Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(attain @ 2016 03 21, 20:31)
Super, norėčiau prisijungti thumbup.gif .
Laikysiuosi šių taisyklių (pradžiai bent tiek):
1. Valgysiu lengvesnę vakarienę iki 19 val., po to neatidarinėsiu šaldytuvo, komodos ir neužkandžiausiu sumuštiniais, sūreliais, saldainiais ir pan.
2. Kasdien mankštinsiuosi bent 15 min.
3. Išgersiu 1 500 ml vandens.

thumbup.gif
pažymėjau ir dabar galvoju - šiandien žalia? bigsmile.gif
Atsakyti
Pavalgiau, dabar jau ir kalbėt galima biggrin.gif

QUOTE(attain @ 2016 03 21, 19:05)
Aš irgi nepirkčiau saldainių, bet vyras per akcijas keletą dėžučių vis nuperka (gal kam nors prireiks). O gaunasi, kad patys išlukštenam: tai žiemą šalta, tai prie kavos, tai šiaip, kad nuotaiką pakelt  doh.gif


Aš irgi neperku, MB priperka, o aš ką, aš tik silpna moteris, tai ir valgau laugh.gif tik valgau savaitgalio rytais lovoj prie kavos, o paskui išsportuoju smile.gif

QUOTE(wicked @ 2016 03 21, 20:21)

dabar mąstau, ką padaryt, kad dar ir garsas grįžtų atgal? g.gif laugh.gif



Garsiai pasiskųsk, kad neveikia, bus kaip su lentele cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 21, 21:36)
thumbup.gif
pažymėjau ir dabar galvoju - šiandien žalia? bigsmile.gif


Einu mankštintis blush2.gif Tada bus žalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 21, 20:45)
Garsiai pasiskųsk, kad neveikia, bus kaip su lentele  cool.gif

kad Tu žinotum, kiek aš dejuoju ir kiek kartų MB jau sakyta... nepadeda... bet pirkti naują kompą dėl to irgi taip... nu bile kas... ir jau įpratau, kad viską per telefoną reikia žiūrėt, kas su garsais biggrin.gif nors atrodo - imtum, pasileistum muziką... ai, iš kitos pusės - užsisakiau AliExpress fainą dalykėlį tam biggrin.gif
QUOTE(attain @ 2016 03 21, 20:47)
Einu mankštintis  blush2.gif Tada bus žalia smile.gif

cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 21, 20:51)
nors atrodo - imtum, pasileistum muziką... ai, iš kitos pusės - užsisakiau AliExpress fainą dalykėlį tam biggrin.gif



Aš muziką visada tik telefone klausau, per kompą pasileidžiu tik tada, jei užsinoriu kažko, ko nėra mano telefoni playlist'e ax.gif
Ką užsisakei? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man galite žymėti raudonas, iki sekančio pranešimo lotuliukas.gif labai daug darbų, išvykstu darbo reikalais priedo, porai mėnesių, tai pakavausi visą savaitę, nes imu tik vieną lagaminą lotuliukas.gif . Judu daug, valgau normaliai, bet nesportuoju, vandens negeriu, saldumynų neganau, baltymų irgi, nes nėra kada. Va šiandien kaip tik ruošiuosi kepti sausainius, nors nei savaitgalis, nei ką lotuliukas.gif Svoris krenta po truputį, šiandien jau 6 mačiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 21, 20:59)
Aš muziką visada tik telefone klausau, per kompą pasileidžiu tik tada, jei užsinoriu kažko, ko nėra mano telefoni playlist'e  ax.gif
Ką užsisakei?  bigsmile.gif

aš telefone jokio playlist'o neturiu... turiu iPod nano, bet neturiu namie į ką pasijungti... tai užsisakiau tokį grotuvą ax.gif MB mamai tokį nupirko audioknygoms klausyti, man labai patiko, toks fainas bigsmile.gif tai užsisakiau ir sau, bet faktas, lauksiu dabar du mėnesius cool.gif o šiaip, man patinka muziką ir per youtube'ą pasileisti, ar filmą pažiūrėt... jei sportuoju pagal youtube, tai dabar per telefoną tenka pasileisti... filmus per planšetę žiūriu... yra pliusų, kai kompas su garsu, yra biggrin.gif
QUOTE(Jefimija @ 2016 03 21, 21:12)
labai daug darbų, išvykstu darbo reikalais priedo, porai mėnesių

