Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Sveikos 4u.gif

Vakar dienos kalorijos:

baltyminiai blyneliai 400

kakava 10
4 finn crisp su varškės kremu 100

dešrelė 250
troškinti kopūstai 40

kakava 10
pudingas 140

kiaušinienė 360

Viso 1310

5 dienų challenge "be kapučino" įveiktas good.gif Šiandien jau nelaukiu 10 val "kavos pertraukos", geriu iš pat ryto savo skanėstą blush2.gif Panašu, kad pavyks nuolat laikytis tokio ritmo - kapučinas tik savaitgaliais bigsmile.gif

Ar bus nuo to naudos kokios, nežinau, šią savaitę aš pliuse, nepaisant visų pastangų...

Tytuka, einu skaityt straipsnių smile.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif
rytoj svorio nebus, sia savaite gana intensyviai (cia vertinimas pagal mano tempus) sportavau, tai jauciu viso kuno raumenukus atsibudus, smagius thumbup.gif O svoris dabar persitvarko, po savaites kai raumenukai nauji susigules ir bus aisku. Laukiu grizti i priesvelykini svori lotuliukas.gif lotuliukas.gif nemaniau, kad taip issibalansuosiu blink.gif doh.gif
QUOTE(dontstop @ 2016 04 09, 07:42)
5 dienų challenge "be kapučino" įveiktas  good.gif Šiandien jau nelaukiu 10 val "kavos pertraukos", geriu iš pat ryto  savo skanėstą  blush2.gif  Panašu, kad pavyks nuolat laikytis tokio ritmo - kapučinas tik savaitgaliais  bigsmile.gif

Kaip smagu biggrin.gif Atrodo, tas kavos pertraukeliu atsisakymas bus i nauda ax.gif
Paskaiciau straipsnius, tai panasu, kad nutraukus cukru ir kava gavos ryskus abstinencijos sindromas, tai ir atkritau. Bet dabar jau aisku kaip tas vyksta, esu kofeinui jautri,ir cukrui, tai teks detoksikuotis lotuliukas.gif nuo siandien kava be kofeino, gerai, kad ryte galiu issimiegoti, tai tuom ir naudojuosi. Popiet pabegiosiu, antrdieni bus baseinas, issipirksiu abonementa 10 kartui, iki vasaros uzteks, o paskui prie ezero vaziuosim, MB labai patinka, tai ten ir plaukiosiu.
Is saldytuvo kas yra, ta ir traukiu, skumbres, varskes, kiausiniu, pievagrybiu, visokiu darzoviu, virtu ir zaliu... bet tingulys koks doh.gif isgerus kavos 100 procentu, kad praeitu ax.gif
Atsakyti
Sveikos!
Man sia savaite irgi pliusas +1kg blink.gif bet nurasiau ji menesinems biggrin.gif juk taip patogu, ane?
Pusryciams suvalgiau kiausiniene, dabar geriu kava su trapuciais smile.gif Buvo laikas, kai metus negeriau kavos, kazkaip savaime taip gavosi. Tiesiog viena ryta ne, ziuriu ir kita galiu be jos ir taip tesesi metus, kol nenuejau karta pas dauge o ta pasiule kapucino biggrin.gif ikalbejo biggrin.gif ir grizau prie kavos smile.gif na megstu as ja.., daug geriu blush2.gif
Uz valandos vaziuosiu i sale, siandien cardio - pabegiosiu, paminsiu ir panasiai smile.gif

As nerukau (puse metu), megstu balta vyna, kartais tenka ir kokteli koki isgerti kompanijoj smile.gif Bet irgi ne kiekviena savaite smile.gif

Gero savaitgalio visoms smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
O aš ateinu "ant paerzinimo" - su kava biggrin.gif
Ot norėčiau rytoj pamatyt priekyje 5, žiūrėsim, kaip čia gausis cool.gif
Namai sutvarkyti, vaikai sumigdyti, poilsis smile.gif
Atsakyti
Sveikos pleputės 4u.gif

