Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

Už kelių mėnesių reikia suorganizuoti mergvakarį. Viskas būtų neblogai, bet nuotaka jau bus 5 - tą mėnėsį nėščia, tai striptizo šokėjai ir kita atkrenta. Norisi , kad šventė būtų graži, tačiau kažką orginalaus suorganizuoti. Ką patartumėt?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(merdzinos @ 2008 07 14, 21:52)
Už kelių mėnesių  reikia suorganizuoti mergvakarį. Viskas būtų neblogai, bet nuotaka jau bus 5 - tą mėnėsį nėščia, tai striptizo šokėjai ir kita atkrenta. Norisi , kad šventė būtų graži, tačiau kažką orginalaus suorganizuoti. Ką patartumėt?? g.gif

šiap tai aš iš viso prieš tas nesamones, bet jei jau labai norit tai galit suorganizuot ale pagal senovės liaudies tradicijas.
Aš visiems sakiau,kad man nereikia mergvakarių, bet darbe kolektyvo panos tokia tema ir suorganizavo, buvo gana linksma ir kartu jokio ištvirkimo prieskonio.
Jei reiks, galėsiu plačiau papasakoti... 4u.gif
Atsakyti
siulau suorganizuoti kokia mergaiciu isvyka pasigrazinti, i koki SPA ar pan. pasidaryt maloniu proceduru, tik reikia issiaskinti pradzioje, kokias nestuke gali darytis smile.gif bet siaip visai smagu,as tokiam mergvakary karta buvau tai visai patiko, o po to vakare i kavine nuejom, smagiai pasisedejom, nors ir ramiai be jokiu striptizu biggrin.gif taip smagiai mergaitiskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merdzinos @ 2008 07 14, 22:52)
Už kelių mėnesių  reikia suorganizuoti mergvakarį. Viskas būtų neblogai, bet nuotaka jau bus 5 - tą mėnėsį nėščia, tai striptizo šokėjai ir kita atkrenta. Norisi , kad šventė būtų graži, tačiau kažką orginalaus suorganizuoti. Ką patartumėt?? g.gif




Man ir teko organizuoti mergvakari nesciajai. Tai kelios merginos paeme ja is namu, likusios suguzejom pas ja i namus. Ispuosem jos kambari, susivezem visas vaises ir laukem jos sugriztant. Grizus padovanojom maikute, zaidem zaidimus, iteikem suvenyru su tuo...O veliau vaziavom i klubeli, ten pasisokom, aisku ramiai, dvylikta padaveja atnese torta, vaikinu paprasem uzdeti keliaraisti. Jie ta proga mums ir sampano pastate:)))
Tai manau nesvarbu, kad esi nescia, juk ir nesciosios gali linksmintis:)))
Atsakyti
as pritarciau etnografinio mergvakario idejai:) nebutinai tik nesciosioms. ramiai, sodyboj, basom per zole, su graziais ritualais, linksmybemis - etnografinis nereiskia liudnas....juk galima zaisti tradicijomis, nebutinai grieztai svesti kaip seniau kad svesdavo...
Atsakyti
Man taip pat prie sirdies labiau etnografinis- liaudiskas variantas. Nebutina nesciai buti, galima labai grazia svente pasidaryt. ypac dabar,kai gamtoje silta, kai laukines geles auga, kai galima lauziuka susikurti ir issimaudyti...
Iterpti kelias ''liaudiskas ritualines apeigas'' sumergvakarinti jas, ir oj koks fainas vakarelis gautusi..neeilinis toks.
Atsakyti
na as per mergvakari ne nescia buvau ,bet man daruges labai linksmai ir gan ramiai suorganizavo.su jachta plaukiojom kokias geras 2 valanadas!tai pasaka buvo! thumbup.gif paskui taip ramiai pasedejome truputi pasokom.super buvo.... tongue.gif
Atsakyti
O koks tas etnografinis, liaudiskas mergvakaris? Gal kas galit pasidalinti mintimis, kaip paziasti tradicijomis, ypac ziema...
Atsakyti
galite užsiimti kūryba , dabar daug kas siūlo kūrybinius kursus. Jeigu reikės kam galėsiu plačiau pasidalinti, smagu labai ir temas labai įvairias siūlo.
Atsakyti
prasom placiau apie ta etnografini, liaudies paprociais. labai sudomino smile.gif
Atsakyti
man ir prie sirdies tas etnografinis.
Darem draugei siuolaiska, tai man siaip sau, nes gal jau buvau pervargus nuo organizavimo. O ir ji puses uzduociu nedare. Tai geriau ramiai, graziai pasedeti ir taip atzymeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Is ties grazus turetu buti etnografinis - liaudiskas mergvakaris, kad ir su tuo paciu vainikelio pynimu ar kazkuo panasiu. Organizuojant toki mergvakari as siulyciau pasiklausineti mociuciu, mamu ar dar ko nors kas tai ismanytu. blush2.gif
Atsakyti