ėėė, tai kada pas mus grįši? cool.gif
Atsakyti
Aš šiande žalia žalia biggrin.gif Diena irgi žalia thumbup.gif mityba tvarkinga,sporto buvo , o ir po visų tinginysčių buvau pabėgioti thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 21, 21:45)
Pavalgiau, dabar jau ir kalbėt galima  biggrin.gif



ką skanaus valgei? bigsmile.gif
QUOTE(Jefimija @ 2016 03 21, 22:12)
Sveikos  4u.gif

Man galite žymėti raudonas, iki sekančio pranešimo  lotuliukas.gif labai daug darbų, išvykstu darbo reikalais priedo, porai mėnesių,

kur išvyksti pasakok bigsmile.gif

QUOTE(wicked @ 2016 03 21, 22:32)
aš telefone jokio playlist'o neturiu... turiu iPod nano, bet neturiu namie į ką pasijungti... tai užsisakiau tokį grotuvą ax.gif

fainas dalykas atrodo thumbup.gif man tiktų Dukrom į kambarį toks daiktas,Jos labai mėgsta muziką klausyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 03 21, 21:48)
fainas dalykas atrodo thumbup.gif  man tiktų Dukrom į kambarį toks daiktas,Jos labai mėgsta muziką klausyti smile.gif

patogus ir naudoti, nes tinka ir microSD kortelės, ir mp3 grotuvą galima pasijungti, radijas yra... garsas geras, nors kai pamačiau, pirma mintis buvo - šlamštas biggrin.gif jis toks mažiukas visai, delne praktiškai telpa bigsmile.gif bet patiko, užsisakiau ir aš, galės sūnus į praktiką vasarą vežtis...

mes jau lovose... dar sugalvojau patalynę pasikeisti, vaikus išmaudyti, ryt pas gydytoją keliaujam... ir tada kelios valandos tik man cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 21, 23:28)
patogus ir naudoti, nes tinka ir microSD kortelės, ir mp3 grotuvą galima pasijungti, radijas yra... garsas geras, nors kai pamačiau, pirma mintis buvo - šlamštas biggrin.gif jis toks mažiukas visai, delne praktiškai telpa bigsmile.gif bet patiko, užsisakiau ir aš, galės sūnus į praktiką vasarą vežtis...

mes jau lovose... dar sugalvojau patalynę pasikeisti, vaikus išmaudyti, ryt pas gydytoją keliaujam... ir tada kelios valandos tik man cool.gif

Na sugundei su tuo daiktu sugundei biggrin.gif
Oho tai kaip ir sportą galima užskaityti patalynės keitimą biggrin.gif
Ir ką veiksi rytoj kai turėsi tas kelias valandas sau ir tik sau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 21, 21:32)

ėėė, tai kada pas mus grįši? cool.gif

Na tai niekur neinu lotuliukas.gif kur nors svečiuose radusi svarstykles, prisiduosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(R's... @ 2016 03 21, 21:48)
kur išvyksti pasakok bigsmile.gif
fainas dalykas atrodo thumbup.gif  man tiktų Dukrom į kambarį toks daiktas,Jos labai mėgsta muziką klausyti smile.gif

Į Oksfordą, stažuotę, paskui į Vieną į konferenciją. Būsiu benamis ciucikas doh.gif
Atsakyti
Labas labas iš pat ryto user posted image

Atsikėliau šiande 5val ryto,neskubėdama nusivaliau nuo dviratuko voratinklius ir dulkes ir išriedėjau švintant apsukti garbės rato ir pasisveikinti su bundančiu miestu wub.gif Palengva numyniau 7km,pirmam kartui po tokios pertraukos gana ax.gif
Energija vėl liejasi per kraštus,kur man ją dėti? biggrin.gif

d'esprit norėjau paklausti,o kodėl taip vėlai apimtis matuosimės tik Balandžio 30d? blush2.gif Ne kas mėnesį matuosimės? rolleyes.gif
Atsakyti