Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

user posted image

first.gif Caramelia30
second.gif bevale
third.gif eglutyte

Saunuoles. thumbup.gif O cia Airise ir jolitamaria. lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Ech, o aš šiandien užsiėdžiau, šampano vyno negaliu, tai užvalgiau biggrin.gif bet nieko, ryt atsistatysiu cool.gif ačiū už lentelę ir už pirmą vietą bigsmile.gif o jau gražuolės kokios nuotraukoj lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu Airisei uz lentele ir uz antra vieta thumbup.gif O jau nuotrauka kokia juokinga, negaliu lotuliukas.gif


QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 19, 20:16)
Ech, o aš šiandien užsiėdžiau, šampano vyno negaliu, tai užvalgiau biggrin.gif  bet nieko, ryt atsistatysiu cool.gif  ačiū už lentelę ir už pirmą vietą bigsmile.gif  o jau gražuolės kokios nuotraukoj lotuliukas.gif

tau siandien galima bis.gif birthday.gif Svesk be sazines grauzimo mirksiukas.gif

Ryt vaziuojam i kalnus, paskutini karta siemet turbut bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bevale @ 2016 02 19, 23:33)
Aciu Airisei uz lentele ir uz antra vieta thumbup.gif O jau nuotrauka kokia juokinga, negaliu lotuliukas.gif
tau siandien galima bis.gif  birthday.gif Svesk be sazines grauzimo mirksiukas.gif

Ryt vaziuojam i kalnus, paskutini karta siemet turbut bigsmile.gif

Pavydziuuu wub.gif kaip smagu gamtoj pasibut.

Pas mus tai dabar ne kazka lauke - nu ner ka veikt vaikam isejus, dviraciu dar nevaziuosi; sniego kad paciuozinet nuo kalno nwbeuztenka... Nesugalvoju ka cia savaitgali paveikt su seimyna. Notis kazkur is namu, bet kad gamtoj pabut, nelisti i kina ar pan g.gif nu gal ryt nusvis kokiamintis.

Tiesa, Jolitamarija, sveikatos sunui...man ner nieko baisiau uz vaiku ligas... Visos dietos tada nueina i paskutine vieta.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif gui kaip bloga buvo naktį ir iki šiol, orhanizmas atmetinėja nesveiką maistą matyt biggrin.gif šiandien stoju atgal į vėžes, einu sportuot už vakar bigsmile.gif šiandien ryte įšokau į timpas ir maikę apgludusią, vyras sakė neįtikėtina kaip greitai keičiasi mano kūnas wub.gif pavydas bambą jam griaužia nestuke.gif lotuliukas.gif gražios visoms dienos 4u.gif
Atsakyti
Laba rytas 4u.gif kaip savaitgaliaujat ? Aš vakar gerą MKD apturėjau, šiandien daug svečių turėsim tai jaučiu pačeatinsiu doh.gif vėl... tai truputį improvizuoju, nes gausis dvi lucky days šią savaitę, o taip nesinori nugrybaut ir atgal į 90+ pareit, tai kažkaip laikausi, kad bent ištisinio ėdimo nebūtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 21, 08:41)
Laba rytas  4u.gif  kaip savaitgaliaujat ? Aš vakar gerą MKD apturėjau, šiandien daug svečių turėsim tai jaučiu pačeatinsiu  doh.gif  vėl... tai truputį improvizuoju, nes gausis dvi lucky days  šią savaitę, o taip nesinori nugrybaut ir atgal į 90+ pareit, tai kažkaip laikausi, kad bent ištisinio ėdimo nebūtų  lotuliukas.gif

Labas,tai gal baisiai nenucytinsi mirksiukas.gif as tai va lovoj voliojuos,lauke tai slapdryba...jauciu nosies nekisiu laukan,teks namie kazka pasidaryt ax.gif
Atsakyti
Labas

As dar lovoj blush2.gif bet tuoj lipsiu lauk; vakar buvom kine su vaikais ir pas draugus. Valgem pica, bet saikingai thumbup.gif
Siandien turbut namie laika leisim, reikia pamokas paruost...
Atsakyti
Tuscia unsure.gif tai as su savim pasisnekesiu biggrin.gif

Siandien namuose praleidau ir kazkaip su maistu normaliai, dziaugiuosi.

Meniu
Psr - 2 virti kiausiniai,duonos riekele su sviestu
Pietus - lekste kopustu sriubos, pomidoru sal su aliejum
Uzkandziam - obuolys, bananas
Vakariene - lekste kopustu sriubos; morku salotos su ferm. suriu ir majon., duonos riekele.

Ziuriu atsirado dabar kelios firmos kurios tiekia maista tam tikru skaicium kaloriju : 21 diena (sitie jau seniau egzistuoja) ir 7 pack. Kaina zveriska, bet gundausi pabandyt cool.gif

Kaip jum sekmadienis? Bevale kaip kelione?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif niu aš vakar pavariau bombinkių doh.gif pirma dienos pusė buvo švari, bet kai pavakarojom lotuliukas.gif stoju atgal į vėžes cool.gif
QUOTE(eglutyte @ 2016 02 22, 00:14)

Meniu
Psr - 2 virti kiausiniai,duonos riekele su sviestu
Pietus - lekste kopustu sriubos, pomidoru sal su aliejum
Uzkandziam - obuolys, bananas
Vakariene - lekste kopustu sriubos; morku salotos su ferm. suriu ir majon.,


Užkliuvo sviestas, aliejus, sūris ir majonezas. Su saiku nieko, bet per vieną dieną man rodos per daug blush2.gif geriau vietoj tų kalorojų kažką daugiau sveiko suvalgyt. Nebent ąia buvo pusiau cheat day blush2.gif O Bet Tačiau neįsižeisk, nenoriu būt bjauri priekaba, jei svorio kritimas tave tenkina tai puiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 22, 06:13)
Labas rytas 4u.gif  niu aš vakar pavariau bombinkių  doh.gif  pirma dienos pusė buvo švari, bet kai pavakarojom  lotuliukas.gif stoju atgal į vėžes  cool.gif
Užkliuvo sviestas, aliejus, sūris ir majonezas. Su saiku nieko, bet per vieną dieną man rodos per daug blush2.gif  geriau vietoj tų kalorojų kažką daugiau sveiko suvalgyt. Nebent ąia buvo pusiau cheat day  blush2.gif O Bet Tačiau neįsižeisk, nenoriu būt bjauri priekaba, jei svorio kritimas tave tenkina tai puiku  mirksiukas.gif
Oj, tik nebuk kaip toza. doh.gif Sutinku, kad keli produktai ne tokie ir sveikuoliski, bet tu nematai bendro vaizdo. O kaip jau ir rasiau, riebalai irgi yra reikalingi... Slakelis alyvuogiu aliejaus nera blogis. mirksiukas.gif

Kazkokia depresija puola. doh.gif Svarstykles rodo ne ta, ka reikia. Darbe vis kazkas nutinka. Zodziu, ne geriausia pasnekove siuo metu esu. doh.gif O jums geros dienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 22 vasario 2016 - 07:30
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti