Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

4u.gif


Mano nusiteikimas, kad viskas bus gerai, bet teks laaaabai pakentet biggrin.gif ax.gif Siaip ar taip labai labai laukiu bigsmile.gif O kaip jums buvo kai leliukas pilve, labai davesi ar ne? wink.gif maniskis tai atakuoja mane stipriai jau biggrin.gif Kazin ar ir kai gims tas judrumas isliks g.gif ax.gif
Atsakyti
Zinot ka sugalvojau bigsmile.gif

Pasidarom meeta kita savaite centre ax.gif as galiu apart antradienio,nes diedo gimke nuo kokiu 10 iki 3
Atsakyti
QUOTE(Mildutee @ 2013 06 15, 22:02)
4u.gif
Mano nusiteikimas, kad viskas bus gerai, bet teks laaaabai pakentet biggrin.gif  ax.gif Siaip ar taip labai labai laukiu  bigsmile.gif O kaip jums buvo kai leliukas pilve, labai davesi ar ne? wink.gif maniskis tai atakuoja mane stipriai jau biggrin.gif Kazin ar ir kai gims tas judrumas isliks  g.gif  ax.gif


na maiske taip pat davesi kaip viesulas kiekviena diena, jei koki 15-20min jos nejausdavau jau galvodavau, kad kazkas negerai smile.gif , taciau kai ir gime tas judrumas niekur deja nedingo schmoll.gif malasi ir malasi, sau vietos neranda, dabar jau 8 menesiai ir jau po truputi bando zingsnelius deti thumbup.gif tai nespek gaudyt, turi kaip sargybinis uz nugaros stovet, nes kitaip tai nosis nubalnota, tai guzas galvoje doh.gif
O del gimdymo kentejimo, tai taip pakentet reikes, bet juk yra epiduras thumbup.gif kai jau visai nebeiskentesi, bent zinosi, kad kazkas yra, kas tavo kancias kaip su ranka nuimti gali biggrin.gif
Kaip mano midwife pasake, uz gimdymo kancias tau niekas medaliu neiteikineja.
Papildyta:
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 06 16, 00:18)
Zinot ka sugalvojau bigsmile.gif

Pasidarom meeta kita savaite centre  ax.gif as galiu apart antradienio,nes diedo gimke nuo kokiu 10 iki 3


as pilnai uz drinks_cheers.gif , tik kad as tik savaitgaliais tai galiu dayti verysad.gif arba vakare po darbo
Atsakyti
sveikos mamytes ir nestuke.gif

saunu kad tema atsigavo mirksiukas.gif butu tikrai saunu susitikti ir pabendrauti 4u.gif
bet va as tik bandau pagauti nauja ritma doh.gif kolkas laiko sau randu gal 15 minuciu lotuliukas.gif
nieks nesake kad toks malonus ir nelengvas darbas buti mama smile.gif

mano suneliui dar tik trys savaites taip kad nei pilvo nei nestumo tikrai nepasiilgau o apie gimdyma pagalvojus visdar skauda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilyjana @ 2013 06 19, 23:58)
sveikos mamytes ir  nestuke.gif

saunu kad tema atsigavo  mirksiukas.gif  butu tikrai saunu susitikti ir pabendrauti  4u.gif
bet va as tik bandau pagauti nauja ritma  doh.gif  kolkas laiko sau randu gal 15 minuciu  lotuliukas.gif
nieks nesake kad toks malonus ir nelengvas darbas buti mama  smile.gif

mano suneliui dar tik trys savaites taip kad nei pilvo nei nestumo tikrai nepasiilgau o apie gimdyma pagalvojus visdar skauda  blush2.gif


sveikinu sviezia mamyte 4u.gif
taip tikrai darbas nelengvas buti mama smile.gif ir tikrai nemanau, kad kai maziukui tik trys savaites dar galvoj atsiranda minciu apie susitikimus smile.gif , nors buna tokiu vaiku, kurie tik miega ir valgo, bet cia tikriausiai ne daug kam pasiseka, nebent taviskis irgi toks thumb_yello.gif
as galejau su savo maze kazkur iseit tik kai jai buvo apie 6menesius verysad.gif net i parduotuve nulekt budavo reikalu, nes visa laika gerkle paleista budavo biggrin.gif miegodavo tik lauke
Atsakyti
Ooo, sveikutes visos būsimos ir esamos mamytės thumbup.gif
kaip smagu, kad mūsų čia tiek daug jau wink.gif Na, mano pilveliui jau 7 mėn., tai kažkaip sunku jau darosi, aišku, kai lelius spardosi labai smagu, bet aš jau laukiu nesulaukiu kol susitiksiu su mažuoju savo smile.gif
Ir šiaip jau labai pasiilgau miegojimo ant pilvo, ramių naktų ir gebėjimo judėti normaliu tempu biggrin.gif

O kas liečia susitimus, tai kaip ir minėjau anksčiau aš visada už susitikimus. Kol kas dar galiu visada smile.gif





