Įkraunama...
Įkraunama...

Elitinės, Trakai, prie Trakų, už Trakų,šalia Trakų

Mes šį savaitgalį turėsim švente kaime, Drakoniuko teatriukas, egles įžiebimas, tai niekur nevažiuosim, bet planuoju kitą savaitgalį gal į Trakus ar Vilnių su vaikais nuvažiuoti, priklausomai nuo to, kokia programa bus

Apžiūrėjau internete, kad pigiau ir paprasčiau nusipirkti dovanų vaikams, bet mano Domas jis parašė seniui, kad nori tikrų staliau įrankių ir ypač rankinio obliaus doh.gif nežinau, kaip reaguoti, jau ne vieną kartą jis jam byvo sutauęs, bet ne visur jų būna pirkti, turbūt reiks kur į garus pas baltarusus važiuoti to oblios, nes reikia labiau nei x boxo, norėjo ir jo, bet man tai visai nesuprantamas dalykas. Bet jau matau, kaip jis stala obliuoja kambaryje, nes jis ir vinių turi plaktuką, kai tik niekas nemato jau žiūrėk vinius varo, bet jam labai reikia pjūklų, plaktukų, varžtų... unsure.gif
Atsakyti
Labu, o kokios geros naujienos! Čia ta dalis kur Braskiene teises išsilaikė thumbup.gif SVEIKINU, nerealu, kai gali pati laisvai judėti wub.gif Dabar mašiniuko tik reikia, aš tai irgi už mažą... kaip tiems vyrams taip atrodo kitaip...


QUOTE(Dalyte:) @ 2014 12 11, 17:07)
Mes šį savaitgalį turėsim švente kaime, Drakoniuko teatriukas, egles įžiebimas, tai niekur nevažiuosim, bet planuoju kitą savaitgalį gal į Trakus ar Vilnių su vaikais nuvažiuoti, priklausomai nuo to, kokia programa bus

Apžiūrėjau internete, kad pigiau ir paprasčiau  nusipirkti dovanų vaikams, bet mano Domas jis parašė seniui, kad nori tikrų staliau įrankių ir ypač rankinio obliaus doh.gif nežinau, kaip reaguoti, jau ne vieną kartą jis jam byvo sutauęs, bet ne visur jų būna pirkti, turbūt reiks kur į garus pas baltarusus važiuoti to oblios, nes reikia labiau nei x boxo, norėjo ir jo, bet man tai visai nesuprantamas dalykas. Bet jau matau, kaip jis stala obliuoja kambaryje, nes jis ir vinių turi plaktuką, kai tik niekas nemato jau žiūrėk vinius varo, bet jam labai reikia pjūklų, plaktukų, varžtų... unsure.gif


O kas organizuoja tokią šventę kaime, faina labai.

O tavo Domas šaunuolis, blin kodėl mano vaikas nenori obliaus... na dabar jau išsisukau iš padėties jau nori vėžliukų Nindzių, realiau nei kad žmogus voras už septynis šimtus ltl be parsuntimo  doh.gif


Man eilinį kartą klausimas, ką padovanoti vyro broliui...

Beja gal kuri darėtės fotokalendorių? Nepamenu prieš pora metų kur dariausi tai prastoka kokybė buvo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaškoniukas: 11 gruodžio 2014 - 20:44
QUOTE(kaškoniukas @ 2014 12 11, 21:42)

O kas organizuoja tokią šventę kaime, faina labai.

O tavo Domas šaunuolis, blin kodėl mano vaikas nenori obliaus... na dabar jau išsisukau iš padėties jau nori vėžliukų Nindzių, realiau nei kad žmogus voras už septynis šimtus ltl be parsuntimo  doh.gif

Man eilinį kartą klausimas, ką padovanoti vyro broliui...




kultūros darbuotoja, o remia seniūnija, nekainuos mums niekas

tai jis x boxo norėjo, bet patikinom, kad prie mūsų teliko tikrai jo nejungtu, atgaivino seną svajonę smile.gif

nežinau, mes apsiribojam dovanomis vaikams, pasikartosiu 10 turim vaikų rolleyes.gif
dar ašku auklei nuperkam saldainiukų, dar kokia smulkmeną.
O ką tam broliui nežinau, ką jis mėgsta? g.gif

mano vyras tai viena pageidavimą turi -kavos aparatas už 900 lt, manau tokios dovanos negaus biggrin.gif



Atsakyti

mano vyras tai viena pageidavimą turi -kavos aparatas už 900 lt, manau tokios dovanos negaus biggrin.gif
[/quote]

mano irgi pries daug metu svaigo, kad labai nori tureti namie.
Turim ir neatsimenu kada paskutini karta buvau ijungusi, dabar naudojamas nebent kai drauge su dukra atvaziuoja ir jos dukra nori kavos su plakta pieno puta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2014 12 12, 12:19)

mano irgi pries daug metu svaigo, kad labai nori tureti namie.
Turim ir neatsimenu kada paskutini karta buvau ijungusi, dabar naudojamas nebent kai drauge su dukra atvaziuoja ir jos dukra nori kavos su plakta pieno puta smile.gif


aš tai kavos nelabai geriu, nebent jau prikaistuvije virtos, o vyras gal 3 kart dienoje geria, tai mažu naudotu ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2014 12 12, 13:17)
aš tai kavos nelabai geriu, nebent jau prikaistuvije virtos, o vyras gal 3 kart dienoje geria, tai mažu naudotu ji g.gif

nu gal...maniskiui kava reikalinga rytais ir isskirtinais atvejais jeigu turim sveciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

braskiene, sveikinu 4u.gif

Buvom Kaledu sostinej, zmoniu visai nebuvo, vejas didelis, tai turbut visi issigando. buvom pas seni uzeje, siandien estas sedejo, tai vaikai nesusikalbejo su juo. Foto su seniu 5 lt jei pats fotografuoji ir 10 lt, jei nufotografuoja ir is kart nuotrauka duoda. Dar buvom pas nykstuka uzeje, ten man labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2014 12 13, 20:32)


Buvom Kaledu sostinej, zmoniu visai nebuvo, vejas didelis, tai turbut visi issigando. buvom pas seni uzeje, siandien estas sedejo, tai vaikai nesusikalbejo su juo. Foto su seniu 5 lt jei pats fotografuoji ir 10 lt, jei nufotografuoja ir is kart nuotrauka duoda. Dar buvom pas nykstuka uzeje, ten man labiau patiko.


mano didžiuose planuose, šis savaitgalis Trakuose, tik reiks pažiūrėti kokia programa siūlo, ar verta važiuoti, gal tada geriau i Vilnių.


Buvo pas mus vakar teatriukas, labai patenkinti vaikai. Mano Domas, tai toks jau kietas baisiausiai ir suaugęs, bet irgi kartu šoko, trepsėjo ir spindinčimis akimis į Senį žiūrėjo smile.gif Ugnė tai susinervino, tų rogių nepamačius

Dar mes iškepėm kučiukų, gavos tikrai šaunesni nei meduoliai. Pas mane meduoliai gavosi kieti, nors laikau sandariai uždaryti, jie neminkštėje. Miško Uoga gal patarimų, receptų turi?
Nusipirkau maduolių prieskonių (IKI centre) ir bandysiu pagal ten pateiktą receptą kepti, bet miltų jau neturiu doh.gif

O kučiukai daromi taip: 11g mielių, 200ml vandens, 450 g miltų, truputi druskos cukraus, aliejaus ir aguonų jai norim

Imti dali šilto vandens, vandenyje pakildinti mieles su cukrumi, tuomet pilti į dubenį su likusiu vandeniu, pilti druskos, aliejaus, miltus. Turi gautis tvirta tešla, tuomet sukam volialius, pjaustom kučiukus. Kepti 180-200 temperatūroje apie 7-10 min
Atsakyti
QUOTE(Brashkiene:) @ 2014 12 10, 15:18)
Labas labas, pupos uogos smile.gif šiandien man šventė smile.gif
Einant per Trakus, mane antrą kartą gyvenime einant per perėją trenkė mašina smile.gif tfu tfu tfu, šį kartą viskas baigės didžiu išgąsčiu. Neturėjau laiko aiškintis, net nr neužsirašiau, ****** tik rankom pamaskatavo, tipo, ko čia vaikštai ir nuvažiavo. Visa drebanti atėjau iki vairavimo mokyklos, sėdau už vairo, važiavau į vln ir išsilaikiau regotroj vairavimo egzą biggrin.gif merginos, švenčiam smile.gif dar iki šiol negaliu patikėt savo sėkme šiandien biggrin.gif reik teleloto nusipirkti smile.gif



Na tau ir sekasi doh.gif Gerai, kad gerai viskas baigėsi. Smiltės mokytoją ne per seniausiai Trakuose partrenkė einant per pėsčiųjų. Pasirodo vairavo moteriškė iš trakų savivaldybės doh.gif Aišku nieko baisaus ir jai neįvyko, sutrenkė ir tiek, apsiėjo be lūžių...

Dėl teisių tai tau 10 kart valioooooooooooooo, šaunuolė. Čia didelis išbandymas išlaikyti vairavimo egzaminą smile.gif O mašinytė tai smulkmena.. g.gif
Atsakyti
Aš grįštu pas jus smile.gif Jau po savo vieno kampo remonto, jau išsivadavus nuo dulkių, beveik išsivadavus - dar vieno vakaro reikia pabaigimui. Svarbiausia pasiruošiau erdvę eglutei - ryt iš brolio pasiimsiu, tai poryt galėsiu puošti. O kada jūs puošiat eglutes? aš darbe balta varna, nes visi gruodžio pačioj pradžioj pasipuošė, o man tai yra kūčių vakaro tradicija. Esu išmokyta, kad eglutės negalima anksčiau puošti, o po 3 karalių galima laikyt kiek nori (kiek nebyra) smile.gif va. Kokios pas jus tradicijos?

Šiandien bandau prisiminti natūralių lūpų balzamų gamybą, nes bendradarbė užsiprašė kalėdoms tokios dovanėlės - tikiuosi gausis. Vėsta dabar 4u.gif

Ir žiūriu vienas namuose visas dalis iš eilės, nes nu gi - kalėdos thumbup.gif ir dar reikia "Love actually" susirasti - nes nu... kalėdos biggrin.gif

Rudakase, aš irgi norėsiu kavos su pieno puta po švenčių, kai baigsis tarpšventinis zavalas darbe smile.gif

Atsakyti
QUOTE(venddetta @ 2014 12 21, 22:20)
Aš grįštu pas jus smile.gif Jau po savo vieno kampo remonto, jau išsivadavus nuo dulkių, beveik išsivadavus - dar vieno vakaro reikia pabaigimui. Svarbiausia pasiruošiau erdvę eglutei - ryt iš brolio pasiimsiu, tai poryt galėsiu puošti. O kada jūs puošiat eglutes? aš darbe balta varna, nes visi gruodžio pačioj pradžioj pasipuošė, o man tai yra kūčių vakaro tradicija. Esu išmokyta, kad eglutės negalima anksčiau puošti, o po 3 karalių galima laikyt kiek nori (kiek nebyra) smile.gif va. Kokios pas jus tradicijos?

Šiandien bandau prisiminti natūralių lūpų balzamų gamybą, nes bendradarbė užsiprašė kalėdoms tokios dovanėlės - tikiuosi gausis. Vėsta dabar  4u.gif

Ir žiūriu vienas namuose visas dalis iš eilės, nes nu gi - kalėdos  thumbup.gif  ir dar reikia "Love actually" susirasti - nes nu... kalėdos biggrin.gif

Rudakase, aš irgi norėsiu kavos su pieno puta po švenčių, kai baigsis tarpšventinis zavalas darbe smile.gif

Pas mane siais metais eglute namuose zybsi jau nuo lapkricio 30 d. smile.gif kai buvau vaikas, tai visada eglute puosdavom tik gruodzio 24d.
Kai ateisi kavos su pienu duosiu, o del putos,tai...nebent pati atsinesi mu pieno,nes as dabar vaikui kosem virti perku dvaro,o jis nesiplaka:(
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2014 12 21, 23:52)
Pas mane siais metais eglute namuose zybsi jau nuo lapkricio 30 d. smile.gif kai  buvau vaikas, tai visada eglute puosdavom tik gruodzio 24d.
Kai  ateisi kavos su pienu duosiu, o del putos,tai...nebent pati atsinesi mu pieno,nes as dabar vaikui kosem virti perku dvaro,o jis nesiplaka:(



Netoliee viena kitos gyvenat? g.gif

Atsakyti