciau, o ne nuogo papo smile.gif O su miegu tai problemos sad.gif Net pietu miego negali normaliai be prabudimu ismiegot, o kai prabunda nusminga tik prie papo. Neisivaizduoju kaip dar galeciau ja uzmigdyt: soskes - priesas, supti nesiduoda, nes supranta, kad ja migdo ir tada isterija prasideda (issiblasko ir tada visai neuzmigdau), Tv beveik neziuri, isskyrus teletabius (o ir as nelabai noreciau prie TV migdyt). Bandziau i vonele pilt melisu arbatos pries nakti ir taip maudydavau - nepadeda. Dabar pabadysiu savaite duot specialios homeopatines miksturos. Jau 4 para geria - jokio poveikio. O diena ji auksinis vaikas. Ne joks hiperaktyvus.
Auges, kaip tu darai melisu arbatele? Vienas arbatinis saukstelis zoliu i stikline vandens, o gal daugiau ar maziau rolleyes.gif

P.S. tariausi su gydytoja del tokio miego, tai liepe vakare nezaist aktyviu zaidimu, nes tipo sapnuoja. Nezinau, seimoj nieks nesibara, nerekaloja, su ja graziai zaidzia... Dar paklausiau ar negli but kirmeliu (juk jos nakti aktyvios) sad.gif tai nuramino, kad ne, bet po to profilaktiskai pasiule isgert 0,5 tab. Vermox... Nusipirkau tu vaistu, bet taip ir nekyla noras ju girdyt prifilaktiskai... sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Tvarkele @ 2004 03 16, 21:23)
Tai as ir tempiu, nes baisiai jau gaila jos butu. Nors soske ciulptu, tai dar galima pasiulyt, o manoji, tai i soske, kaip i priesa ziuri.

as taip pat kol kas dar nesiimu jokiu veiksmu. tik galvoju.
su tutem ir buteliukais nuo mazens nedraugaujam. kleckas pripazista tik natur produkt smile.gif papuli, is bedos pirstuka.
nakti miegam gerai, bunda tik 1 karta paryciais, man miegoti netrukdo. bet diena blink.gif istysai reikalauja papulio. o kai gauna niekaip atsitraukti negali, jau regis lipa nuo keliu, bet apsigalvoja ir vel kelia man drabuzius.
jauciu reiks grieztai viena kart nutraukt maitinima, nes po truputi nepavyks.
ir dar, skaito maziukas mano mintis rolleyes.gif - pajuto apie ka galvoju ir dar stipriau i papa "isikibo" . atsirado vaikui baime, kad gali netekti papulio, todel dar labiau jo nori wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1079530684[/mergetime]
RebekaG,
mes ismokom visa nakti ismiegoti, kuomet lankem mankstas. vaikas gerai pasportuoja, po to miega kaip uzmustas biggrin.gif
o dabar miega, gerai itakoja rezimas g.gif tuo pat metu einam miegucio 23 val, keliames 8 val, pietu miegas 12.30 . ateina miego valanda ir maziuko organizmas pats reikalauja ciucia liulia.
Atsakyti
Zinai, Manu, maniske igi daugiau diena mane kamuoja, nakti, tai visai gerai miega. Dabar jau kalasi kruminiai is abieju pusiu,tai pagalvojau, kad dar del to tokia pasiutus su tais papiukais
Atsakyti
RebekaG, kadangi as melisas is sodo prisidziovinus turejau, tai pora zoleliu (kelis lapelius isdziovintus) stiklinej vandens, toks silpnas bizaliukas gaudavos, vos vos tik gelsvas. Bet kvapas ir skonis tai puikus budavo, labai malonus
Atsakyti
Niekad nemaniau, kad teks nutraukti maitinimą anksčiau, nei pats vaikas panorės... sad.gif Bet reikės išvažiuoti savaitei...O sūnui papulio reikia ir naktį, ir dieną, dažnai, ir nepriklausomai nuo to, sotus vaikas ar ne... O suprasti, kad pienukas " sugedo" ar "pabėgo", dar per mažas - metai ir šeši mėnesiai...Bandysime ir mes pradėti nuo melisos arbatėlės, pagal Auges receptą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (vilko_puse @ 2004 03 31, 16:58)
o kaip man nutraukti, jau puse metu ruosiusi moraliskai ir vis maitinu frusty.gif

