Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas visoms!
05-24 ir 05-26 raudonos, o kitos žalios ir nesunokusios biggrin.gif Per vieną raudonąją, surijau visą dėžutę sausainių (išskyrus kartoną biggrin.gif ) doh.gif biggrin.gif Ne vieną, ne du ir net ne 10, o visą dėžę. Tų naujųjų "Vilniaus duonos" su sezamais. Ačiū "Barborai" už dovaną ir kg palaikymą 4u.gif

Labai smagu, jog geri orai. Laukiu nesulaukiu atostogų, nes labai jau norisi skirti laiko sau, mamai daugiau dėmesio parodyt, nes viena gyvena.

Ėjau profilaktiškai per gyd. (kardiologą, onkologą), jau rodos savim pasirūpinau, viską kas svarbu pasižiūrėjau, tai laba diena, po beveik 12 m vėl parėjo glaukomos priepuolis doh.gif Akispūdis mušė rekordus, net norėjo siųsti į Lazdynų ligoninę lazeriu "subadyt" akis, kad nutekėtų skysčiai. Bet tai ačiū, aš nebuvau pasiruošusi skylutėms akyse ir gyd.sudvejojus vėl išleido su stipriais vaistais ir vėl laukia ilga daina..krūvos tyrimų, išleistų pinigų ir t.t. Iš apmaudo pablioviau biggrin.gif Nieko, antradienį akių komp.tomografiją padarys, bus aišku ar pripaškudijo man tas priepuolis ką nors. Nuo vaistų labai stiprios ir gražios blakstienos auga ir mano akys įgauna ryškesnę žalią spalvą, čia geroji pusė biggrin.gif Vėl sulauksiu komplimentų biggrin.gif
Valstybinei medicinai trūksta žodžių, per visą Vilnių vakar neradau kas tokį šūdą padarytų, kaip pamatuotų akispūdį. Bet kuri sesutė gali, bet ne, reikia šeimos gyd.leidimo, o anas dar siųs pas okulistą ir t.t. doh.gif Ir mokamai net nepamatuos biggrin.gif Bet apakus būtinai paklaus "o kodėl neatbėgot pasimatuot?" Privačios klinikos irgi kažkaip nesižavi siūloma procedūra už 3 €, bet atsirado gerų žmonių. Ir pamatavo, ir namo parvažiavus, vėl perskambino ir ekstra iškvietė sugrįžt, tai pirmąją pagalbą gavau thumbup.gif Ir kainavo ne arklį, kas džiugina. Valstybinės padėkoms daugiau būt išėję ir dar į kojas pulk, prašykis, jog padėtų. Nors visada akcentuoja "užbėkit, jei jausit, pamatuosim, nutrauksim priepuolį". Aha, atbėgau ir priėmė kaip žadėję biggrin.gif Kolegės sako greitajai skambinsim (glaukomos priepuolis l.panašus į stiprų migrenos priepuolį - plėšia galvą, pykina, erzina šviesa, būna mirga akyse, svaigt galva gali) Dėl akispūdžio?! lotuliukas.gif doh.gif Tai jau nuotaiką pataisė su ta reanimatologų komanda biggrin.gif
Tai va, su nuotykiais gyvenu.

Svoriui neturiu laiko, bet toks pats didelis. Sportu užsikrėtus, o mityba (kas svarbiausia tam svoriui) ir patiria paklydimų doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, savaitgalis, bet man darbadienis turiu šiandien daug nuveikti, kad rytoj galėčiau pramogauti.
O svorio fronte kai tik apgalvoju iš anksto meniu užkarto rezultatas pasijaučia ir savijauta pagerėja
Atsakyti
Labas rytas...

Rasma sveikatos tau! Nesmagu.... bet laikykis!!! 4u.gif

As dirbu.... abi dienas iki 22...o vyras su dukra pramogauja prie ezeriuko su dukra. Jis kaip tik savaitgaliui atvaziavo... tai smagu kai taip verysad.gif

Dar sloga yra. Sedziu nekokia... gerai, kad arti servetele.

doh.gif zadejau nesisverti as... ale savaite... nesigauna... svetiuosi kasdien...svoris krenta... tikiuosi bus minusas treciadieni... oj kaip noriu iki vasaros galo sverti - 10kg... butu nerealu....

Valgiau sian ryte avizine kose su braskem... kazkas nerealaus... kaio skanu wub.gif ir sveika wub.gif

Nepamenu ar vakar rasiau, bet taip smagiai pasivazinejau vakar viena su dviraciu... vaziuoji taip uzsisvajojus... galvoji apie kazka tai...

