Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

prisiregistruoju ir as, nors ir nelabai svaigstanti drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau grįžau iš daktarės. Sakė gali būt vegetacinė krizė. Išrašė vaistų eglonyl, tranxene. Skaičiau komentarus apie tranxene, tai nekokie...jie kažkokie kaip migdomi, o reiks gert ryte ir per pietus...tai kaip aš jausiuosi g.gif Bet svarbiausia kad pasakiau, kad miegu gerai
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 24, 13:13)
Jau grįžau iš daktarės. Sakė gali būt vegetacinė krizė. Išrašė vaistų eglonyl, tranxene. Skaičiau komentarus apie tranxene, tai nekokie...jie kažkokie kaip migdomi, o reiks gert ryte ir per pietus...tai kaip aš jausiuosi  g.gif Bet svarbiausia kad pasakiau, kad miegu gerai

tai cia vegetacine distonija? g.gif ziurek gal pagersi juos ir bus geriau.nors as tai pries raminamus-bet jei nera kitos iseities.................... verysad.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 24, 12:16)
tai cia vegetacine distonija? g.gif ziurek gal pagersi juos ir bus geriau.nors as tai pries raminamus-bet jei nera kitos iseities.................... verysad.gif  mirksiukas.gif

Aš žinok irgi prieš raminamus, bet pabandysiu. Gydytoja sakė, jei nepagerės per mėnesį, tai vadinasi ne vegetacinė krizė ir teks varyt vėl pas Lor, kad pasiųstų į Kauną ausų tirtis. Nes kai jau ausyse cypia, tai labai negerai ir būtina rast priežastį.
Tu Vaiddaa man atrodo irgi gėrei tranxene g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 24, 12:13)
Jau grįžau iš daktarės. Sakė gali būt vegetacinė krizė. Išrašė vaistų eglonyl, tranxene. Skaičiau komentarus apie tranxene, tai nekokie...jie kažkokie kaip migdomi, o reiks gert ryte ir per pietus...tai kaip aš jausiuosi  g.gif Bet svarbiausia kad pasakiau, kad miegu gerai



Tranxene as geriau, tai jo labai miegot vis noredavau, bet as gerdavau ant nakties. vedetacine krize tas pats kai vegetacine distonija.
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 24, 13:33)
Aš žinok irgi prieš raminamus, bet pabandysiu. Gydytoja sakė, jei nepagerės per mėnesį, tai vadinasi ne vegetacinė krizė ir teks varyt vėl pas Lor, kad pasiųstų į Kauną ausų tirtis. Nes kai jau ausyse cypia, tai labai negerai ir būtina rast priežastį.
Tu Vaiddaa man atrodo irgi gėrei tranxene g.gif

masazuotojas man sake kad ausyse cypia todel kad raumenys uzspaude jas,uz tai pakankamai kraujo nepatenka i galva.man ir anksciau labai cypdavo,uzdavo.dabar jau maziau.dar pastebejau kad kai pradeda cypti ausyse,pradeda uz ju spausti galva-pablogeja savijauta,pradeda galva svaigti.man atrodo cia pagrindine cypimo priezastis. g.gif lor nieko blogo neras. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
ei kur visos? g.gif dziaugiates geru oru? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 24, 16:33)
ei kur visos? g.gif dziaugiates geru oru? biggrin.gif

Kur čia džiaugsiesi doh.gif džiaugiuosi kad po namus vaikštau. Nors šiandien jaučiuosi neblogai. Bet man būna kad kelias dienas jaučiuosi geriau, o po to vėl blogai. nuo ryt pradėsiu vaistukus pumpuot, tai jei nemiegosiu visą dieną tai bus gerai
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 24, 19:06)
Kur čia džiaugsiesi doh.gif džiaugiuosi kad po namus vaikštau. Nors šiandien jaučiuosi neblogai. Bet man būna kad kelias dienas jaučiuosi geriau, o po to vėl blogai. nuo ryt pradėsiu vaistukus pumpuot, tai jei nemiegosiu visą dieną tai bus gerai

o gal bus gerai?reikia tiketis kad bus gerai.lauksiu ziniu rytoj is taves. mirksiukas.gif mirksiukas.gif auksciau nosi............ tongue.gif
Atsakyti
Man daktarė sakė, kad išrašo silpnus antidepresantus, bet aš nematau čia nei vieno antidepresanto, tik vaistai nuo nerimo(migdomi) ir neuroleptikai g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 24, 16:33)
ei kur visos? g.gif dziaugiates geru oru? biggrin.gif



Pas mane namie kompas sugedo, jau tinkamas tik i siuksliu deze, tai tik darbe sedesiu prie neto mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 24, 12:13)
Jau grįžau iš daktarės. Sakė gali būt vegetacinė krizė. Išrašė vaistų eglonyl, tranxene. Skaičiau komentarus apie tranxene, tai nekokie...jie kažkokie kaip migdomi, o reiks gert ryte ir per pietus...tai kaip aš jausiuosi  g.gif Bet svarbiausia kad pasakiau, kad miegu gerai



O kaip tau nustate kad vegetacine krize?is tavo pasakojimu?
Atsakyti