Va va ir man tas pats smile.gif Pradzioj norejau nors iki 4men ismaitinti, po to bent jau iki 6men (be primaitinimu), po to atsipalaidavau, kad tas pienas niekur siaip sau nedingsta ir kad dar iki 1m pamaitinsiu (gal iki 10men budavo tokiu dienu, kad tik mano piena ir valgydavo, nors bandziau primaitinti nuo 5,5men) Dabar panelytei 1,4m... dar maitinu... rolleyes.gif vis randu priezasciu, kad dar tas maitinimas reikalingas rolleyes.gif
Atsakyti
bena maitinau iki 13 men. nuo 10 men nebemaitindavau naktimis - taip jau atsitiko,kad teko isvaziuoti 5 dienom, i komandiruote. palikau vaika su teciu ir kruva buteliuku saldiklyje. bet tetis nakti kietai miega, o vaikui ner ko is jo pareikalaut... taip ir atprato naktimis maitintis. del vakarinio maitinimo nebuvo problemu, nes benas nebuvo iprates uzmigti prie kruties. paskutiniais menesiais buvo likes tik vienas - rytinis - maitinimas, nes tingedavau anksti keltis pusryciu daryti. bet ir to kazkaip palengva ir neskausmingai atsisakem. kelias dienas tekdavo miegot su marskineliais, nes pamates krutis, reikalaudavo pieno, paskui nustojo.
pienuko jau nebedaug budavo - tai visai nujunkius tik i trecia diena teko truputi nutraukt. daugiau nieko nedariau.
zodziu, su benu viskas vyko lengvai ir naturaliai.

gustui jau 8.5 men, bet maitinu dar pilnu tempu diena ir nakti ir dar negalvoju apie nutraukima.
Atsakyti
o as tai is viso pamaitinau 2 men ir viskas nebuvo pieno nors tu ka niekas nepadejo nei arbatos nei spec. maistas mad.gif
Atsakyti
Vilko - puse o tu pabandyk kad bent diena jis eitu miegot su kuo nors kitu, teciu arba mociute arba aukle kokia. Maniske tai atprato nuo uzmigo prie kruties tik aukles deka. As iseinu o vaikui miegot vistiek reikia, tai per kelias dienas ir atprato nuo kruties.
Atsakyti
Grįžau aš šiandien namo, močiutė atnešė ką tik sočiai papietavusį Margirį...pirmi žodžiai buvo, jam pamačius mamą - papo, papo, papo! Ir taip ištisai, reikliu tonu...Nedaviau, vaikas pasijuto baisiai nuskriaustas, tai močiutė išsivedė į lauką pasivaikščioti...Bet kai sugrįš, įtariu, istorija pasikartos...
Atsakyti
As irgi jau susimasciau g.gif kaip reikes uzdaryti pieno fabrika, nors mano mazei sis siaubas dar greitu laiku negresia, bet man vistiek galvosukis, kaip ta malonuma reiks is jos atimt. nors nemanau, kad bus labai sunku, nes dukra noriai valgo kieta maista ir nakti pienuko nereikalauja. Kazin kas butu, jei paskutini menesi pries nujunkant piena nutraukti ir duoti is puoduko, gal tada lengviau susitaikytu su netektim, bet cia aisku tinka tik tom, kuriu vaikuciai pienuka, o ne papuka myli wink.gif
Atsakyti
Zvirbliuke,

o tu jau nori nutraukti maitinima? Juk gali grizusi vel maitinti. Tiesiog, budama gastrolese nutrauk susikaupusi piena, kad nedingtu ir toliau gamintusi. Grizus galesi testi.
Atsakyti