Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (X Tema)

QUOTE(Vilioja @ 2012 09 10, 14:56)

Šitas Pavelas/Petia(?) vaidina seriale Ostrov nienužnych liudeij. Gerai vaidina. Ir filmas geras. Kas nematėt, rekomenduoju. smile.gif

macius , gerai vaidina drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal ir nereikia temos teršti,bet negaliu nepadėkot,kad dalinatės nuorodom.
Ačiū.
Paskutinis žiūrėtas "Anna German",nuostabus filmas.
Atsakyti
''Маша в законе'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1004694
Премьера
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 09 10, 13:35)
Gal ne Pavelas o Petia?

user posted image

tiesa pasakius man filma buvo idomu ziureti kol ji "nenuzude" , paskui kazkas ne to jau buvo...kaip eilinis "muilas"

Aš jau nebespeju su jumis  blush2.gif

Aha aha, Petia....
Atsakyti
Na,merginos,prigyrėt jau tuos Odnoliubus,tai rytdienai liko viena serija Piataja grupa krovi ir startuoju su šituo,o va ta German manęs kažkaip nevilioja,o dar draugutė sakė pažiūrėjo pora serijų ir jos nekabino,tai,ko gero,jau aš save užprogramavau,kad ir manęs nekabintų tongue.gif Ale nieko-žiūrėt yra ką smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ilga laika tik seku, tingiu rasyt ka nors blush2.gif ner laiko, reik ziureti serialus biggrin.gif
Labai patiko "Odnaliuby" ir "Anna German", senai tiek zliumbliau blush2.gif
Kam patinka durnos komedijos, rekomenduoju "Zaicev+1", pradejo rodyti nauja sezona. Dabar ziuriu "Medovaja liubov", na, bet toks... eiline drama irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos
Aš o aš vakar visgi pažiūrėjau ''Отцовский инстинкт'' /2012/ Jausminis filmas. Gražus filmas.
фрагмент
user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif

prsipazinsiu-nenoriu zliumbti,todel neziuriu melodramu blush2.gif
gal galit ka rekomeduoti kazko kriminalinio,komediju (is nauju) g.gif
Vyras ziuri svetofor is pradziu sake nelabai,o paskui uzkabino,jau trecia sezona ziuri ir patinka,rekia kazkaip man pradeti ji ziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 09 11, 11:45)

Vyras ziuri svetofor is pradziu sake nelabai,o paskui uzkabino,jau trecia sezona ziuri ir patinka,rekia kazkaip man pradeti ji ziureti smile.gif

Man lygiai tas pat su Svetoforu buvo-pirmas serijas žiūrėdama,jau pradėjau gailėtis,kad parsisiunčiau,o paskui įsivažiavau ir man jis visai gerai žiūrėjosi,aišku,po Voroninų,naujas sezonas man jau vėl sunkiau "lindo",bet "sulindo" smile.gif O va tas Zaicev+1 niekaip schmoll.gif 2kartus bandžiau ir schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2012 09 10, 22:03)

Labai patiko "Odnaliuby" ir "Anna German", senai tiek zliumbliau  blush2.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zaicev+1 ir man niekaip nesižiūri g.gif
Atsakyti
Отцовский инстинкт man nelabai...Persudytas kazkoks....Vakar iveikiau visas serijas tai net supykau ant saves kad laika gaisau (miegot nuejau 02 val) doh.gif
Atsakyti