Aš tai parūkydavau seniau... blush2.gif mečiau tik kai pastojau, dabar maitinu dar pati, bet ir nemanau kad grįšiu prie rūkymo schmoll.gif
Kava su pienu ir šaukšteliu cukraus mano silpnybė, taip aš pradedu dieną, po to kai sūnus miega pietus dar puodelį išgeriu. Dar ir žemoką kraujospūdį pareguliuoja thumbup.gif
Vakar be nukrypimų, šiandien bent jau kolkas irgi biggrin.gif su sūnum pasivaikščiojom, truputį treniruoklį pamyniau, reikėtų dar kokio judesio įtraukti g.gif
aš pirmadieniais sveriuosi, gal jau bus velykinis-bakalaurinis pliusas nukrites biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar atidarėm šašlykų - piknikų sezoną, o šiandien - bėgimo sezoną biggrin.gif

Vakar kalorijų neskaičiavau, bet prisipažinsiu neapsiėjo be čipsų blush2.gif Vėžiausi sau trapučių, bet blush2.gif Reiks kažką skubiai sugalvot, nes piknikausim bene kiekvieną savaitgalį g.gif

Na va o šiandien su sūnum prabėgom apie 40 min. Mano išmanusis laikrodis buvo išsikrovęs, tai nežinau, kiek km gavos, bet kaip pirmam kartui po ilgos pertraukos užteks. Deja, išeikvotas kalorijas šeimyna nori skubiai kompensuot Macdonalde doh.gif Na gal pavyks į kokią kitą kavinę juos ištempt ax.gif

Trysduvienas, gali keisti cukrų natūraliu saldikliu, pvz Stevija, ji tikrai visiškai natūrali, galima ir žindančioms, ir vaikams vartoti, ir 0 kcal, ir nekelia apetito, ir neina į lašinius mirksiukas.gif

Į alkoholio temą - po alkoholio pavartojimo organizmas 2-3 paras nedegina riebalų, kad ir kokį kalorijų kiekį suvartotumėt, kad ir kokį kardio varytumėt, tiesiog inkstai dorojasi su alkoholiu ir neturi pajėgumo tuo pat metu imtis lašinių (lašiakai dega tik per inkstus mirksiukas.gif ). Tuomet jei svoris ir kris tom dienom, tai tik raumenų/vandens sąskaita ax.gif Šis faktas paskatino mane prieš kelerius metus nustoti vartoti alkoholį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 10, 09:17)
Na va o šiandien su sūnum prabėgom apie 40 min.
Į alkoholio temą - po alkoholio pavartojimo organizmas 2-3 paras nedegina riebalų, kad ir kokį kalorijų kiekį suvartotumėt, kad ir kokį kardio varytumėt, tiesiog inkstai dorojasi su alkoholiu ir neturi pajėgumo tuo pat metu imtis lašinių (lašiakai dega tik per inkstus  mirksiukas.gif ). Tuomet jei svoris ir kris tom dienom, tai tik raumenų/vandens sąskaita  ax.gif Šis faktas paskatino mane prieš kelerius metus nustoti vartoti alkoholį  smile.gif

Sveikos biggrin.gif
Tai begiosi kasdiena?
As patenkinta, kad kasdien kazka sportuoju biggrin.gif Plaukiojimas tai rimtas pasportavimas, o vat begimas tai formai palaikyti ir koju raumenims patreniruoti. Svarbu, kad kasdiena as sportini kruvi pajauciu.
Pasidariau sarasa visu dalyku, nuo kuriu man svoris krenta, tai nuo 13 dienos noriu jo pasilaikyti, min 2 savaites. Tikiuosi istvert ir tikiuosi rezultatu ax.gif
Del alkoholio, tai po sio paaiskinimo tik supratau, kodel laikantis dietos jo negalima (nors yra tokiu, kurios jo leidzia, pvz delcios dieta leidzia raudona vyna). Kokius pora kartu per menesi uzsinoriu ir isgeriu vyno taure, labai retai likeriu paragauju. Del likeriu, saldus jie, kaloriju turi, bet blogis turbut, kad inkstus apsunkina g.gif
Dar idomu, kad lasiakai dega per inkstus, kazkaip visda maniau, kad per kepenys g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 04 10, 11:55)

Tai begiosi kasdiena?