Papildyta:
QUOTE(Mildutee @ 2013 06 15, 23:02)
4u.gif
Mano nusiteikimas, kad viskas bus gerai, bet teks laaaabai pakentet biggrin.gif  ax.gif Siaip ar taip labai labai laukiu  bigsmile.gif O kaip jums buvo kai leliukas pilve, labai davesi ar ne? wink.gif maniskis tai atakuoja mane stipriai jau biggrin.gif Kazin ar ir kai gims tas judrumas isliks  g.gif  ax.gif




Man labai padejo nusiramint informacija, sėdėjau gal kokias tris dienas prie kompo ir skaičiau viską iš eilės, kaip viskas vyksta, kas darosi organizme ir kaip jis ruošiasi gimdymui. Tai zinok, dabar kazkaip daug ramiau. Vienaip ar kitaip vis tiek reikės, niekur jau nedingsim, o kaip mano mama sakė, kai jau prasidės sąrėmiai tai bus visiškai vienodai kas vyksta, ar plyšta ar karpo...smile.gif svarbiausia, kūdikiui viskas gerai būtų.
Aš galvoju - visos pagimdo, pagimdysiu ir aš biggrin.gif
Atsakyti
Sveikute, na nezinau as bent jau kolkas tai isimiegu puikiai, man niekada nebuvo problemu su miegu ir dabar nesiskundziu, ismiegu po 12 ir daugiau valandu net neprasibudus, naktim i tuoleta dar nespaudzia tai gal del to g.gif ax.gif Nieko nesakau, man pirmas leliukas dar nieko nezinau, gal visi smagumai ir sunkumai prasides, o gal mano tas atvejis kai visa nestuma jokiu problemu ir sunkumu nekils. biggrin.gif tongue.gif as irgi ta pati pagalvojau apie ta gimdyma, visos drauges pasigimdziusios nenumire, kas plyso greit sugijo ir sau laimingos su vaikiukais gyvena dabar. Kuom as kitokia ir man taip pat bus. wink.gif biggrin.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2013 06 20, 08:42)
sveikinu sviezia mamyte 4u.gif
, nors buna tokiu vaiku, kurie tik miega ir valgo, bet cia tikriausiai ne daug kam pasiseka, nebent taviskis irgi toks  thumb_yello.gif


dekui uz sveikinimus 4u.gif
mano vaikas tikrai ne is tu kur tik valgo ir miega doh.gif jis tik valgo ir zvalgosi, vaikas istisai ant krutines ir seip jau rankinukas pasidares lotuliukas.gif

QUOTE(smileDB @ 2013 06 22, 11:17)

Ir šiaip jau labai pasiilgau miegojimo ant pilvo, ramių naktų ir gebėjimo judėti normaliu tempu biggrin.gif



lotuliukas.gif nuosirdziai pasijuokiau is sito tavo sakinio nes pati dar neseniai taip snekejau lotuliukas.gif vaika jau turiu 4 savaites bet neivieno is siu dalyku dar nedariau lotuliukas.gif

QUOTE(Mildutee @ 2013 06 22, 12:53)
  tongue.gif as irgi ta pati pagalvojau apie ta gimdyma, visos drauges pasigimdziusios nenumire, kas plyso greit sugijo ir sau laimingos su vaikiukais gyvena dabar. Kuom as kitokia ir man taip pat bus. wink.gif biggrin.gif tongue.gif  4u.gif

oi zinokit per gimdyma tikrai negalvojau apie kirpymus ir plysimus blush2.gif kadangi gimdymas buvo komlikuotas ant pacio galo jau prasiau kad darytu cezari doh.gif lotuliukas.gif nieko panasaus negavau ir plysau ir kirpo ir net vaika su vakumu istrauke unsure.gif bet matot nenumiriau g.gif
susitikti as mielai noreciau bet vieta reiktu pasirinkti netoli vystymo kambario kad nereiktu viduri miesto pamperiu keisti smile.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif

nusistaciau,kad I emaila atsiustu atsakymus sios temos,mistika,tik vienas siandien atejo per savaite biggrin.gif

boots ir john lewis yra maitinimo/keitimo kambariai rolleyes.gif

del gimdmo- reikia nusiteikti blogiausiam (tai yra,kad skaudes lb) ir tiketis pacio geriausio rolleyes.gif su pirmu netoli para kankinausi,galvojau,kad gala gausiu,nieks epiduro nedave,plysau skersai ir istryzai,o va su antru ligonineij buvau 9.40 ir pagimdziau 11.10 biggrin.gif ir tik gas n air naudojai,pora kartu push ir viskas biggrin.gif neplysau biggrin.gif

as turiu keleta drabuzeliu 0-3,3-6,kurie mazai nesioti,gal uzsideti po karta,galiu atiduot,jei kuriai reiktu rolleyes.gif

