Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 62

QUOTE(vida777 @ 2012 03 16, 12:56)
jusu reikalas, kaip jus pas save isspresite zagrenio atzalu plitima, bet kaip i tas atzalas reaguos kaimynai savo sklype  g.gif ?





su kaimynais sklypas ribojasi ten kur yra keliukas ivaziavimo. Tai kazkaip nemanau, jog atzalos dar toliau uz ju keliuko islys... Aisku dar nuo ribos kaip min 2 metrus patrauksiu as ji... g.gif Ar jau nusisneku? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2012 03 16, 10:40)
Pas mus irgi gėlynų atskyrimai iš skardos padaryti, kol kas patenkinta ir išvaizda ir priežiūra.

Gal galėtumėte žinovės man patarti...  Labai patinka formuotų buksmedžių rutuliai, bet kiek žinau jie lėtai auga ir gerokai nudega nuo pavasarinės saulės. Gal dar yra kokių augalų iš kurių būtų galima suformuoti rutulius ir kurie galėtų augti saulės atokaitoje? Japoninės lanksvos tiktų?

user posted image

O jus galetumete nufotografuoti, kaipskarda ileista, nes toj nuorodoj, kur buvo merginu ideta anksciau, tai ji pakankamai issikisusi ir pjauti veja tikrai nebutu patogu.
Del lanksvos - ja galima geneti, kaip ir sidabrakrumius bei daug kitu zydinciu augalu, bet jie gerokai maziau zydes, tujos dar yra rutulines - Danica berods, labai graziai maciau suformuotas rutuliukais levandas, kukmedzius galima formuoti, bet jie irgi gali apdegti. Buksmedi reiketu dengti nuo vasario men., kad neapdegtu sauleje arba pavesio reik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2012 03 16, 11:40)
Labai patinka formuotų buksmedžių rutuliai, bet kiek žinau jie lėtai auga ir gerokai nudega nuo pavasarinės saulės. Gal dar yra kokių augalų iš kurių būtų galima suformuoti rutulius ir kurie galėtų augti saulės atokaitoje? Japoninės lanksvos tiktų?

Puikus augalas jazminas 'Nana'. Anksti išsprogsta, pats auga gana tvarkingu rutuliuku, nereiklus. Tiesa, jo lapeliai nėra tokie smulkūs kaip buksmedžio ir nevisžaliai. Lengva pasidauginti pačiai. Galima pagenėti, norint labiau taisyklingo rutuliuko.
http://www.rfc-onlin...s/Izg11-034.jpg
http://www.botanikos..._serialNumber=4
Jei patinka smulkesnė faktūra ir visžališkumas - tada tikrų jau kitų merginų minėta tuja 'Danica'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 17 kovo 2012 - 20:37
Gal kas turetumet patarimu, kuo apsodinti patvory nuo kaimynu puses g.gif Noreciau kad uzstotu vaizda ir butu labai greitai augantys augaliukai, nelabai auksti... Siemet galvoju kad jau nespesiu, nes turbut dauguma augaliuku anksti pavasari sodinti reikia. Tai siemet galvoju gal kokiais vienmeciais iseitu, irgi gal ka pasiulytumet. Aciu is karto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2012 03 16, 09:28)
Tokia juosta skardininkams ispjaut ir islankstyti nera kas, padarytu daugelis, kad ir www.unipuras.lt, bet tik,  nemanau, kad iseis pigiai, nes nerudyjancio plieno skarda, kaip ir brangoka...
Beje as is skardos esu pasidarius aplink medzius ratus (ne as pasidarius, padare:), bet susiduriu su problema - zoles pjovimu, kaip su zoliapjove apipjauti zole salia skardos, su zirkles visko neapeisi  g.gif


Dar yra tokios skardos su dantim. Bet kaina jų kosminė. rolleyes.gif
user posted image
http://www.everedge.co.uk/home.htm


QUOTE(Trolėmolė @ 2012 03 16, 11:40)
Pas mus irgi gėlynų atskyrimai iš skardos padaryti, kol kas patenkinta ir išvaizda ir priežiūra.

Gal galėtumėte žinovės man patarti...  Labai patinka formuotų buksmedžių rutuliai, bet kiek žinau jie lėtai auga ir gerokai nudega nuo pavasarinės saulės. Gal dar yra kokių augalų iš kurių būtų galima suformuoti rutulius ir kurie galėtų augti saulės atokaitoje? Japoninės lanksvos tiktų?

user posted image


Japoninės lanksvos būtų tokie priploti blynukai. Tik labai norint galima įsivaizduot burbuliukus.

Leliumai, gera idėja. thumbup.gif


QUOTE(vida777 @ 2012 03 16, 12:56)
as suprantu kaip auga zole, bet ar tos zemos statmenosios dalies uzteks uzkirsti kelia saknu pletimuisi ?


