Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

NA O AS TAI TIKIUOSI TOS MERGAITES lotuliukas.gif ,NES VEIDAS ISBERTAS,SILPNA,PYKINO,O MERGAITES SAKO VISA GROZY ATIMA lotuliukas.gif
Atsakyti
manes nepykino, tip be proto svaigo galva ir nestumas labai sunkus, bet as nuo pirmos dienos zinau, kad laukiuos berniuko, tiesiog jauciu, pilvas grazutis, nedidelis, bet ir ne smailas, veidas visas isbertas ir ne tik - kunas taip pat, valgau viska is eiles, viena diena saldumynus, kita - marinuotus agurkelius:) echo rode berniuka, nors as prasiau nesakyti kas, tiesiog pati sirdim jauciu, kad gims berniukas, manau tai pats geriausias rodiklis, tikiu, kad ir jus kiekviena jauciat ka nesiojat po krutine:) sekmes visoms
Atsakyti
Mums dabar beveik 35 sav. Manęs visai nepykino, veidą, krūtinę ir nugarą išbėrė, saldumynų pradžioje visai nenorėjau, nors iki nestuke.gif smaližė buvau, dabar be saldumynų sunku ištverti blink.gif Jau ne vienas gyd. užtikrino berniuką ax.gif
Atsakyti
Buvau pas genetike, idomumo delei klausiau del vaiko lyties. Galvoju gal pagal seimos medi butu imanoma pasakyti, kas pvz mums gimtu antras? (nes dabar jau lyti zinau biggrin.gif )
Tai ji atsake, kad net pagal seimos medi neimanoma pasakyti, kokia bus vaiko lytis. Kadangi tai lemia genai. Ir nei pagal maista, nei pagal savijauta, pilvo formos dydi ar kitus pozymius neimanoma tiksliai pasakyti, kas gims. Tai tik prietarai ir bobuciu pasakos. Taip, kad nespeliokit, o remkites savo nuojauta smile.gif

Pagal save visai nepasakyciau, kad nesioju mergaite. Mums dabar 21 savaite. Nuo pat pradziu jauciausi labai puikiai (jokiu pykinimu, erzinimu, blogumu ir pan), svorio priaugau minimaliai (bent jau kolkas), veido oda svari, jokiu spuogeliu, pilvukas pradejo rysketi tik nuo 20 sav.
Atsakyti
zodziu visiskai skiriasi pozymiai ir echo lytis leliaus lotuliukas.gif
tai kai pagimdysiu bus aisku ar bobuciu snekos laimi ar visgi siuolaikine medicina smile.gif
Atsakyti
BESILAUKDAMA JAUCIAUSI PUIKIAI,JOKIO NUOVARGIO, NERVINGUMO AR PYKINIMO. PILVELIS BUVO MAZAS IR BEVEIK NESIMATE.VISI PROGNOZAVO BERNIUKA IR NEKLIDO bigsmile.gif
Atsakyti
na man irgi idomu kas nugales ar pozymiai kurie rodo mergyte, ar visdelto echo, kuris rodo berniuka smile.gif

esu pasimetus smile.gif bet dar keleta menesiuku iki tos tikru tikriausios tiesos reik palaukt smile.gif

pykino mane ziauriai doh.gif
Atsakyti
Mano du nėštumai buvo visiškai skirtingi pojūčių prasme. O lyties prasme baigės visai vienodai biggrin.gif Tiesa ir nespėliojau kas čia pagal pojūčius gali būt, nemačiau reikalo niekalais kuriais netikiu užsiiminėt tongue.gif
O pykina ne dėl lyties, o dėl toksikozės ar kažko panašaus - visa matematika. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 02 balandžio 2007 - 10:51
QUOTE(Karbynė @ 2007 04 02, 12:49)
Mano du nėštumai buvo visiškai skirtingi pojūčių prasme. O lyties prasme baigės visai vienodai biggrin.gif Tiesa ir nespėliojau kas čia pagal pojūčius gali būt, nemačiau reikalo niekalais kuriais netikiu užsiiminėt  tongue.gif
O pykina ne dėl lyties, o dėl toksikozės ar kažko panašaus - visa matematika. user posted image


tai turbut realiausia tiesa thumbup.gif
Atsakyti
Manes nepykino, tik buvo rugstingumas labai sukiles, todel teko pora kartu per prievarta pabuvot tualete. Saldumynu nesinorejo iki kokios 16 savaiteles, nors iki tol kimsau juos kaip turi but. Oda siek tiek pasausejo, bet nepasakyciau, kad labai pasikeite. Siaip maistui nebuvau labai isranki, bet labai labai valgiau pomidorus, obuolius... Tai kas raudona biggrin.gif Pilvukas mano pasirode tik kokia 20 savaitele, ir dabar jo jau niekur nepaslepsi, bet jis mielas ir nedidukas. Genetikos centre man pasake, kad bus berniukas, o veliau ir mano gine tai patvirtino ax.gif Turiu kiausiuku nuotrauka thumbup.gif
Atsakyti
NA man visi net ginekologė prognozavo berniuką: veidas gražus švarus nei spuogelio, nepykino, visą nėštumą praskraidžiau kaip ant sparnų (išskyrus paskutines savaites kai apsinuūodijau ir teko gulėti ligoninėje dėl vaikelio- bijojo dėl jos sveikatos) na o echo parodė mergaitę tik 7 nėštumo mėnesį.
Bet vieną dalyką galiu pasakyti: kai pirkau žydrus drabužėlius (6mėn nėštumo- galvojau jau vis tiek kitaip nebus) tai man toks pyktis kildavo ir tokia graži ta ružava spalva, o aš turiu šlykščią žydrą pirkti (na pabodo man žalia ir geltona ax.gif ) tai vat mažė matyt prieštaravo.... blush2.gif Kai parodė kad mergaitė mano vyras gavo šoką (jau buvo 100 proc tikras kad sūnų turėsim) ir vis iki pat gimdymo kai tik darydavo echo laukdavo kad pasakys jog suklydo, jog sūnus, o dabar tėtukas galvą dėl mažiukės pametęs, lepina siaubingai, jo mažiukė jo vaikutis, jo didžioji meilė lotuliukas.gif
Atsakyti
dar viena istorija girdejau kai daktarai 3 kartus 100% uzgarantavo berniuka, atseit labai gerai ir aiskiai matesi, o kai gime... pasirodo 100% mergaite lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti