Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji namai Vokietijoje

QUOTE(DeiveX @ 2014 09 04, 14:09)
na tai blogai, kad nelankei, nes jei pati mokejai kaip tik reikia lankyti, gi jei islaikysi ji, ta orientierungs gali puse pinigu uz kursus pasiimti  4u.gif

sveikos,
tu gal nesupratai apie kokį mokėjimą aš kalbu, apie pilną, ne apie dalinį kur moka ten 120 euru lygtais ir kita pusę kursu kainos birža kompensuoja, tai girdėjau, kad ten jiems dar sugrąžina dalį pinigų. Aš mokėjau 300euru už mėn. Nenorėjau laukt aš dar kiek laiko kol tuos popierius susiuntinėsiu doh.gif eičiau ir toliau B2 už savo pinigus, bet kolkas vyro darbai neįsivažiuoja niekaip, kai pradės vėl normaliai pilna jėga darbuotis tada gal tęsiu toliau.

Amarete, dėl vėdinimo darželiuose, man kažkaip neužkliuvo, ai lyg vieną kartą dičkiui Horte buvo jau nesveika, tai sako man taip šalta buvo kai mergaitė langą atidarė. Tempos turėjo tai jau jautriai reagavo į kiekvieną skersvėjį.
Dėl mažiaus tai labai džiaugiuosi, kad išlankė darželį pirmus metus be didelių susirgimų bigsmile.gif pameni gal tuos mūsų vargus dėl kosulių kai pasakojau..tikrai buvau nusiteikus daug laiko su juo praleist dėl ligų, bet nieko (tfu tfu tfu), netgi metėme visus tuos astminius vaistus, nuo pavasario nebegeria. Kitokių čia išrašė daktarėlis(jetus koks jis man fainas blush2.gif lotuliukas.gif ) paūmėjimo atveju, bet taip ir tų paūmėjimų nebuvo nuo vasario mėn.
Sveikinimai dėl egzo thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaimo dama: 06 rugsėjo 2014 - 19:39
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali man pagelbeti painiose vokisku istatymu pinklese.
Kiek priklauso atostogu vestuviu proga? Ar jos yra iteisintos istatymu ar tai priklauso nuo darbdavio, jei darbdavysnori duoda, nori - ne. Girdejau "priklauso" 2 dienos, bet mano darbdave issikalineja ir dave man tik 1 diena. Todel labai prasyciau, jei kas zinote tiksliai, gal galetumete man pagelbeti?
Aciu 4u.gif

Ai, siandien esu pikta kaip seskas. mad.gif Per amazon segtukus i plaukus vestuviu proga uzsisakiau, tai gali ateiti tik po vestuviu. Nprs buvo parasyta, kad 2-3 werktage. gun_bandana.gif Drauge laiska parase, kad su vezeju is LT nesusisiekia, ji nori issiusti man siuntinuka pries mano vestuves. bash.gif Ir dar darbdave issikalineja del mano vestuviniu atostogu. aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Eguta @ 2014 09 22, 16:35)

sveika,
tu geriau del vestuviu atostogu gal klausk vokietijos klausimu temoje,ten manau atsakys 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=969707
...................................................

o del segtuku,man panasiai buvo,su dukros pirma komunija,kad atejo diena pries tik,nors rase vos pora dienu atejo po triju savaiciu smile.gif

graziu vestuviu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarete @ 2014 09 22, 19:46)
QUOTE(Eguta @ 2014 09 22, 16:35)

sveika,
tu geriau del vestuviu atostogu gal klausk vokietijos klausimu temoje,ten manau atsakys 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=969707
...................................................

o del segtuku,man panasiai buvo,su dukros pirma komunija,kad atejo diena pries tik,nors rase vos pora dienu atejo po triju savaiciu smile.gif

graziu vestuviu wub.gif

Dekui, net nezinojau, kad tokia tema yra. unsure.gif
Atsakyti
4u.gif labukas, mamytes ir as jungiuosi prie jusu...
norejau pasiklausti per kiek laiko jus gavot, vaikuciu pinigus ir kaip su tuo paskaiciavimu likusiu pinigeliu, kol tvarkaisi, jei tarkim uztruko puse metu, kaip kas gavote, pasidalinkite info...

acoiu labai
Atsakyti
QUOTE(MAMYTE MARGARET @ 2016 07 24, 16:32)
4u.png labukas, mamytes ir as jungiuosi prie jusu...
norejau pasiklausti per kiek laiko jus gavot, vaikuciu pinigus ir kaip su tuo paskaiciavimu likusiu pinigeliu, kol tvarkaisi, jei tarkim uztruko puse metu, kaip kas gavote, pasidalinkite info...

acoiu labai

Labukas:)
As gavau po puses metu, bet visa sumele atejo nuo pat prasymo padavimo
Atsakyti
Sveikos Mamytes 4u.gif
Gal yra naujokiu ir ne tik is Diuseldorfo ?
As Vokietijoje ne taip ir senai ( 4 metai...) bet del vyro darbo pobudzio, daznai kraustomes smile.gif
Jau visas turbut zemes isbandem lotuliukas.gif ir didmiescius lotuliukas.gif
Bet as labai tikiuosi kad sita zeme paskutine g.gif ir apsistosim pagaliau apie Diuseldorf arba apie Bona.
Smagu butu rasti draugiu... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif pirmadieni bus lygiai savaite, kaip gyvenu Vokietijoje. Rhein-Westfallen zemeje, Paderborne. Lankau kalbu mokykla, kurioje mokausi B2 lygio. Labai labai stresuoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurinėėė @ 2016 10 08, 15:34)
Sveikos smile.gif pirmadieni bus lygiai savaite, kaip gyvenu Vokietijoje. Rhein-Westfallen zemeje, Paderborne. Lankau kalbu mokykla, kurioje mokausi B2 lygio. Labai labai stresuoju verysad.gif

O stresuoji ko? 4u.gif
Atsakyti
KolJe... turesim su vyru gyventi 2.5men atskirai, nes jis rado darba kitame miestelyje, Lietuviu firmoje. Gyvenamasis plotas ten nemokamas, tad taupumo sumetimais... Gyvenu pas tokia ponia poniute, kuri nuomoja kambari, bijau zodi garsiau pasakyt arba, kad jos nesuprasiu ir nesusisnekesiu.Toks jausmas, kad bet koks turkas arba siras geriau uz mane kalba. Zodziu, rupesciu rupesteliu man galvoje verysad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Purpurinėėė @ 2016 10 08, 16:40)
KolJe... turesim su vyru gyventi 2.5men atskirai, nes jis rado darba kitame miestelyje, Lietuviu firmoje. Gyvenamasis plotas ten nemokamas, tad taupumo sumetimais... Gyvenu pas tokia ponia poniute, kuri nuomoja kambari, bijau zodi garsiau pasakyt arba, kad jos nesuprasiu ir nesusisnekesiu.Toks jausmas, kad bet koks turkas arba siras geriau uz mane kalba. Zodziu, rupesciu rupesteliu man galvoje verysad.gif((

Labutis. Tu ne viena stresuoji smile.gif Aš Vokietijoje nuo rugsėjo 23d. Dar kolkas nieko neveikiu, prižiuriu vaiką savo. Kadangi vyras dirba vairuotojo darbą ir retai gryžta namo sunku dokumentus susitvarkyti. Gyvenu Nürnberg mieste. Man čia labai patinka. Labai norečiau kalba išmokti..
Atsakyti