Kiek esu naudojus 45 mm aukščio, dar niekas nesiskundė, kad žolė peraugo. Tų plastmasinių yra ir dar aukštesnių, atrodo 70 mm, bet jas esu naudojus tik takeliui, o žolei net nereikėjo.
Kol dėdavom user posted image pastoviai po žiemos iškilnota būdavo. rolleyes.gif Ir man didelis pliusas, kad tos anos nesimato. šitos taip gražiai nesusileidžia.
Man labai nepatinka juostelės iš akmens ar trinkelių. Tada jau geriau nukirtinėti kraštus tuo apvaliu kastuvuku. Bet čia tik mano nuomonė, gal kitiems kaip tik labai gražu, nepatinka nematomi perėjimai.

O mano mama išvis niekaip nesiknisa. Augalynų kraštus užleidžia melsvėm. Bet pas ją daug pavėsio. Tai jei kur ir su žoliapjove lapų nupjauni jos visai nepyksta. Tyli gyvybės forma. biggrin.gif
Panašiai kaip čia, tik mano mama tokiom smulkutėm neaukštom apvaro, tai neužgožia kitų augalų.
user posted image
http://www.scienceph.../390322/enlarge
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 18 kovo 2012 - 01:04
QUOTE(svieske @ 2012 03 17, 22:16)
Gal kas turetumet patarimu, kuo apsodinti patvory nuo kaimynu puses g.gif Noreciau kad uzstotu vaizda ir butu labai greitai augantys augaliukai, nelabai auksti... Siemet galvoju kad jau nespesiu, nes turbut dauguma augaliuku anksti pavasari sodinti reikia. Tai siemet galvoju gal kokiais vienmeciais iseitu, irgi gal ka pasiulytumet. Aciu is karto 4u.gif

O "neaukšti" tai kokio ūgio?
Iš krūmų greitai auga pūsleniai ir sedulos. Yra dekoratyvių formų spalvinga lapija.
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2012 03 16, 20:32)
O jus galetumete nufotografuoti, kaipskarda ileista, nes toj nuorodoj, kur buvo merginu ideta anksciau, tai ji pakankamai issikisusi ir pjauti veja tikrai nebutu patogu.
Del lanksvos - ja galima geneti, kaip ir sidabrakrumius bei daug kitu zydinciu augalu, bet jie gerokai maziau zydes, tujos dar yra rutulines - Danica berods, labai graziai maciau suformuotas rutuliukais  levandas, kukmedzius galima formuoti, bet jie irgi gali apdegti. Buksmedi reiketu dengti nuo vasario men., kad neapdegtu sauleje arba pavesio reik  4u.gif

Man ir nereikia, kad žydėtų. Noriu rutuliukų smile.gif Tujų nemėgstu.
Gėlynas šiuo metu atrodo taip. Vasarą žolė labiau suželia ir to bortelio kaip ir nesimato. MB sakė, dar ir nuo vejapjovės priklauso kaip tą pakraštį nupjauna.
user posted image

QUOTE(leliumai @ 2012 03 17, 21:36)
Puikus augalas jazminas 'Nana'. Anksti išsprogsta, pats auga gana tvarkingu rutuliuku, nereiklus. Tiesa, jo lapeliai nėra tokie smulkūs kaip buksmedžio ir nevisžaliai. Lengva pasidauginti pačiai. Galima pagenėti, norint labiau taisyklingo rutuliuko.
http://www.rfc-onlin...s/Izg11-034.jpg
http://www.botanikos..._serialNumber=4
Jei patinka smulkesnė faktūra ir visžališkumas - tada tikrų jau kitų merginų minėta tuja 'Danica'.


Ačiū, pasidomėsiu tais jazminais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trolėmolė: 18 kovo 2012 - 16:26
Gal kas esate pačios dariusios mulčą iš medžio žievės. Vyras parsivežė nemažai pušų rastų, tai galvoju gal eitų pačiai pasidaryti mulčą gėlynams
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 03 18, 19:21)
Gal kas esate pačios dariusios mulčą iš medžio žievės. Vyras parsivežė nemažai pušų rastų, tai galvoju gal eitų pačiai pasidaryti mulčą gėlynams

Yra yra smile.gif Na o bet taciau, girdejau nuomoniu, kad nuo naturalios zieves gali persimesti kokios tai ligos augalams, jei ji chemiskai neapdorota. Nezinau kiek tame tiesos, nes tik ana vasara taip mulcavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 03 18, 16:54)
O "neaukšti" tai kokio ūgio?
Iš krūmų greitai auga pūsleniai ir sedulos. Yra dekoratyvių formų spalvinga lapija.

Noriu privatumo nuo kaimynu puses, bet galvoju kad ir jiems labai saules neuzstotu. Man tai siaurine puse gaunasi, o jiems pietine. Na galvoju aukstis galetu buti apie 160 cm. Gal kokiu vienmeciu patartumet, kad jau siais metais galeciau nors siek tiek atsiriboti...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti