Įkraunama...
Įkraunama...

Kai eini iš proto

QUOTE(Kadar @ 2013 05 06, 18:17)

Kita medalio pusė - kiek Lietuvoje  moterų, kurias vyrai palieka su vaikais, nemoka nė cento ir pamiršta,kad vaikai apskritai egzistuoja, o tos vos galą su galu suduria.

drinks_cheers.gif
Is vienos puses gali smerkti , kad atima vaikus, is kitos puses, jie vaiku nepalieka, nori, kad jie butu salia
Papildyta:
QUOTE(Kadar @ 2013 05 06, 18:57)

Daug tokių istorijų, daug. Prieš susiejant gyvenimą su bet kokiu vyru reikia devynis kartus pagalvoti, o prieš susiejant gyvenimą su kitataučiu ir dar kitatikiu ir devyniasdešimt kartų nepamaišytų.

drinks_cheers.gif
bet buna tiesiog likimas.
Niekada pagalvoti negaleciau, kad man skirtas zmogus bus musulmonas biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=Aylin,2013 05 07, 11:15]
Niekada pagalvoti negaleciau, kad man skirtas zmogus bus musulmonas biggrin.gif blush2.gif



nusispjaukit tris kartus lotuliukas.gif nes likimas oi koks klastingas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 05 07, 09:15)

Is vienos puses gali smerkti , kad atima vaikus, is kitos puses, jie vaiku nepalieka, nori, kad jie butu salia


nori, kad butu salia, bet kokia mergaite tai ir istekintu anksciausiai, kad jau vel nebutu salia laugh.gif




Atsakyti
[quote=Savannaa,2013 05 07, 11:15]
[quote=Aylin,2013 05 07, 11:15]
Niekada pagalvoti negaleciau, kad man skirtas zmogus bus musulmonas biggrin.gif blush2.gif
nusispjaukit tris kartus lotuliukas.gif nes likimas oi koks klastingas lotuliukas.gif
[/quote]
Jau blogiausi laikai praejo. tfu tfu tfu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Langoza @ 2013 05 07, 11:27)
nori, kad butu salia, bet kokia mergaite tai ir istekintu anksciausiai, kad jau vel nebutu salia laugh.gif


Man atrodo jie galvoja, kad tai tik I gera, nes ji nenueis blogais keliais... g.gif
Nes po to niekas jos I zmonas neims.
Bet esu skaicius, kad pries istekedamos, labai daug moteru darosi specialias operacijas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 05 07, 13:17)
Jau blogiausi laikai praejo. tfu tfu tfu thumbup.gif
Papildyta:
Man atrodo jie galvoja, kad tai tik I gera, nes ji nenueis blogais keliais... g.gif
Nes po to niekas jos I zmonas neims.
Bet esu skaicius, kad pries istekedamos, labai daug moteru darosi specialias operacijas lotuliukas.gif


Kadangi teko studijuoti Stambule Turkijoj, susidūriau su tenykščiu jaunimo gyvenimu. Tai, patikėkit, kaip jie ten duodasi. Ir su vienu, ir su dviem, ir kelios poros apsikeisdami vienu metu (ypač patinka užsieniečiai, nes neišpasakos daug kam)... O nekaltybės atstatymo klinikos ten klesti. Nes žmona turi būt nekalta lotuliukas.gif Tiek kad aš nesuprantu... Visi apie šią situaciją žino, tai kuo ta netikra nekaltybė vertinga tuomet? Na, bet Turkija yra fake'ų karalystė. Pradedant netikrais Versace'iais, baigiant netikrom nekaltybėm.


