Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų mamyčių iš Vilniaus susitikimai

Sveikos mamos 4u.gif Pavyko atidaryt temele smile.gif Galime pasiplanuoti, kad ir rytoj i koki parkeli nulekt prasivaiksciot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 18, 11:35)
Sveikos mamos 4u.gif  Pavyko atidaryt temele smile.gif Galime pasiplanuoti, kad ir rytoj i koki parkeli nulekt prasivaiksciot smile.gif

mes gaila sirguliuojam,o kodel pas tave du nikai?
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 12:07)
mes gaila sirguliuojam,o kodel pas tave du nikai?

sveikos mayciukes 4u.gif visas sveikinu su geru reliu biggrin.gif na bentjau pas mus kaimelyje tai saulute sviecia... 4u.gif del susitiimo mastau gal kad akita savaite nes mes grysime ti sestadieni kita ,o susitikti tai labai norisi wink.gif... susirguliavote,kas nutiko? jeigu nera temperaturos ta gal galima i laukuti... wink.gif na aisku sveikite... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 10:07)
mes gaila sirguliuojam,o kodel pas tave du nikai?

Nes buvau meete, kur labai kazkaip nelogiskai gavosi prisistatinet Patry smile.gif Dukrytes vardas Patricija, tai, kazkaip gryzus namo, nusprendziau pakoreguoti nicka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 18, 12:22)
Nes buvau meete, kur labai kazkaip nelogiskai gavosi prisistatinet Patry smile.gif Dukrytes vardas Patricija, tai, kazkaip gryzus namo, nusprendziau pakoreguoti nicka smile.gif

tai tada labukas parymamyte... wink.gif wub.gif labai vardas... wink.gif
o kiek patrymamytei metuku? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semeskina: 18 balandžio 2009 - 10:27
QUOTE(semeskina @ 2009 04 18, 12:18)
sveikos mayciukes 4u.gif  visas sveikinu su geru reliu biggrin.gif na bentjau pas mus kaimelyje tai saulute sviecia... 4u.gif  del susitiimo mastau gal kad akita savaite nes mes grysime ti sestadieni kita ,o susitikti tai labai norisi wink.gif... susirguliavote,kas nutiko? jeigu nera temperaturos ta gal galima i laukuti... wink.gif na aisku sveikite... wink.gif

sloga kosulys mum,tai niekur neisim nes vakar isejom tai zyze tik nes nekaip jaucias 6tai pabusim geriau namie,nors taip norejom snd i spektakli nuvaziuot
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 14:10)
sloga kosulys mum,tai niekur neisim nes vakar isejom tai zyze tik nes nekaip jaucias 6tai pabusim geriau namie,nors taip norejom snd i spektakli nuvaziuot

tai jo kad geriau pabukit pasveikite 4u.gif
Atsakyti
na tikimes greit pasveikt nes jau atsibodo sedet namie,norisi kazkur jau rukt!ka jus paneles veiket?
Atsakyti
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 20:06)
na tikimes greit pasveikt nes jau atsibodo sedet namie,norisi kazkur jau rukt!ka jus paneles veiket?

mes tai va juokiame slabai inirtingai is zodzio ACIU bet taip kad net keista... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai juokinga niekada tai is beleko nesijuogdavo dabar taip patiko aciu turbut mandagi panelyte bus... biggrin.gif wink.gif
Papildyta:
QUOTE(mamytepupyte @ 2009 04 18, 20:06)
na tikimes greit pasveikt nes jau atsibodo sedet namie,norisi kazkur jau rukt!ka jus paneles veiket?

o gal kas sis jusu moka sumazinti footo ir uzrasa padaryti? ax.gif nes man niekaip neiseina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 18, 10:26)
tai tada labukas parymamyte... wink.gif wub.gif labai vardas... wink.gif
o kiek patrymamytei metuku? 4u.gif

21 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(semeskina @ 2009 04 18, 18:11)
mes tai va juokiame slabai inirtingai is zodzio ACIU bet taip kad net keista... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif  tai juokinga niekada tai is beleko nesijuogdavo dabar taip patiko aciu turbut mandagi panelyte bus... biggrin.gif wink.gif
Papildyta:

o gal kas sis jusu moka sumazinti footo ir uzrasa padaryti? ax.gif  nes man niekaip neiseina doh.gif

Sumazint tam, kad nusiust i sm? smile.gif kad foto uzdetu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 18, 20:30)
21 smile.gif
Papildyta:

Sumazint tam, kad nusiust i sm? smile.gif kad foto uzdetu? smile.gif

aga... visaip bandau ir niekaip neiseina... doh.gif thumbup.gif o tiu dar nesi jauna va as tai jauna man tj 19
Atsakyti
QUOTE(semeskina @ 2009 04 18, 20:39)
aga... visaip bandau ir niekaip neiseina...  doh.gif  thumbup.gif  o tiu dar nesi jauna va as tai jauna man tj 19

nu cia dabar nejauna 21 metas?tai ka as pensininke jau 22 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as gimdziau 3dienas iki 21 gimtad .
Atsakyti