Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(Audrulle @ 2016 05 18, 15:54)
Ar jus darot iskrovos dienas?

sveika prisijungusi 4u.gif
ir ne, aš nedarau iškrovos dienų... vienas dalykas - per daug neigiamų patirčių čia radau, kitas dalykas - per daug myliu maistą hihihi.gif
QUOTE(Gabi* @ 2016 05 18, 16:49)
Ale koks sutapimas, šiandien rimtai nusprendžiau sugrąžinti save į temą ir žiūriu  - apie mane kalbat.

nesakyk - jautei, kad Tavęs pasiilgom ir Tave minim biggrin.gif cool.gif
smagu, jog grįžai 4u.gif
Atsakyti
Kokia grazi musu nauja tema, tokiq nuotrauka... kaip tik mums...

As tai cia esu ne tik del svorio metimo, bet ir del jusu... labai faina ateiti paplepeti
4u.gif thumbup.gif

Audrulle- ateik, ateik... priprasi prie musu, po to bus sunku be musu ax.gif kartu mesim visus nereikalingus kg... kartu busim grazios..
Pagalvojau cia, kad reikia lentelej gal po apacia dar rasyti nu " sia savaite bendrai temoje numeteme tarkim 10kg"
Smagu g.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 18, 17:13)

Pagalvojau cia, kad reikia lentelej gal po apacia dar rasyti nu " sia savaite bendrai temoje numeteme tarkim 10kg"



Pagalvojai, ar prisiminei? biggrin.gif Anksčiau taip buvo, skaičiuodavom bendrai per savaitę numestą svorį, galima ir vėl skaičiuot smile.gif


Gabi, smagu matyt sugrįžusią į šeimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2016 05 18, 14:54)
Gundausi smile.gif Smagu paskaityti, kaip jus cia bedraujat, tik va papasakot nelabai turiu ka smile.gif

Mano ugis 1,74, svoris 76,6kg, siekiamas svoris 65kg. Krenta letai, bet tikiuosi kada nors tiksla pasiekti. Skaitau ir bandau pasinaudoti jusu patarimais.

Ar jus darot iskrovos dienas?

Sveika prisijungusi 4u.gif As tai nedarau iskrovos dienu schmoll.gif
Atsakyti
Audrulle, iškrovos dienas darau aš.
Išbandžiau du variantus: gerti tik vandenį arba išvirti apie 100 g ryžių, truputį pasūdyti, apibarstyti žolelėm ir suvalgyti įprastiniu maitinimosi laiku. Kadangi mano alkio jausmas klauso smegenų - sunku nebūna, o su ryžiais visai paprasta.
Man visai netinka sumažintų kalorijų dieta, pvz. 1200 kcal. Alkis būna žvėriškas.
Atsakyti
Mano spaudimas 102 ant 63 ko reikia pagert ar pavalgyt kad padidint ji g.gif
Atsakyti
Pagalvojau Desprit, nezinojau, kad taip anksciau buvo mirksiukas.gif na gal ir neblogai butu. Kaip kas nori... matysim, kuri savaite kaip sekasi...

Atsakyti
labanakt visoms 4u.gif
Atsakyti
Ne miegu dar... tik einu miegot, uzlipau ant svarstykliu tai turiu "-" jega jega jega.... wub.gif wub.gif wub.gif bigsmile.gif motyvacija man iskart!
Atsakyti
Labas rytas vakar pamiršau prisiduoti jai ne per vėlu 75.2 pokyčių kaip ir nėra svarbu į viršų nekyla 🖒
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti