Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. II pusmečio Klaipėdos mamytės ir vaikučiai

Labuka 4u.gif

atsventem gimtadieni, tris dienas baliavojom o po to dar pas Motieju i baliu ejom, tai sis savaitgalis 0 totalus poilsis ax.gif pavargau... o kai oras uz lango ne itin geras tai leidziu visai sau patinget biggrin.gif

visai smagu butu kokia diena senai matytus draugus ir drauges pamatyt smile.gif gal pasiorganizuojam kokiam vaiku kambary kokia dienele artejanciu svenciu proga? smile.gif


QUOTE(Silver sky @ 2014 12 03, 10:15)
Kosulys kosuliui ne lygus rolleyes.gif Būna, kad vaikai sukosėja nuo sausų patalpų, per daug rėkaudami, galų gale po bronchito kokio, kol išsikosėja. Bet sloga, kai ji akivaizdi, tai atsiprašau... kai auklėtojos tarpusavyje šneka, kad vos spėja nosį valyti blink.gif Gerai, jei neužsikrečia nuo tokio vaiko, o jei užsikrečia? Kodėl aš turiu savo laiką, nervus, pinigus ir vaiko sveikatą aukoti dėl kažkieno neatsakomybės? Ir labiausiai dėl tų ligų vaiko gaila, kodėl jis paskui turi būti uždaromas namuose, su temperatūrom ir t.t., arba dar geriau - atsiduria dėl komplikacijų ligoninėj...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
as savaitgali pamacius kad vaikas koseja jau jo neleidau nuo pirmadienio, nelaukus kol aukletojos pareiks kad koseja... nors buvo tik kazkas panasaus i bronchita be tempraturos ir kitu pozymiu, beveik dvi savaites issedejom namuciuose... na isejo su siokiu tokiu kosuliu, bet as rami kad tas kosuliukas kelis kartrus per diena reiskia tik tai kad valosi viskas bet jau neuzkreciama, bet tikrai daznai pas mus grupej girdziu kosejanciu ar sloguojanciu.. nors atrodo aukletojos tikrai kaip jos pacios sako "isjungia" greitai sergancius ir musu darzelyje musu grupe maziausiai serga, bet turbut kiti teveliai apeina tai gaudami pazymas net nebuve pas gydytoju...
as taip pat dirbu ir man taip pat labai reikia eiti i darba, bet... vaiko sveikata svarbiau ax.gif
Atsakyti
Sveiki.
Dėl dovanos tai kadangi "ant bangos" traktoriai tai kalėdų senis atneš sunkvežimio ir ekskavatoriaus komplektą.
Į darželį mano kavalierius eina tik pasitikti draugės. Bet jei vaikas kosti net į lauką eini su juo jei tikrai reikia. Kokia kalba apie būrį vaikų. Jei neitumėt į daržiuką. O pas jus į namus ateitų su sloguojančiu ir kostinčiu ar jūs tokį svečią priimtumėt? Aš ne!
Atsakyti
Labas,
sveikiname ka praleidome - aukit linksmi ir guvus.

Crystal - smagu, kad pagaliau radai aukle. Ir sveikinu vel su nauja pradzia darbe:)

es visi sirguliuojam, pirmas krito vyras su gerkle ir kosuliu, veliau Arnas - gerkle, tempa, kosulys ir soga, Lija uzvakar pradejo skustis kad persti gerkle, ciut kosi, bet intensyviai gydomes, nes negalime praleisti nei sios savaites sokiu pamoku nei vienu, savaitgali musu klube varzybos, 16d mokykloje pasirodymas , veliau kalediniai renginiai mokykloje. Man paciai irgi gerkle pradejo skaudeti, bet geriu arbatu daug, purskiu vaistus ir kitokius antigripinus stengiuos vartot, tad namai kvepia cesnaku, citrina, imbieru:)

Gal kas buvote kokiam babuy city ar kids zone, ir zinot kainas kombiu tokiu kaip Lassie ir panasiu? Mano Arnas vis dar be kombinezono, gerai kad bent batais aprupintas:)

Crystal- laikas sau yra gerai, juo labiau kai yra is ko rinktis. As labai pailsiu kai iseinu sokti, pareinu pilna malonaus nuovargio ir su sypsena, galetu but 5kart savaitej, o ne du:)

Atsakyti
QUOTE(rivadera @ 2014 12 07, 14:20)
Sveiki.
Dėl dovanos tai kadangi "ant bangos" traktoriai tai kalėdų senis atneš sunkvežimio ir ekskavatoriaus komplektą.
Į darželį mano kavalierius eina tik pasitikti draugės. Bet jei vaikas kosti net į lauką eini su juo jei tikrai reikia. Kokia kalba apie būrį vaikų. Jei neitumėt į daržiuką. O pas jus į namus ateitų su sloguojančiu ir kostinčiu ar jūs tokį svečią priimtumėt? Aš ne!


mūsų gydytoja net rekomenduoja eiti į lauką, jei sloguoji ar kosėji, sako, kad į lauką galima eiti net su plaučių uždegimu, jei nėra temperatūros, į lauką negalima eiti tik tada kai karščiuoji.
Aš priimčiau tokį svečią aišku priklauso nuo to kaip sloguoja ir kosėja, bet jei tik šiaip pakosti ir pabėga vanduo iš nosies aš priimu.
Atsakyti
Labukas,

pirmiausia sirguliuojantiems siunčiu balionėlius ir pritariu toms mamoms, kurios saugo ne tik savo, bet ir kitų vaikus. Nors jei vaikas po ligos, tai kosuliai gali tęstis iki 3 sav. kai vaikas pabėgioja arba paverkia. Tad, kosulys kosuliui nelygus.. Ir mūsų gydytoja rekomenduoja eit laukan, jei tempos nėr - kad plaučiukai valytųsi. Kadangi su ja užauginom panelytę, tai jos rekomendacijos visada suveikdavo..

Nius, artėja šventinis šurmulys, o mano panička paskutinė iš šeimos iškrito, kai artėja mokykliniai renginiai - bandom gydyt, tad ligoninės atmosfera namie pradeda spausti.

Kažkuri teiravosi, kaip aš visur spėju savo pramogoms: nugis, kai turiu galimybę neit darban ir dirbu TIk mama bei slaugute, norisi tų pramogų hihihi.gif Man dar lengviau, kadangi panelė jau su broliu pabūna - su MB net spektaklyje kaip žmonės pasibuvom..em..kaip "pusiau" žmonės, nes mobilųjį laikiau rankose ir laukiau vaikų skambučio lotuliukas.gif
Dar šiais metais įsitraukiau į daržiuko bei mokyklos tėvų komitetus, tai dar ir Kalėdų seneliu dirbu: renku dovanas bei pakuoju jas lotuliukas.gif

Tai kaip dėl kalėdinio pasimatymo su draugais? Jungiamės kokį penktadienį? g.gif

Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2014 12 07, 21:16)
mūsų gydytoja net rekomenduoja eiti į lauką, jei sloguoji ar kosėji, sako, kad į lauką galima eiti net su plaučių uždegimu, jei nėra temperatūros, į lauką negalima eiti tik tada kai karščiuoji.
Aš priimčiau tokį svečią aišku priklauso nuo to kaip sloguoja ir kosėja, bet jei tik šiaip pakosti ir pabėga vanduo iš nosies aš priimu.



Nu ir mūsiškė rekomenduoja, bet ir oras nelygu gi. Ir jei eini ne porai valandų o 15-20min. Aš daugiau nerizikuoju. Jei baigęs sirgt ir tu tai žinai. Tie pavieniai kosuliukai po bronchito yra kita kalba. Bet jei sirgo prieš savaitę ir dar tebekosti. Nu... Mano suvokimu sėdi savam kieme ir vaikštai jame o ne svečiuos. Aš gal jauna durna..
Atsakyti
taip tylu cia... gal persikelet i kitus virtualius namus? ax.gif

na ka ir atejo graziausios metu sventes... Linkiu visiems graziu ir dziaugsmingu svenciu! 4u.gif
Atsakyti
Ramių šv. Kūčių, gražių ir linksmų Kalėdų 4u.gif
Atsakyti
Su sventem merginos 4u.gif mirksiukas.gif newyear.gif wink_3.gif santa2.gif 000552.gif
Atsakyti
Su praėjusiom šventėm visus visus! Tiek laiko nebuvau. Atsigulus užmigdžius šeimyną norėrsu paskaityt ir še tau-nieko!
Mes gyvenam gerai. Jau buvo labai gerai išmokęs greit užmigt, naktim nesikelt ir grįži tėtis ir baigėsi tyla ir ramybė.miegot eina 23-24 vietoj 21val ir verkia visa gatvė turbūt girdi. Ir dar nori pas mus i lovą įsiprašyt ko niekad nereikėjo. Manau pavydi arba tiesiog nori tėčio. Tačiau be manęs niekaip neužmiega. Jei aš kitam kambary tai gerklę peršauktų kad tik ateičiau. Va tokie reikalai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, tikrai, kad nurimes forumas sad.gif
Pas mus užmigimas nelengvas, turiu prigult šalia, kitaip niekaip, ir iš vis pas jas abi vakarais energijos uraganai biggrin.gif
Tai apie tokį variantą, kad paskaitau pasaką, apklostau, pabučiuoju ir išeinu iš kambario tik pasvajot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ujolanta @ 2015 01 11, 23:25)
Sveikos, tikrai, kad nurimes forumas sad.gif
Pas mus užmigimas nelengvas, turiu prigult šalia, kitaip niekaip, ir iš vis pas jas abi vakarais energijos uraganai  biggrin.gif 
Tai apie tokį variantą, kad paskaitau pasaką, apklostau, pabučiuoju ir išeinu iš kambario tik pasvajot  doh.gif

Jis mūsų kambary miega bet aš bandžiau naudotis proga kol tėtis namie padirbėt kol jie miega, bet niekaip. Rėkia šaukia kol ateinu. Tada sekundžių reikalas būna kol užmiega..
Atsakyti