Nu papasakokite, kas ka veiks savaitgali...
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 28, 01:16)
Vakar buvau transporto imonei, tai pakviete i 2 pokalbi. Noreciau tenai. Gal pasiseks ir paims... isidarbinsiu... wub.gif

linkiu, kad pasisektų 4u.gif
QUOTE(Rasma @ 2016 05 28, 08:27)
Tai va, su nuotykiais gyvenu.

geriau, kad tokių nuotykių nebūtų 4u.gif
sveikatos 4u.gif
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 28, 11:16)
Nu papasakokite, kas ka veiks savaitgali...

mes vakar pasirašėm nuomos sutartį, tai jau reikia pradėt daiktus krautis, ką ir planuoju biggrin.gif tik nežinau, nuo ko pradėt, tai pradėjau nuo kavos ir torto gabalo laugh.gif visa šita savaitė tokia, išsimušus iš vėžių su maistu... ir svarstyklės tą rodo labai puikiai cool.gif tai MB gimtadienis, tai vakar su buto savininkais vakarienė (oi kaip buvo bloga į rytą... per sunkus maistas buvo...) reikia susiimti cool.gif
Atsakyti
Sveikos,

Uj, Rasma, linksmybes kokios ohmy.gif laikykis!
Tiesa, gal gali rekomenduoti kardiologa kaune? Visada ejau privaciai, nes kol eiles ateina mirt galima, bet jau pribrendau smile.gif

Siandien buvom aviacijos sventeje, Fainai laika praleidome. Kadangi Su vaikais tai 4 Val pats tas pabuti. Na aisku, Po uzkanduku as vel nieko siandien valgyti negaliu biggrin.gif

27d zalia buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 28 gegužės 2016 - 14:56
Aa irgi siandien prisivalgius sociai... valgiau sriuba su bandele ... cesnakine.... taip skaniai pateike kavinei... wub.gif

O ant virsaus obuoliu pyraga su ledais... doh.gif tai cia buvo 14.30 siandienaj jau tik obuoliukai.
Atsakyti
Labas vakaras.

27, 28 raudona. Nežinau nei ką, nei kiek valgiau šias dvi dienas, toks jausmas, kad mano venom kava teka.
Palaidojom šiandien mano pusbrolį. Dviese su mama turėjom viską sutvarkyt ir suorganizuot nuo A iki Z. Pavargau ir fiziškai, ir psichologiškai. Po laidotuvių, prieš važiuodama namo, užsukau į degalinę, stovėjau ir niekaip neprisiminiau, kokį kurą turiu pilt. Neblogą stadiją pasiekiau.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 28, 21:15)
Palaidojom šiandien mano pusbrolį. Dviese su mama turėjom viską sutvarkyt ir suorganizuot nuo A iki Z. Pavargau ir fiziškai, ir psichologiškai.

užuojauta console.gif
ir pailsėk dabar jau 4u.gif


aš irgi nusikaliau šiandien... slinksiu link lovos...
ryt tas pats laukia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 28, 21:15)
Labas vakaras.
Palaidojom šiandien mano pusbrolį. Dviese su mama turėjom viską sutvarkyt ir suorganizuot nuo A iki Z. Pavargau ir fiziškai, ir psichologiškai. Po laidotuvių, prieš važiuodama namo, užsukau į degalinę, stovėjau ir niekaip neprisiminiau, kokį kurą turiu pilt. Neblogą stadiją pasiekiau.

Užuojauta, tikrai reikia poilsio.
O su kuru man ir be stadijos, atsistojus net kelis kartus pasižiūriu kurį pistoletą pasiimti, nes visada pilu pilną baką tai nesinori ne to prisipilti, kai žinau istorijų kad žmonės pilasi iš įpratimo neatkreipdami dėmesio kad yra pakeitimų.
Su sūnumi futbolo finalą žiūrim, o jau taip eičiau miegoti, bet vaikas sako ne dar mama pabaigiam tik pusvalandis pratęsimo pridėta doh.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Wicked, Rasa, ačiū 4u.gif

Vakar su MB dar filmą įsijungėm pažiūrėt, tai ir užmigau jam ant kelių. Pailsėjau smile.gif laukiu lovoj pusryčių ir kavos, paskui į zoologijos sodą važiuosim smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

aš vakar 22 jau miegojau cool.gif todėl šįryt 4 prabudau ir iki 6 ko tik nedariau, ir skaičiau SM, ir žaidimus žaidžiau planšetėje, ir balandžius vaikiau iš balkono biggrin.gif

dabar šeimai kepu bulvinius blynus ir eisiu toliau pakuoti daiktų cool.gif
Atsakyti
Laba ryta....

Siandien toks grazus rytas... vaziavau i darba prie cupo jau prie upes jau seimom buriasi... pramogaus... o as dirbsiu verysad.gif

Sveikata mano nekokia... negeriau... jau kai koseju skaida gerkle. Nosis varva...

Ryt nekokia eisiu i 2 etapa pokalbio. Tikiuosi viskas pasiseks.

Desprit- laikykis! 4u.gif uzuojauta tau! verysad.gif

As tai megstu pamiegoti ir jei net uzmiegu 22 tai atsikelsiu ne anksciau 9... pasiziuresiu i laikrodi ir dar pasnausiu iki 11 lotuliukas.gif mano dukra tokia pati... geriau veliau vakare bet rytas cia kazkas tokio wub.gif

Noriu morku siaudeliu ax.gif is kur toks sveikas poreikis? g.gif
Atsakyti