Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės Jordanijoje

Sveiki,
Tikiuosi atsiras gyvennaciu Jordanijoje. MB jordanietis, tad vestuves ruosiames atsokti tiek Jordanijoje tiek Lietuvoje:) Gal kazkas turi patirties besiruosiant veselei Jordnaijoje? t.y. Amane
Aciu 4u.gif
Atsakyti
taip ... yra lietuvaiciu jordanijoje :-) as viena is ju ... kai atvyksi parasyk. musu vestuves buvo nelabai tradicines, nedideles (apie 100 sveciu), maisytos (t.y. vyrai ir moterys neatskirti) ... ir siaip nelabai skyresi nuo lietuvisku :-)
Atsakyti
ooo, supermama, tikras lobis :-) kazkada cia radau lietuvaite sirijoje su kuria paskui artimai bendravom, bet kazkaip net nesitykejau rasti kazka jordanijoje :-) mes pries du menesius atvaziavom i ammana is damasco. Ar yra norinciu bendrauti?
Atsakyti
Mes taip pat is LT atvykome gyventi i ammana pries 2 men smile.gif taip kad lietuvaiciu cia gyvenanciu po truputi daugeja:) smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif ,net nezinau ar galiu rasyti i sita tema,mat negyvenu Jordanijoje,bet turiu drauga jordanieti,tiksliau palestinieti is jordanijos:).Butu smagu pasidalinti patirtimi gyvenant su sios salies vyrais,aisku jei yra norinciu:)
Atsakyti
Sveika prisijungs! 4u.gif

Zinoma gali rasyti ir dalintis mintimis net jei ir negyveni jordanijoj! As taip pat negyvenu taciau ir man idomu butu isgirsti kitu nuomones del jordanieciu vyu?smile.gif)))
blush2.gif

Mes esam kartu nuo senu laiku, apsigyvenom pries 3 metus dubajuje, gyvenam sutariam ir pasibaram, kaip sakoma nera namu be dumu! Tuolab esu zemaite ir sunkiai pasiduodu biggrin.gif

Kur Jus gyvenate? Esi buvusi jordanijoje, susipazinai su jo seima ir salimi? smile.gif


QUOTE(Kristukas94 @ 2012 06 15, 21:45)
Sveikos mergaites 4u.gif ,net nezinau ar galiu  rasyti i sita tema,mat negyvenu Jordanijoje,bet turiu drauga jordanieti,tiksliau palestinieti is jordanijos:).Butu smagu pasidalinti patirtimi gyvenant su sios salies vyrais,aisku jei yra norinciu:)

Atsakyti
mes dar nesenai kartu,bet planuojam buti kartu visam ax.gif dar nebuvau jo salyje ir tevu nepazystu,bet zinoma bus ir tam laikas.siaip jau manau jei viskas gerai tai gyvensim svedijoje,nes jis ten desimt metu gyvena.o kaip su kulturiniai ir religiniais skirtumais?ar turit vaikuciu.beje ,as irgi zemaite :ax:ir idomu ,kaip i jusu santykius reagavo tevai.mano mama tai nei girdet nei matyt nenori..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristukas94: 16 birželio 2012 - 10:30
Sveika!

Ramadan kareem!

Asmeniskai, man jokiu kulturiniu skirtumai nesijaucia. Gal del to kad abu esam svetimoj saly be seimos nariu aplink, tai niekas nereguliuoja kaip gyventi. Jo tevai saunus, Kol manes nepazinojo ir pazint nenorejo, bet atvaziavau pamate ir su asarom islydejo:) mano teveliai labai myli maniski bet irgi kol nepazinojo tai irgi visko buvo prisigalvoje, juk lietuvos media labai jau gerai atsiliepia apie musulmonus tai per tiek metu jau suforamavo musu eiliniu gyventoju nuomone:) o jei tavo mama nei girdeti nenori tai pasiimk mama i svedija ir supazindink, patikek manim mamos jaucia kas gera kas bloga, pamacius apsiramins:) vaikuciu kol kas neturime, bet labai norime, inshalla Tikiuosi greitai. Del svenciu sventimo, svenciam ir musulmoniskas ir katalikiskas, tikrai eglutes nesukapoja, ir dar eglute padeda papuost:)
Tai vat linkiu greitai susipazint su jo seima giminem, Viskas bus gerai smile.gif


QUOTE(Kristukas94 @ 2012 06 16, 11:27)
mes dar nesenai kartu,bet planuojam buti kartu visam ax.gif dar nebuvau jo salyje ir tevu nepazystu,bet zinoma bus ir tam laikas.siaip jau manau jei viskas gerai tai gyvensim svedijoje,nes jis ten desimt metu gyvena.o kaip su kulturiniai ir religiniais skirtumais?ar turit vaikuciu.beje ,as irgi zemaite :ax:ir idomu ,kaip i jusu santykius reagavo tevai.mano mama tai nei girdet nei matyt nenori..

Atsakyti
QUOTE(Mildashinas @ 2012 07 24, 18:54)
Sveika!

Ramadan kareem!

Asmeniskai, man jokiu kulturiniu skirtumai nesijaucia. Gal del to kad abu esam svetimoj saly be seimos nariu aplink, tai niekas nereguliuoja kaip gyventi. Jo tevai saunus, Kol manes nepazinojo ir pazint nenorejo, bet atvaziavau pamate ir su asarom islydejo:) mano teveliai labai myli maniski bet irgi kol nepazinojo tai irgi visko buvo prisigalvoje, juk lietuvos media labai jau gerai atsiliepia apie musulmonus tai per tiek metu jau suforamavo musu eiliniu gyventoju nuomone:) o jei tavo mama nei girdeti nenori tai pasiimk mama i svedija ir supazindink, patikek manim mamos jaucia kas gera kas bloga, pamacius apsiramins:) vaikuciu kol kas neturime, bet labai norime, inshalla Tikiuosi greitai. Del svenciu sventimo, svenciam ir musulmoniskas ir katalikiskas, tikrai eglutes nesukapoja, ir dar eglute padeda papuost:)
Tai vat linkiu greitai susipazint su jo seima giminem, Viskas bus gerai smile.gif

oi mieloji,ji nenori nieko girdeti,nori jo is svecius priimti,tai ka jau kalbeti,kad ji ten vaziuotu,ne uz ka schmoll.gif .Vat grizau is keliones pas jy,visa laiminga,tai mama net labas nepasake,lyg as koki zmogu nuzudziusi buciau,ar dar ka blogo padariusi.Liudna ,bet as su juo laiminga,ir teks jai su situom susitaikyti..
Atsakyti
Marhaba mielosios,

As esu Vaida, 27 metu mergina is Siauliu. Taip gavosi, kad mano gyvenimo vyras yra Jordanietis, originaliai is Palestinos ir siuo metu mes vis dar kankinames gyvendami atskirai, nepasakosiu visu detaliu, bet tiesiog ieskome galimybiu kaip galetume buti arciau vienas kito, o tai nelabai imanoma, kaip jus pacios zinot, nesusituokus. Labai mylim vienas kita, bet bandom i viska ziureti racionaliai ir nepulti stacia galva i svarbiausia gyvenime isipareigojima, nors jei nebus kitos iseities, esam tam pasiruose ir apie tai intensyviai kalbam. Taciau jeigu butu tokia galimybe man isidarbinti kazkur Amane, butu tiesiog tobula, kadangi galetume dar geriau vienas kita pazinti ir pasiruosti vestuvems :) Bet kiek zinau, europieciams, o ypac is rytu, tai ypac nelengva, todel daug vilciu i tai nededu.. Nors tikrai turiu profesionalios patirties ir puikiai kalbu angliskai.

Birzelio 13-23 atvykstu i Amana susipazinti su jo seima ir tiesiog pamatyti Jordanija, tad jeigu butu norinciu susitikti pasisneketi, buciau labiau nei laiminga ir dekinga (lauktuves is Lietuvos garantuotos!), nes siuo metu praverstu bet kokie patarimai ir izvalgos, tiek jusu paciu, tiek ir jusu antruju pusiu... :)
Na o jeigu taip nutiks kad jau greit atvyksiu i Amana gyventi, tikiuosi priimsite mane i savo kluba :)
Atsakyti
Sena tema bet gal kas nors atsilieps kurios istekejusios uz jordaniecio ir gyvena ar ruosiasi kraustytis i jordanija.
Atsakyti
QUOTE(lauryna82 @ 2014 05 04, 17:19)
Sena tema bet gal kas nors atsilieps kurios istekejusios uz jordaniecio ir gyvena ar ruosiasi kraustytis i jordanija.

Labas Lauryna, as uz menesio ruosiuosi apsigyventumem Amane su savo mazaisiais. Jei ydomu tai butinai susitinkam. Butu gera girdeti lietuviska zody;) kur tu gyveni jei randiesi Amane?as Khirbat Badran gale Amano deja
Atsakyti