Dėl vaikų neatidavimo, tai manau, čia dar prisideda tai, kad vyrui musulmonui labai jau nefaina prieš aplinkinius palikti žmonai vaikus (kokiam Stambulo turkui, iš kitos pusės, ten gal ir nusišvilpti, bet čia labiau apie tuos arabus kalba eina). Plius, spaudimas iš šeimos ir giminių musulmonų. Tai dar klausimas, kiek jie tų vaikų savo iš tikrųjų nori ir kiek pasiima juos, nes "taip turi būt".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 07 gegužės 2013 - 14:43
QUOTE(Aylin @ 2013 05 07, 12:17)

Bet esu skaicius, kad pries istekedamos, labai daug moteru darosi specialias operacijas lotuliukas.gif

tai sita senai zinau.
idomu, o kas apmoka tas operacijas? nes pacios gal nelabai turi savo asmeniniiu finansu. tevam juk nesakys, kad teveli, vat reik uzsilopyt g.gif

QUOTE(reine de beauté @ 2013 05 07, 13:23)
Kadangi teko studijuoti Stambule Turkijoj, susidūriau su tenykščiu jaunimo gyvenimu. Tai, patikėkit, kaip jie ten duodasi. Ir su vienu, ir su dviem, ir kelios poros apsikeisdami vienu metu (ypač patinka užsieniečiai, nes neišpasakos daug kam)...

biggrin.gif

esu buvus Stambule pries 7 metus turbut. tai kiek pamenu, ten jaunimas lb europietiskai apsirenges. tik vyresnes moterys budavo su tom aprangom (nezinau kaip ten vadinas tas visas apsimuturiavimas), o jaunimas ir su mini sijonukais, ir trumpais shortukais, ir suknelem, zo, kaip bet kurioj europos saly.
vistiek Stambulas juk laikomas tiltu tarp Azijos ir Europos. kulturos susimaisiusios. bet gal kituose miestuose tokios laisves ir nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 05 07, 18:32)
tai sita senai zinau.
idomu, o kas apmoka tas operacijas? nes pacios gal nelabai turi savo asmeniniiu finansu. tevam juk nesakys, kad teveli, vat reik uzsilopyt  g.gif
biggrin.gif

esu buvus Stambule pries 7 metus turbut. tai kiek pamenu, ten jaunimas lb europietiskai apsirenges. tik vyresnes moterys budavo su tom aprangom (nezinau kaip ten vadinas tas visas apsimuturiavimas), o jaunimas ir su mini sijonukais, ir trumpais shortukais, ir suknelem, zo, kaip bet kurioj europos saly.
vistiek Stambulas juk laikomas tiltu tarp Azijos ir Europos. kulturos susimaisiusios. bet gal kituose miestuose tokios laisves ir nera  g.gif


O man atrodo, kad kaip tik tėvai ir lopo tokias"skyles", nes jei suuos kas, kad nuotaka jau nebekondicinė, gėda tėvams, neištekinsi taip greit.... Taupo gal nenumatytiems atvejams unsure.gif
Turkijoj - sostinėj jie atsipalaidavę - nes ten turizmas, daug nevietinių - turi būti kitoks, kad neatbaidytum turistų - pragyvenimo šaltinio.
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 05 07, 18:32)
tai sita senai zinau.
idomu, o kas apmoka tas operacijas? nes pacios gal nelabai turi savo asmeniniiu finansu. tevam juk nesakys, kad teveli, vat reik uzsilopyt  g.gif
biggrin.gif


Tai pasako, kad reikia drabužiam pinigų, kokiam kompo taisymui, pramogom. Centas prie cento - ir susitaupo. biggrin.gif Kitos turkės ir dirba pačios. Nėra tos operacijos labai brangios. biggrin.gif


QUOTE(In hell @ 2013 05 07, 18:50)
O man atrodo, kad kaip tik tėvai ir lopo tokias"skyles", nes jei suuos kas, kad nuotaka jau nebekondicinė, gėda tėvams, neištekinsi taip greit.... Taupo gal nenumatytiems atvejams unsure.gif
Turkijoj - sostinėj jie atsipalaidavę - nes ten turizmas, daug nevietinių - turi būti kitoks, kad neatbaidytum turistų - pragyvenimo šaltinio.


Turkijos sostinė yra Ankara, ne Stambulas. Manau, kad Ankaroj gal truputį griežčiau su tuo. Tiksliai nežinau, bet įtariu... Stambulas nėra labai turistinis miestas, tikrai ne turizmas ten pagrindinis jų pragyvenimo šaltinis. Ten apie 15 mln gyventojų. Taigi ten telkiasi visos jų kompanijos ir verslai. Jie pamišę dėl amerikietiškos kultūros ir nori būti labai vakarietiški (ir įsivaizduoja, kad tokie ir yra, žinoma). Vat pajūrio kurortai tai taip, turizmas jų pagrindinis verslas, bet ne metropolitenai.
Šiaip tai ne tėvai, manau, tuo rūpinasi, nes merginai pasakyti tėvui, kad ji jau pasismagino su kažkuo, būtų didžiulė gėda. Ir net toks atvejis galimas, kad išsižadėtų savo dukters. Tai pačios tikriausiai susitaupo biggrin.gif Ir Turkijoj jau atgyvena, kad tėvai merginai išrenka vyrą. Aišku, būna visko, bet dažnai vaikinas ir mergina tiesiog susipažįsta universitete, klube, vakarėliuose, paskui draugauja ir tuokiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 07 gegužės 2013 - 20:21
nu nzn... Stambulas lb turistinis miestas g.gif tik kad tai nera ju pagrindinis pragyvenimo saltinis, kaip kokiuose kurortiniuose miesteliuose.
ir kiek esu pati girdejus, tai tik Stambulas ir yra tokiu platesniu ir pasaulietiskesniu paziuriu, o va jau kiti miestai zymiai griezciau laikosi visu tradiciju ir paprociu g.gif



Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 05 07, 20:44)
nu nzn... Stambulas lb turistinis miestas  g.gif tik kad tai nera ju pagrindinis pragyvenimo saltinis, kaip kokiuose kurortiniuose miesteliuose.
ir kiek esu pati girdejus, tai tik Stambulas ir yra tokiu platesniu ir pasaulietiskesniu paziuriu, o va jau kiti miestai zymiai griezciau laikosi visu tradiciju ir paprociu  g.gif


Jie patys sako, kad Stambulas ir Turkija - du skirtingi dalykai.
Stambule yra viena turistinė vieta - tai istorinis Sultanahmet rajonas. Dar Taksim, kur visi naktiniai klubai (bet ten daugiausiai patys turkai eina). Daug restoranų. O šiaip visi kiti rajonai: verslo centrai, labai daug valstybinių ir privačių universitetų, miegamieji rajonai... Stambule įsikūrę daug tarptautinių korpotacijų, nes ši šalis dar palyginti neutrali ir palanki koordinuoti verslui su Artimaisiais Rytais. Taigi, tai yra kultūrinis, verslo ir apskritai visos Turkijos gyvenimo centras (Ankara yra sostinė, bet gyvenimas ten daug vangesnis). Čia tas pats, kad būtų sakyti, jog Londonas arba Niujorkas yra turistinis miestas. Taip, turizmas yra miesto dalis. Bet labiau, kaip aksesuaras, o ne pagrindinis pragyvenimo šaltinis.

Taip, kai teko keliauti už Stambulo ribų: į centrinę Turkiją ir po kurortus, tai jaučiasi skirtumas religingumo klausimu. Kurortiniai miesteliai gana laisvi (tikriausiai dėl to, kad daug turistų mato), tuo tarpu gilūs centrinės Turkijos kaimai, tai nu ką... Džiaugiausi, kad ne ten gimiau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 07 gegužės 2013 - 20:57
Aplamai turkai yra musulmonai, bet jie laisvesniu paziuru uz arabus. Aisku yra tu kaimu, kur zmones atsilieka dar 50metu ir labai laikosi visu paprociu, religiniu taip pat. Bet va kiek studijuojanciu turku Lietuvoje ir merginu. Jie gyvena barakuose, taiga apskitai turi cia laisva gyvenima toil nuo tevu.
Todel kaip jau sakiau, negalima sakyti, kad visi musulmonai vienodi, kaip skiriasi musulmonisku saliu tikejimas, taip tu paciu saliu kiekvienas zmogus gali buti skirtingai, tureti skirtingas paziuras.
Pirma, jauciu svarbiausia ir tai tinka kiekvienai saliai ir zmogui, reikia paziureti, kaip yra pas jusu mylimaji seimoje. Jeigu mama yra niekas, neturinti zodzio, o vyras viska sprendzia, greiciausiai vyras elgsis pagal seimos stereotipa. g.gif
Atsakyti
http://gyvenimas.del...augas_200_200_m
Atsakyti