Dar idomu, kad lasiakai dega per inkstus, kazkaip visda maniau, kad per kepenys  g.gif  blush2.gif

Oi ne, kol kas galimybę bėgiot turiu tik savaitgalio ankstyvais rytais, vėliau, kai vasarą nebebus treniruočių sporto klube, bėgiosiu ir šiokiadienio vakarais, bet vis tiek gausis ne kasdien, 3 ar 4 kartus per savaitę smile.gif

Žinoma per kepenis doh.gif Supainiojau, viskas, ką rašiau, turėjau omeny apie kepenis biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif žinokit vakar tiek džiaugiuosi, buvo svečių ir visi su užkandžiais sulėkė, tai aš tik porą kąsnelių suvalgiau, ir kolos stiklinę. Daug užkandžių liko... tai šiandien apsirijau su kaupu doh.gif valgau valgau, žinau kad negerai, bet negalėjau nustot niekaip. O dar taip sūriai, kaip troškina, sunku, negera feee doh.gif jau kiek vandens išgėriau, vistiek troškina. Ryt galiu jau net nesvajot minusą ant svarstyklių pamatyt schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Savaitgalį atsipalaidavau gerokai ax.gif Šeštadienį šašlykai, sekmadienį pietavom kavinėje - pasidalinom su dukra vienu cepelinu, bet turiu omeny tą didelį Karmelavos cepeliną, kas žino, supranta biggrin.gif

Savaitės rezultatas +100 g, ir vis dar neatgautas priešvelykinis svoris doh.gif Vis dar turiu +700 blush2.gif Tai šios savaitės tikslas - bet kokiu būdu atsikratyt bent jau to velykinio pliuso, nes jau 2 sav praėjo beveik, o sakiau per savaitę-pusantros ištirps tikrai wink.gif

Šiandien, jei pavyks, einu į dvigubą treniruotę bigsmile.gif Mano trenerė prieš vasaros sezoną daro tokį dalyką, kas norį vieną kartą per sav gali ateiti į 2jų treniruočių trukmės itin sunkią treniruotę. Bandysiu, nes tik vieną kartą ir turėsiu tokią galimybę, šiandien vyras nevažiuoja į Vln, tai turėtų anksčiau grįžti namo.

Kas liečia maistą, planuose vėl 5 dienas negerti kapučino, nevalgyti saldintų pieniškų desertų, pakramtukams turiu trapučių, bandysiu morkas su humusu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 11, 06:08)
Kas liečia maistą, planuose vėl 5 dienas negerti kapučino, nevalgyti saldintų pieniškų desertų, pakramtukams turiu trapučių, bandysiu morkas su humusu  ax.gif


Ar skanus tau humusas? Kur pirkai? Aš kažkokį buvau nusipirkusi, jeeeezau koks neskanus buvo, galvoju, ar tik toks pasitaikė, ar visi tokie neskanūs g.gif

Na aš vis dėlto turiu minusą, -500 g, bet jei nebūčiau vakar apsirijus tai gal ir daugiau būtų buvę. O gal dar ir skysčiai užsilaikė, nes valgiau sūriai. Reika ryt pasisvert g.gif dar liko 1 kg velykinio pliuso.
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 04 11, 10:17)
Ar skanus tau humusas? Kur pirkai? Aš kažkokį buvau nusipirkusi, jeeeezau koks neskanus buvo, galvoju, ar tik toks pasitaikė, ar visi tokie neskanūs g.gif



Dar neragavau smile.gif Paragausiu gal jau šiandien smile.gif
O pirkau gatavą Lenkijoje, ateity gal išdrįsiu pagaminti pati ax.gif Avinžirnius tai labai mėgstu rolleyes.gif
Atsakyti