Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

Sveikos, kaip norejau pusryciams blynu.... bet susilaikiau ir issiviriau koses, bet po to suvalgiau du pyragiukus-sausainukus, tai vistiek nieko gero blush2.gif reikejo geriau tu blynu kept ir valgyt su saldytom uogom biggrin.gif
siandien prisiminiau kad turiu kokteiline... tai ta proga susiplakiau kokteili is banano ir kefyro. Labai sotu thumbup.gif
Vakariene bus tik uz kokios valandos, kazkaip cia nusivelino, na bet liesa mesyte su darzovem bus tai kaip ir viskas ok ax.gif
Atsakyti
Parsivelku privalgius netvarkingai biggrin.gif
Orkaitėje kepta vištiena su bulvėmis
Lašinukai su duona ir agurku
Avokadas nedidelis
Grūdėtos varškės mažas indelis

Gerai, kad ryt pirmadienis, į ritmą sugrįšiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 02 21, 17:47)
Nuostabios, kad mažiau kg rodo, ar šiaip kokios mandresnės? 4u.gif
Vadovaukis tomis, kurios rodo mažiau biggrin.gif



paprastos elektroninės, kaip mano:D
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar dienos kalorijos:

pudingas 250
kapučinas 40

sumuštinis 200
kakava 10
šokoladas 150
dešra lotuliukas.gif 50

orkaitėje kepta antis 400
kopūstai 20

kakava 10
3 finn crisp su vaške 120
vėl pudingas 180

2 virti kiaušiniai 200

Na, kad ir kaip stengiausi atsilikyti, 2 virtų kiaušinių vakarienei man niekaip neužtenka, likusi šeimyna valgė keptas bulves, neatsilaikiau ir aš blush2.gif

keptos bulvės su ketčupu ~350

Viso 1980 verysad.gif

Savaitgalis kaip visad pakišo koją, svoris ryte negražus, bet apie 300-400 g per savaitę pakrito visgi ax.gif

Vyras išskrido į komandiruotę, lieknėt bus lengviau smile.gif Šios savaitės planai: pusryčiams grikiai ir avižos pakaitom, priešpiečiams išbandyt ruginių miltų blynelius, vakarienėm išbandyt bent 2 naujas salotas ax.gif
Atsakyti
Labas rytas wub.gif kazkaip praeita savaite neblogai atsilaikiau, aisku buvo ir nuklydimu, bet siryt pasisveriau, tai per savaite -600g wub.gif speju cia todel nes suvalgomu saldumynu kieki sumazinau kokiu 80% thumbup.gif o dabar jau ir tiek daug nebesinori biggrin.gif

Beje, dontstop, man niekada neuztenka 2 kiausiniu. Visada verdu 3, o dar prie ju arba darzoviu, arba surio siek tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trysduvienas: 22 vasario 2016 - 09:14
QUOTE(trysduvienas @ 2016 02 22, 11:12)


Beje, dontstop, man niekada neuztenka 2 kiausiniu. Visada verdu 3, o dar prie ju arba darzoviu, arba surio siek tiek ax.gif

Bijau, kad ir 3 man, abžorai, bus ant vieno danties blush2.gif

Šaunuolė, Trysduvienas, puikus rezultatas 4u.gif
Atsakyti
Siandien geru naujienu diena. Vyras gaus vasara atostogu, tai planuojam kokia poilsine kelione susiorganizuot - tai man ir motyvacijos iskart daugiau atsirado, nes noriu graziai su maudymuku atrodyt biggrin.gif tai va, per per praejusia savaite stipriai sumazinau saldumynus, sia savaite planuoju ivesti sporta i dienotvarke. Siryt jau "pastrikinejau" biggrin.gif isijungiau youtube kokiu treniruociu pasiieskot, tai radau keleta tokiu, is pirmo zvilgsnio lengvutes atrodo, bet kai pradejau daryt tai iskart prakaitu apsipyliau. Isvis kokios 40 minuciu judesiuko gavosi, tai man kaip sporto nemegejai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Smagu geru naujienu klausytis thumbup.gif ir kad bendram rezultate krenta, vis vargas neveltui.
Mano svarstykles vietoj stovi, gal i auksti nori kilt. Padauginau su viskuom, dabar kai paskaiciavau kalorijom, tai susiimsiu.
Pusryciai buvo kava su grietinele 240 kal, vel puodelis kavos 80 kal.
Pietums sversiu. Darzoves irgi zalias reik sverti?


O sportas mano apleistas... unsure.gif
Atsakyti
Trysduvienas - šaunuolė tu 4u.gif first.gif smagu net skaityt apie tavo užsimotyvavmą thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Aš ateinu su nuliu ir galvosiu, kaip čia ką koreguot, kad tas minusas būtų g.gif
Turiu žurnalą "Dietos", tai per kavos pertraukėlę sumigus vaikams paskaitysiu, gal ką įdomaus ar užmiršto perskaitysiu smile.gif

Pusryčiams mano buvo riekė juodos duonos, aptepta lydytu sūreliu ir dvi krabų lazdelės ant viršaus, pietums planuoju salotas su kumpiu ir sūriu, o vakarienei varškę su kuo nors smile.gif

Kažkaip man vis pirmadieniais ateina tas noras ypač susiimt, bet kokį ketvirtadienį jis vis slobsta ir dingsta doh.gif O aš žinau, kad valios tikrai turiu, ne kartą jau įsitikinau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rud@@kė*: 22 vasario 2016 - 11:28
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 02 22, 13:27)


Kažkaip man vis pirmadieniais ateina tas noras ypač susiimt, bet kokį ketvirtadienį jis vis slobsta ir dingsta  doh.gif  O aš žinau, kad valios tikrai turiu, ne kartą jau įsitikinau  ax.gif

Gryn ir pas mane tas pats drinks_cheers.gif blush2.gif

Suku ir a galvą, ką šią savaitę daryti kitaip g.gif Iš sporto namuose man mažai naudos, bandysiu kaloringumą ribot iki 1400 kcal, kol nelankau sporto klubo. Visiškai jokių saldumynų? Ir gal selenas kiekvieną dieną kažkur įbersiu mastau.gif

Tytuka, aš sveriu ir daržoves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 02 22, 11:38)
Gryn ir pas mane tas pats  drinks_cheers.gif  blush2.gif 

Suku ir a galvą, ką šią savaitę daryti kitaip  g.gif  Iš sporto namuose man mažai naudos, bandysiu kaloringumą ribot iki 1400 kcal, kol nelankau sporto klubo. Visiškai jokių saldumynų? Ir gal selenas kiekvieną dieną kažkur įbersiu  mastau.gif

Tytuka, aš sveriu ir daržoves  4u.gif


Aš nenoriu pradėt su tom kalorijom, tingiu ir svert maistą ir skaičiuot blush2.gif Saldumynus ribosiu dar labiau, nes matau, kad kitaip nieko nebus. Porcijų dydžius reikia normuot, nes kai man skanu, galiu prisivalgyt iki blogumo, nu siaubas tada būna, guliu išverstu pilvu ir galvoju, kam tiek kimšt reikėjo, kad net bloga.
Esmėj tas pats per tą patį, nuo šiandien griežtai susiimu biggrin.gif
Atsakyti