Įkraunama...
Įkraunama...

Nyderlandų lietuvaitės

QUOTE(moske_poske @ 2014 09 23, 23:24)
O kaip fainiai thumbup.gif

Mes irgi taip manom. Pakeisim aplinka, padirbesim, pakeliausim. Gyvenimas per trumpas uzsisedeti vienoj vietoj.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 09 23, 17:59)


Wow!! Viena iš mano svajonių šalių rolleyes.gif
Į kurią valstiją?


dilgelyt ir moske_poske, po dviejų savaičių bus pas mus Roterdame vestuvių paroda! biggrin.gif
Nors dilgelytei gal nelabai tiktų prie vestuvių stilistikos, nes ten tikriausia bus tokios eilinės vestuvinės smulkmenėlės biggrin.gif

http://www.ahoy.nl/a...-marriage-beurs
Atsakyti
Kol kas i Ilinoju. Poto ziuresim.
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2014 09 25, 20:36)
Wow!! Viena iš mano svajonių šalių  rolleyes.gif
Į kurią valstiją?
dilgelyt ir moske_poske, po dviejų savaičių bus pas mus Roterdame vestuvių paroda!  biggrin.gif
Nors dilgelytei gal nelabai tiktų prie vestuvių stilistikos, nes ten tikriausia bus tokios eilinės vestuvinės smulkmenėlės  biggrin.gif

http://www.ahoy.nl/a...-marriage-beurs

As i ta ahoy stadiona keliavau i sunu paroda wub.gif o vestuves visai neidomu biggrin.gif

Amerika Amerika wub.gif As dalyvavau zalios kortos zaidime siemet blush2.gif ..nelaimejau.
Atsakyti
Bandyk dar kart. Maybe!
Bet as tai turbut jei buciau nelaimejus nebuciau pildzius dar kart, nes manyciau, kad ne man tai...As manau, kad jei laimi, tai is pirmo karto. Na bent jau taip isitikinus buvau, kad jei jau bus lemta, tai laimesiu is pirmo karto. O dabar negaliu sulaukt...
Gal kas patarps kaip susirasti amerikieti, kuris sutiktu su manim pasimokyt tarimo amerikieciu anglu. Kad akcenta sumazint. Db mokausi su lietuve mokytoja,bet ji moko uk anglu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lona: 26 rugsėjo 2014 - 06:17
QUOTE(Lona @ 2014 09 26, 07:15)
Bandyk dar kart. Maybe!
Bet as tai turbut jei buciau nelaimejus nebuciau pildzius dar kart, nes manyciau, kad ne man tai...As manau, kad jei laimi, tai is pirmo karto. Na bent jau taip isitikinus buvau, kad jei jau bus lemta, tai laimesiu is pirmo karto. O dabar negaliu sulaukt...
Gal kas patarps kaip susirasti amerikieti, kuris sutiktu su manim pasimokyt tarimo amerikieciu anglu. Kad akcenta sumazint. Db mokausi su lietuve mokytoja,bet ji moko uk anglu.

Manau niekada nepanaikinsi akcento smile.gif ir speju tu turi ne uk akcenta, o eastern europe biggrin.gif
Atsakyti
As manau, kad sumazint gausis tiksliai. Jau db kai save tikrinu iseina, ali kai daugiau kalbu tai neseku saves. Manau, dazniau vartosiu ir pasikeis viskas.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 09 25, 23:35)
As i ta ahoy stadiona keliavau i sunu paroda  wub.gif o vestuves visai neidomu  biggrin.gif



Tai aš taip ir pagalvojau biggrin.gif


Aš aisiu, gal netyčia kokių nuolaidų žiedams ar gal net kokią gražią suknelę rasiu rolleyes.gif

Man vis dar keista vestuves planuotis, nesitiki kažkaip, kad jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2014 09 27, 23:14)
Tai aš taip ir pagalvojau  biggrin.gif
Aš aisiu, gal netyčia kokių nuolaidų žiedams ar gal net kokią gražią suknelę rasiu  rolleyes.gif

Man vis dar keista vestuves planuotis, nesitiki kažkaip, kad jau biggrin.gif

Ir radai grazia suknele? smile.gif
Atsakyti
anamarie, nebuvo dar tos mugės, į medžioklę šeštadienį dirol.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2014 09 30, 21:42)
anamarie, nebuvo dar tos mugės, į medžioklę šeštadienį  dirol.gif  biggrin.gif

blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,
man kilo klausimelis del IND lipduku: ar juos butina tureti cia gyvenant? Esu prisiregistravus, dirbu, moku draudima. Nelabai suprantu to lipduko paskirti ES pilieciams. Ar jo reikia vien tam jei planuoji pilietybe keisti ar jis prideda kazkokias soc. garantijas? 4u.gif
Atsakyti