Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

Sveikos, kaip visos laikotės? smile.gif

Aš trečia savaitė intensyviai bėgioju, vis dar skauda raumenis, kaip manote, ar normalu tiek laiko skausmas keliuose ir raumenyse? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 04 16, 02:37)
Sveikos, kaip visos laikotės? smile.gif

Aš trečia savaitė intensyviai bėgioju, vis dar skauda raumenis, kaip manote, ar normalu tiek laiko skausmas keliuose ir raumenyse? rolleyes.gif

Gal per daug bėgioji? Nu kažin ar normalu skausmas tiek laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 04 17, 20:23)
Gal per daug bėgioji? Nu kažin ar normalu skausmas tiek laiko  g.gif

Nu gal g.gif Pradėjau nuo 8(po 200m) ratu, kasdien didinau po du, pasiekiau 22, bet dėl tų skausmų sumažinau iki 17, t.y. 3400m, manai daugoka? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 04 20, 00:13)
Nu gal g.gif Pradėjau nuo 8(po 200m) ratu, kasdien didinau po du, pasiekiau 22, bet dėl tų skausmų sumažinau iki 17, t.y. 3400m, manai daugoka? rolleyes.gif

Jau nepamenu bet internete turėtų kažkur būti, po kiek procentų didinti atstumą kas savaitę ar mėnesį. Pradedant bėgiot pamenu buvau radus, nedidelis ten buvo skaičius, o pas tave gaunasi beveik tris kartus ilgesnis atstumas, turbūt per daug jei skauda g.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 04 20, 18:26)
Jau nepamenu bet internete turėtų kažkur būti, po kiek procentų didinti atstumą kas savaitę ar mėnesį. Pradedant bėgiot pamenu buvau radus, nedidelis ten buvo skaičius, o pas tave gaunasi beveik tris kartus ilgesnis atstumas, turbūt per daug jei skauda  g.gif

Padariau poros dienų pertrauką, aprimo skausmai, mėginsiu mažesnius atstumus smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kas kuo gyvenate? smile.gif Liūdna, kad neuzsukate čia, vis apie visas pagalvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 04 20, 18:26)
Jau nepamenu bet internete turėtų kažkur būti, po kiek procentų didinti atstumą kas savaitę ar mėnesį. Pradedant bėgiot pamenu buvau radus, nedidelis ten buvo skaičius, o pas tave gaunasi beveik tris kartus ilgesnis atstumas, turbūt per daug jei skauda  g.gif


Sveikinimai smile.gif smagu kad taip lengvai bent kažkam sekasi planuoti smile.gif mums taip lengvai nesiseka...

QUOTE(ernesin @ 2016 06 10, 03:49)
Sveikos smile.gif

Kas kuo gyvenate? smile.gif Liūdna, kad neuzsukate čia, vis apie visas pagalvoju ax.gif


Ernesin, ziuriu beveik prieš metus prisižadėjau papasakoti apie Tailanda... Tai vat tuoi atgaminsiu kaip čia fotkes įkelti, ir parašysiu, bet jeigu vienu sakiniu, tai NUOSTABU IR NORIU DAR KARTĄ TEN NUVYKTI smile.gif, nrs sakoma Tailandas tkia šalis, kurią arba pamilsti arba ne smile.gif

Cha beja, norit pasigirsiu smile.gif nuo rugsėjo Jurgackos mergina ateina į mano grupę smile.gif tad bent su jurgacka tikiuosi paplepėsim smile.gif
Papildyta:
Ei merginos nebeliko musu nuotrauku fotki.com, ten reikia pratesti kazka?
Atsakyti
Laba merginos smile.gif
Pas mane viskas gerai. Pagaliau gavau darbą, grūdų supirkimo laboratorijos vedėja esu. Jau pirmą savaitę atidirbau, teisingiau susipažinau su darbu, nes dar ne kūlimo sezonas. Sezono metu daug teks dirbt ir viršvalandžių smile.gif
Dėk fotkių tai ten mokama Džiuliki daba, tai jei pasirodyt norim tai į fb reik kraustytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2016 06 12, 08:23)
Sveikinimai smile.gif smagu kad taip lengvai bent kažkam sekasi planuoti smile.gif mums taip lengvai nesiseka...

Linkiu kad pavyktų kuo greičiau 4u.gif

QUOTE(Kristule05 @ 2016 06 12, 13:17)
Laba merginos smile.gif
Pas mane viskas gerai. Pagaliau gavau darbą, grūdų supirkimo laboratorijos vedėja esu. Jau pirmą savaitę atidirbau, teisingiau susipažinau su darbu, nes dar ne kūlimo sezonas. Sezono metu daug teks dirbt ir viršvalandžių smile.gif
Dėk fotkių tai ten mokama Džiuliki daba, tai jei pasirodyt norim tai į fb reik kraustytis smile.gif

Sveikinu su darbu 4u.gif

O aš tai svorį auginu ir tiek. Kraitelis beveik suruoštas ax.gif
Atsakyti
Dziuliki~, kad greičiau pasisektų sugauti zirniuka 4u.gif

Kristule05, su darbeliu 4u.gif

Neraite, kiek jau priaugai? Kiek buvai priaugusi su praeitais nestumais? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 06 15, 02:20)
Neraite, kiek jau priaugai? Kiek buvai priaugusi su praeitais nestumais? mirksiukas.gif

7kg., tikiuosi iki pabaigos priaugt dar kokius 5kg. ir ne daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 06 15, 09:26)
7kg., tikiuosi iki pabaigos priaugt dar kokius 5kg. ir ne daugiau  biggrin.gif

Mano akimis nedaug smile.gif, nors pati trečio nėštumo metu nenorėčiau daugiau nei 8kg priaugt, nes nors su sunum ir 20kg uzsiridenau, su dukra 12kg, man ir jų atrodė per daug smile.gif Pažįstama 8kg tepriaugo, tai tik pilvukas ir buvo smile.gif
O tai kiek su pirmais pliuso turėjai? mirksiukas.gif

Įdomu kaip Aggree, kaip Rootha laikosi ax.gif
Atsakyti