Atsakyti
Ir šiaip jau labai pasiilgau miegojimo ant pilvo, ramių naktų ir gebėjimo judėti normaliu tempu biggrin.gif

biggrin.gif na is situ dalyku tikriausiai tik miegojimu ant pilvo galesi pasidziaugti ax.gif ir tai jei lelius leis, ramiu naktu jau gyvenime nebeturesi, pradedant katik gimusiu kudikiu,baigiant isejusiu is namu paaugliu biggrin.gif , o normalus tempas pasikeis i zaibiska tempa biggrin.gif. Bet kiekviena pirma sypsena, pirmas juokas, pirmas zodelis ir pirmi zingsniai visa tai atperka mirksiukas.gif
Papildyta:
oi zinokit per gimdyma tikrai negalvojau apie kirpymus ir plysimus blush2.gif kadangi gimdymas buvo komlikuotas ant pacio galo jau prasiau kad darytu cezari doh.gif lotuliukas.gif nieko panasaus negavau ir plysau ir kirpo ir net vaika su vakumu istrauke unsure.gif bet matot nenumiriau g.gif
susitikti as mielai noreciau bet vieta reiktu pasirinkti netoli vystymo kambario kad nereiktu viduri miesto pamperiu keisti smile.gif
[/quote]

As tikrai dziaugiuosi, kad gimdyma galiu prisiminti kaip labai ramu thumbup.gif nebuvo jokiu sauksmu, jokiu isteriju, jokiu komplikaciju tik rami muzika, kuria klausiausi budama nescia smile.gif ir padedantis vyras. Na zinoma skaudejo velniskai ir sulaukus 7cm jau prasiausi epiduro, tuo metu labai save kaltinau, bet turejau galimybe pasilseti ir blaiviai mastyti, kadangi vistiek jutau saremius,taip pat pati ir reguliavau stumima (netikejau, kad tai velniskai sunku blink.gif ) smile.gif ko pasekoje neturejau baisiu plysimu, na trupuciuka, bet tik tiek, kad net nereikejo siuti, kai palatoje pamaciau kokias moteris atveza su vaikiukais, nusikalusias su baisiais plysimais ir net negalincias prieiti prie leliaus be pagalbos, tai supratau, akd man labai pasiseke smile.gif
Papildyta:
[quote=giedre1222,2013 06 24, 10:59]
Ir šiaip jau labai pasiilgau miegojimo ant pilvo, ramių naktų ir gebėjimo judėti normaliu tempu biggrin.gif

biggrin.gif na is situ dalyku tikriausiai tik miegojimu ant pilvo galesi pasidziaugti ax.gif ir tai jei lelius leis, ramiu naktu jau gyvenime nebeturesi, pradedant katik gimusiu kudikiu,baigiant isejusiu is namu paaugliu biggrin.gif , o normalus tempas pasikeis i zaibiska tempa biggrin.gif. Bet kiekviena pirma sypsena, pirmas juokas, pirmas zodelis ir pirmi zingsniai visa tai atperka mirksiukas.gif
Papildyta:
oi zinokit per gimdyma tikrai negalvojau apie kirpymus ir plysimus blush2.gif kadangi gimdymas buvo komlikuotas ant pacio galo jau prasiau kad darytu cezari doh.gif lotuliukas.gif nieko panasaus negavau ir plysau ir kirpo ir net vaika su vakumu istrauke unsure.gif bet matot nenumiriau g.gif
susitikti as mielai noreciau bet vieta reiktu pasirinkti netoli vystymo kambario kad nereiktu viduri miesto pamperiu keisti smile.gif
[/quote]

As tikrai dziaugiuosi, kad gimdyma galiu prisiminti kaip labai ramu thumbup.gif nebuvo jokiu sauksmu, jokiu isteriju, jokiu komplikaciju tik rami muzika, kuria klausiausi budama nescia smile.gif ir padedantis vyras. Na zinoma skaudejo velniskai ir sulaukus 7cm jau prasiausi epiduro, tuo metu labai save kaltinau, bet turejau galimybe pasilseti ir blaiviai mastyti, kadangi vistiek jutau saremius,taip pat pati ir reguliavau stumima (netikejau, kad tai velniskai sunku blink.gif ) smile.gif ko pasekoje neturejau baisiu plysimu, na trupuciuka, bet tik tiek, kad net nereikejo siuti, kai palatoje pamaciau kokias moteris atveza su vaikiukais, nusikalusias su baisiais plysimais ir net negalincias prieiti prie leliaus be pagalbos, tai supratau, akd man labai pasiseke smile.gif
[/quote]



Hmm.. g.gif kazkodel neina normaliai atsakyt, viskas atrodo lyg mano rasyta
Atsakyti
Nenutrink skliaustu pradziok 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms_JoJo @ 2013 06 24, 11:24)
Nenutrink skliaustu pradziok 4u.gif

Labas rytas 4u.gif


O sveika 4u.gif dekui, ziuresim ar iseis db smile.gif
Papildyta:
Va pavyko thumbup.gif o tai atrodo, akd sus savim snekuosi biggrin.gif
Atsakyti