Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninamieji pleistrai

QUOTE(Pilka_Shpilka @ 2012 11 13, 13:59)
Sveikos, mergaitės smile.gif

Užmačiau šiandien akciją Slimpatch pleistrų smile.gif nors atsiliepimai įvairūs, bet bala nematė, užsisakiau smile.gif nors šiaip pradėjau sportuoti, ir maistuką stengiuosi žiūrėt, bet kaip kada pavyks, tik reikalai, kaip įprasta tokiais atvejais, vyksta laaaabai lėtai, pagalvojau, kad prie viso šito komplekso pridėsiu dar ir pleistriukus, man užtektų ir to poveikio, kad medžiagų apykaitą skatintų.. jeigu matysiu, kad kažkas blogai, ar jaučiuosi ne kaip, visuomet galėsiu mest šitą reikalą, o ir tas nuostolis ne toks jau didelis bus smile.gif

Nu sekmes jums,as ju irgi su akcija is masinis.lt buvau uzsisakius su drauge abi menesio kursa.Galiu pasakyti,kad apskritas O rezultate,nei gramas nenukrito,nei apimtys sumazejo,eilinis zmoniu apgaudinejimas grazia reklama.
Atsakyti
QUOTE(Pilka_Shpilka @ 2012 11 13, 12:59)
Sveikos, mergaitės smile.gif

Užmačiau šiandien akciją Slimpatch pleistrų smile.gif nors atsiliepimai įvairūs, bet bala nematė, užsisakiau smile.gif nors šiaip pradėjau sportuoti, ir maistuką stengiuosi žiūrėt, bet kaip kada pavyks, tik reikalai, kaip įprasta tokiais atvejais, vyksta laaaabai lėtai, pagalvojau, kad prie viso šito komplekso pridėsiu dar ir pleistriukus, man užtektų ir to poveikio, kad medžiagų apykaitą skatintų.. jeigu matysiu, kad kažkas blogai, ar jaučiuosi ne kaip, visuomet galėsiu mest šitą reikalą, o ir tas nuostolis ne toks jau didelis bus smile.gif

4u.gif ir kaip sekasi?
Atsakyti
iki kokiu tik krastutinumu zmones nenueina ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(roxie26 @ 2012 12 12, 16:09)
4u.gif ir kaip sekasi?


Vis dar laukiu kol jie iki manes atkeliaus, kadangi per menesi nuo pirkimo turi juos pristatyti, ir menesis dar nesibaige wink.gif tad kol kas nieko negaliu pasakyti naujo wink.gif
O kas del krastutinumu, nemanau, kad cia jau labai krastutinumas, man atrodo, kad blogiau kai moterys organizme kirminus auginasi, kad tik tas svoris kristu, ar badauja be prieziuros. O as tiesiog noriu savo kailiu isitikinti veikia tai ar ne 4u.gif
Atsakyti
Kazin ar galima peistrus naudoti zindancioms? g.gif Rase ,kad nesciosioms tai negalima....
Atsakyti
Naudojau menesi slimpatch pleistrus , rezultatas -2kg. Bet ir sporto klube plusau , tai neaisku kieno čia labiau nuopelnas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 04 liepos 2013 - 21:10
Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htm
mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi. 
Atsakyti