Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labukas mirksiukas.gif


QUOTE(braske09 @ 2016 04 12, 08:13)
kas dabar nutiko mūsų didžiausiai optimistei? 4u.gif



Dėl visiškai kvailų aplinkybių susipykau su geriausia Drauge,bet viskas gerai,susitaikėm thumbup.gif wub.gif Bet vakar nuotaika buvo baisiai š.....liūdna buvo verysad.gif Svarbu dabar viskas gerai smile.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 04 12, 08:31)

*R's, kas nuotaikai?  unsure.gif
**Pridaviau vaikus į darželį, sėdžiu kavinėj, geriu kavą cool.gif

*Truputį aukščiau parašiau mirksiukas.gif
**Nu liuks toks gyvenimas thumbup.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 04 12, 12:37)
Galvoju, kad niekas neskaito laugh.gif


Klysti oi klysti biggrin.gif
Skaitau,deduosi visą info į galvą.Patikėk jeigu būčiau nieko neskaičiusiu,Tavęs neklausiusi,šei dienai tokių rezultatų neturėčiau,vat ax.gif
QUOTE(Okokionera @ 2016 04 12, 16:34)
Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams restorane. Jau laukiu nesulaukiu  ax.gif beliko tikėtis, kad bus dalyvių.. Laikau kumščius unsure.gif

Kaip įdomu thumbup.gif Ir didžiausios sėkmės mirksiukas.gif
Kaip suprantu tai Vln? Būtų Kaune ir mes apsilankytume su Dukrom smile.gif

Gryžau po darbų,pašoviau į orkaitę žuvį su daržovėm troškintis,per tą laiką,truputuką pasportavau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 04 12, 16:44)

visai netikėtai sulaukiau darbo pasiūlymo... rytoj einu į pokalbį, ir labai bijau blush2.gif  esmė ta, kad aš to darbo ir neieškojau, bet visai netikėtai paskambino, pasiūlė-jei sutiksiu-darbas mano cool.gif siūlo neblogas perspektyvas, tik minusas tas-kad ne mano sritis, tai va... apmąstymai vyksta...

Nueik į pokalbį.Jeigu geros perspektyvos,verta bandyti.O naujovės gyvenime,visada gerai mirksiukas.gif Gal jau per pokalbį suprasti,kad Tau tinka ir patinka,arba visai nepatinka,tada ir nuspresi mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Kas per sritis?
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 04 12, 19:05)
Dėl visiškai kvailų aplinkybių susipykau su geriausia Drauge,bet viskas gerai,susitaikėm  thumbup.gif  wub.gif  Bet vakar nuotaika buvo baisiai š.....liūdna buvo  verysad.gif  Svarbu dabar viskas gerai  smile.gif



Nėr draugių, nėr problemos cool.gif juokauju biggrin.gif
Papildyta:
Nauja tema
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 04 12, 19:30)
Nėr draugių, nėr problemos  cool.gif juokauju  biggrin.gif


Oi žinok nedrįstu prieštarauti,šiuo atveju tai tiesų tiesa biggrin.gif
Atsakyti
04.12 žalia 4u.gif
Atsakyti
Katik atsiminiau, kad aš dar raudona, nepadariau gi pratimų....
04.12 zalia

Ačiū, už naujus namučius

Šiandien ryte užlipau ant svarstyklių tai rytoj manau bus " -" bet labai labai minimalus verysad.gif tikėjausi daugiau... verysad.gif kaltos raudonos dienos doh.gif
Atsakyti
04 12 raudona
Atsakyti
04.11 ir 04.12 - žalios
Dvi savaites nesportavus ir po antibų į treniruotę atėjau vilkdamąsi ir galvodama, jog skauda viską ir kaip reiks išgyventi tą sportą biggrin.gif Treneris sakė, jog sportas po antibų l.sodina žemyn imunitetą, tad nėr labai gerai, būtų gerai 1 sav dar duot atsigavimui, bet kitąvertus, padarius 3 sav pertrauką sakė, kad laukia viskas iš naujo praktiškai, nes per tiek laiko org-mas vėl pradeda tingėti ir grįžta į lygį kaip prieš pradedant sportuot.

Pasportavau lengvai, pratimų po 2 serijas (15-20 pakartojimų) vakar, kardio lengvai išvis atlikau..
Jomajo...šiandien nei pasikeliu, nei atsisėdu, nei paeinu lotuliukas.gif doh.gif Skauda visus (ypač kojų, preso, nugaros) raumenis, lyg gyvenime nebūčiau pratimo padarius biggrin.gif Buvau trenerio įspėta - netikėjau doh.gif Ir tik 2 savaitės be sporto šitaip sustabarėjau blink.gif Ryt vėl einu, bet tai dar šįvakar ateities sporto salėj neįsivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
Rasma- lankai sporto sale kartu su asmeniniu treneriu?

Visada taip svajojau bet neleido finansai...
Dabar galvoju, kad aerobikos lankyti negalesiu, reikes ieskoti kitos sakos sporto. Bet jau galvojau apie tai, kad nueisiu i sporto.kluba, kad treneris man sudarytu spec.programa gal kokia?
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 12, 20:45)
Rasma- lankai sporto sale kartu su asmeniniu treneriu?

Visada taip svajojau bet neleido finansai...
Dabar galvoju, kad aerobikos lankyti negalesiu, reikes ieskoti kitos sakos sporto. Bet jau galvojau apie tai, kad nueisiu i sporto.kluba, kad treneris man sudarytu spec.programa gal kokia?

Taip 4u.gif Labai brangu, bet labai verta. Man ypač, nes gyvenu su implantuotu širdies stimuliatoriumi ir tiesiog sportuot reik dar atsakingiau nei neturint jokių problemų su sveikata.
Aišku apie programas reikia klausti, sudarinėja, įvertina fizinį pajėgumą ir pan.

Aš dar galvoju ir pas sporto medicinos gyd. privačiai nueit, kad dar geriau parinkt krūvį ar gal kokių individualių specifinių rekomendacijų gaut unsure.gif

Klausėt kur gyvenu, tai ne Juodšiliuos, visai kitam miesto gale - prie Santariškių ligoninės smile.gif
Atsakyti
4u.gif jus pavyzdis! Šaunuolė!

Na reikės manau kreiptis man kai pasveiksiu pas asmeninį trenerį irgi g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti