Įkraunama...
Įkraunama...

Šalčininkų ir Šalčininkų rajono mamytės

Sveiki, perziurejau mamyte ir nemamytes, o gi is kur tik nori ju yra, bet neteko matyti sio miestuko mamu ir nebutinai mamu 4u.gif as pati nesu is ten , bet mano seneliai gyvena tuose krastuose , todel tegdavo ten daznai buti. Dar kai buvau netekejusi teko ir i sokius vasara pavazineti thumbup.gif Turiu daug draugu ir pazystamu is to rajono, bet kadangi nesu lietuvoje , rysys su daug kuom yra nutruke. Tai pagalvojau kad visgi tiek miestukas tiek ir pats rajonas nera labai didelis ir daznai atsitinka kad vienas kita pazysta. Pagalvojau gal susirasime bendru pazystamu ir pasirodys jog buvo teke netgi susitikti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 13 liepos 2007 - 15:36
Sveika, as niekada i s skyreli neuzsukdavau, o dabar galvoju, paziuresiu. As is Salcininku rajono, tiksliau is Jasiunu.
Atsakyti
oho kiek daug doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Labas, Salcininku mamytes!!!
Gyvenu Vilniui, bet esu is Salciniku mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visoms.Labai ieskojau mamyciu is salcininku, o kai pagaliau radau, tai net gi nuliudau verysad.gif labai jau musu mazai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orcheja: 24 liepos 2007 - 19:27
QUOTE(orcheja @ 2007 07 24, 20:22)
Labas visoms.Labai ieskojau mamyciu is salcininku, o kai pagaliau radau, tai net gi nuliudau verysad.gif labai jau musu mazai...

Sveika!
Tikrai, jau labai mazai... verysad.gif
Atsakyti
sveikos, nors gyvenu vilniuje, esu gan glaudziai susijusi su tuo rajonu, tai yra labai, daug metu ten ppragyvenau ir mano vyras, as baigiau Eisiskiu mokykla, o vyras is salcininku, taigi manu gal priimsite? ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Šalčininkų raj. turime sodybą, ketiname ilgainiui ten gyventi nuolat.

Manau, kad galėčiau prisijungti prie jūsų negausaus būrio 4u.gif
Atsakyti
Sveikute o kokiame kraste sodyba?
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2008 03 26, 15:57)
Sveikute o kokiame kraste sodyba?

Netoli Dainavos kaimo. 4u.gif
Atsakyti
sveikos!!! 4u.gif
As irgi gyvenu Vilniui, bet nuo vaikystes gyvenau Salcininku rajone ax.gif
Atsakyti
Na va, ir mes su vyru is Salcininku!!! 4u.gif Jungiuosi prie jusu 4u.gif
Atsakyti