Įkraunama...
Įkraunama...

Šalčininkų ir Šalčininkų rajono mamytės

QUOTE(orcheja @ 2007 07 24, 20:22)
Labas visoms.Labai ieskojau mamyciu is salcininku, o kai pagaliau radau, tai net gi nuliudau verysad.gif labai jau musu mazai...

Sveikute visoms, esu mamyte is salcininku smile.gif smagu jus cia rasti, bet tikrai liudna cia, labai jau musu mazai o ir bendravimo nesujaucia...
Gal pagaliau susivienikime, pabendraujam, pasidalinam savo vaikiuku auginimo patirtimi, dziaugsmais ir vargais, o ir patarimu nepamirskim smile.gif
Atsakyti
Labai neaktyvios mamytes rolleyes.gif ... bet tai ir suprantama-juk orai lauke wub.gif
Atsakyti
Sveikos

gal kokia salcininku mamyte dar ikis nosyte cia ir atsakys i viena klausimuka. Ar dar yra Salcininkuose gimdymo namai? g.gif

Pradedu bijot didziuju miestu gimdyklu konvejerio, gal per velai susigriebiau...
Salcininkuose daznai bunu, gyvena mano seneliai ten. Visai noreciau ten gimdyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 07 10, 12:25)
Sveikos

gal kokia salcininku mamyte dar ikis nosyte cia ir atsakys i viena klausimuka. Ar dar yra Salcininkuose gimdymo namai?  g.gif

Pradedu bijot didziuju miestu gimdyklu konvejerio, gal per velai susigriebiau...
Salcininkuose daznai bunu, gyvena mano seneliai ten. Visai noreciau ten gimdyt ax.gif


yra mirksiukas.gif neseniai mano pazistama ten gimde. kiek zinau viskas suremontuota tenais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2008 07 10, 14:28)
yra  mirksiukas.gif  neseniai mano pazistama ten gimde. kiek zinau viskas suremontuota tenais  ax.gif


Oj, aciu labai, na tai reikes nuvaziuoti apsiziureti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 07 10, 14:59)
Oj, aciu labai, na tai reikes nuvaziuoti apsiziureti... 4u.gif


dabar pagalvojau, vis ziuriu i avatora g.gif o pati negyvenai salcininkuose? g.gif

tai gimdysi salcininkuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cenzura: 07 rugpjūčio 2008 - 11:55
tai negi niekas nieko neparasys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2008 09 26, 12:03)
tai negi niekas nieko neparasys?  g.gif



Visos retkarciais uzbegam ir pabegam biggrin.gif
Man va jau du metukai pravego greitai, maze turetu kovo menesi eiti i darzeli, o as jau griztu i darba.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos Šalčininkietės, juniuosi prie jusu 4u.gif
Labai nustebau, kad radau gimtojo miesto forumiuka supermamu klubiuke...super! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Nors jus cia visai ir nebendraujat, kaip matau, bet jungiuosi prie jusu, gal bendravimas atsigaus. Siuo metu gybenu Vilniuje, bet esu is Salcininku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emelina @ 2009 02 17, 15:25)
Sveikos. Nors jus cia visai ir nebendraujat, kaip matau, bet jungiuosi prie jusu, gal bendravimas atsigaus. Siuo metu gybenu Vilniuje, bet esu is Salcininku. mirksiukas.gif


as irgi bigsmile.gif kokiam rajone gyveni?
Atsakyti
QUOTE(cenzura @ 2009 02 17, 16:43)
as irgi  bigsmile.gif  kokiam rajone gyveni?

gyvenu Jeruzalej, siuo metu ruosiuosi planuoti savo pirmaji vaikeli smile.gif tikiuosi pasiseks greitai tapti nestuke.gif
Atsakyti