Įkraunama...
Įkraunama...

Šalčininkų ir Šalčininkų rajono mamytės

As jau 2 auginu cool.gif
Atsakyti
As cia ziuriu visos cia esancios salcininku mamytes emigravusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 07 10, 12:25)
Sveikos

gal kokia salcininku mamyte dar ikis nosyte cia ir atsakys i viena klausimuka. Ar dar yra Salcininkuose gimdymo namai?  g.gif

Pradedu bijot didziuju miestu gimdyklu konvejerio, gal per velai susigriebiau...
Salcininkuose daznai bunu, gyvena mano seneliai ten. Visai noreciau ten gimdyt ax.gif

sveikute..
pries metelius gimdziau salcininkuose (pati esu is salcininkeliu) , taip ten viskas suremontuota, yra keturvieciai ir 2 - vienvieciai - bet cia skirta po cezerio, bet as gulejau, kadangi laisvos buvo o ir paprasiau.. akuseres 2labai fainos, kitos eina jos s... , gimdziau pas gyd.kuri mane ir priziurejo per visa nestuma... apie vedeja skyriaus neko gero negaliu pasakyti - kisininkas, tik ir laukia kas duos, o kai duodi nedaug - tai dar uzvepia cigaretem as ir pats turiu (taip pasakojo viena nestuke kuri issaugojime ten gulejo)... bet ir pati su tuo susiduriau..
tai va... negaliu neko blogo pasakyti bet ir neko gero isskirus tai kad gal tik demesio daugiau nes zmoniu ne taip kaip did.mestuose.. tik va nei aparaturos nei med.stipriu galvu ten nerasta..
Papildyta:
QUOTE(orcheja @ 2009 03 04, 18:55)
As cia ziuriu visos cia esancios salcininku mamytes emigravusios biggrin.gif

ne visos smile.gif as gyvenu salcininkeliuose.. vyra atsiveziau is elektrenu, dirbu vilniuje...
Atsakyti
Jo. As irgi nieko gero apie Salcininku ligonines gimdymo skyriu negirdejau. Prisimenu mama pasakojo, kad kelios moterys net mire gimdydamos ar po gimdymo. Nors buvo galima ju gyvybes issaugoti.
Atsakyti
As gimdziau pries du metus...galeciau ir blogo, ir gero parasyt, bet aisku daugiausia atsiliepimai blogi dry.gif
jokios cia roles, kad kai gimdyviu mazai, geriau priziuri.. jos ir mazumos nenori priziureti. vis tiek jei blogai, tai vesh i vln, o cia dar kelionei laikas bus prarastas.. o kur va paskutinis ivykis nuskambejo per salcininkus, tai is viso, turejo veztis i vln cezari darytis, bet nenuveze merginos ir mire po gimdymo...
pries pora savaiciu gymde mamos drauges marti, tai vaikelis gime su kazkokiu luziu koju srity...
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2006 09 13, 17:59)
Sveika, as niekada i s skyreli neuzsukdavau, o dabar galvoju, paziuresiu. As is Salcininku rajono, tiksliau is Jasiunu.

as irgi is JASIUNU parasyk apie save gal pazistu g.gif
Papildyta:
QUOTE(~Flamme~ @ 2007 03 08, 12:57)
4u.gif Labas, Salcininku mamytes!!!
Gyvenu Vilniui, bet esu is Salciniku  mirksiukas.gif

ko to vardu ar kurioj vietoj gyveni as is jasiunu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As irgi 12 pirmu gyvenimo metu gyvenau Salcininku rajone, seneliai mano Dainavoj gyveno, kiti seneliai Jasunuose. Taigi noreciau prie Jusu prisijungti smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveika as is iasiunu ax.gif ,cia labai retai kas lankuosi, ax.gif
Atsakyti
tiesiog Salcininkuose mazai turbut supermama naudojasi, vat uz tai ir mazai lankosi.
Mano senele ne paciose Jasiunuose gyvena, o ten kur traukiniai sustoja "stancija Jasunu vadina" biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Kaimynes mielos, ku ku kur jus? smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveika as juk sakiau kad nieko nebuna ax.gif
Atsakyti