Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, palaimintos vienuolio

QUOTE(tik aš @ 2011 03 17, 00:05)
rimtai blink.gif mesit vyrą ir grįšit kaip vertingoji paklydusi avelė į bažnyčios glėbį blink.gif
na belieka pasveikint su tokia meile tikėjimui... aš taip nesugebėjau.


visu pirma siulyciau ismokti skaityti tarp eiluciu, kartais tai labai vertinga, ypac siuo atveju, kaip matau arba tiesiog isiskaityti, kas parasyta.
antra kaip jus galit komentuoti, kur as grisiu ir kur negrisiu, jei net neisivaizduojat mano gyvenimo istorijos ir kokia situacija yra.
trecia net neabejoju, kad jus nesugebejot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumeira @ 2011 03 16, 22:14)
visu pirma siulyciau ismokti skaityti tarp eiluciu, kartais tai labai vertinga, ypac siuo atveju, kaip matau arba tiesiog isiskaityti, kas parasyta.
antra kaip jus galit komentuoti, kur as grisiu ir kur negrisiu, jei net neisivaizduojat mano gyvenimo istorijos ir kokia situacija yra.
trecia net neabejoju, kad jus nesugebejot smile.gif

matot jei mažiau skaitytumėt tarp eilučių ir tuo pačiu mažiau vaidintumėt gyvenime to ko nėra nereiktų klaust tokių klausimų ir neerzintų klausimai kam reikia to vaidinimo, nes tai ir tebus vaidinimas už pinigus...
man ne gėda pripažint, kad gyvenau su vyro be bažnyčios palaiminimo, bet nevaidinau ir nedariau nieko dirbtino, o taip ir sakiau kaip yra... atėjo metas į mūsų gyvenimą atėjo ir tikėjimas, ir jo suvokimas, ir sugebėjimas jį priimt tokį koks jis yra... taigi kaip čia bandė mane pamokyt, bet nepataikė... buvau ta vertingoji avelė grįžus į bandą...
gal ateity ir jūs ja būsit... bet kolkas jūs tik žengiat tolyn į klystkelius ...

meilė yra gražus jausmas ir jį reikia puoselėt... bet kam jį apkraut nuo pradžių melu ir savęs apgaudinėjimu... deja, matyt taip ir nesuprasiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 16 kovo 2011 - 23:28
QUOTE(tik aš @ 2011 03 17, 00:27)
matot jei mažiau skaitytumėt tarp eilučių ir tuo pačiu mažiau vaidintumėt gyvenime to ko nėra nereiktų klaust tokių klausimų ir neerzintų klausimai kam reikia to vaidinimo, nes tai ir tebus vaidinimas už pinigus...
man ne gėda pripažint, kad gyvenau su vyro be bažnyčios palaiminimo, bet nevaidinau ir nedariau nieko dirbtino, o taip ir sakiau kaip yra... atėjo metas į mūsų gyvenimą atėjo ir tikėjimas, ir jo suvokimas, ir sugebėjimas jį priimt tokį koks jis yra... taigi kaip čia bandė mane pamokyt, bet nepataikė... buvau ta vertingoji avelė grįžus į bandą...
gal ateity ir jūs ja būsit... bet kolkas jūs tik žengiat tolyn į klystkelius ...

meilė yra gražus jausmas ir jį reikia puoselėt... bet kam jį apkraut nuo pradžių melu ir savęs apgaudinėjimu... deja, matyt taip ir nesuprasiu.


na, manes siuo atveju niekas neerzina. tai yra mano gyvenimas, kuri as deliojuosi, pagal savo suvokima. niekada nieko neteisiau, jei kazkas galvodavo kitaip ar gyvendavo pagal savo vertybes.
Siandiena as gyvenu laisvoj Lietuvoj, kur galiu klausti viesoje erdveje, ko noriu ir kada noriu, juolab, kad sis forumas tam ir sukurtas. Kiek as gyvenime vaidinu, tai jus maziausiai turetumete spresti, nes jus nepazistate manes. Todel sitaip sakyti, manau, nederetu. Man nereikia pries nieka vaidinti, tiesiog mano poziuris ir suvokimas, kuris yra kitoks nei jusu ir jis jums nepriimtinas.
Jusu nuomone as zengiu tolyn i klystkelius, mano nuomone as niekur nezengiu, tiesiog gyvenu savo gyvenima. Beje jusu nuomone liuteronai (tie patys krikscionys, kaip ir mes) yra nusidejeliai? Jie gali ir antra, ir trecia karta laiminti santuoka...
Patikekit manim kaip mes puoselejam, saugom ir vertinam savo meile... mes pries nieka nemeluojam, juolab pries save.
Jus manes nesuprasit as jusu nesuprasiu ir nemanau, kad sita tarpusavio beprasmiska diskusija verta testi. Pas jus poziuris vienoks (kuri priimu), pas manes kitoks (norit priimkit, norit ne).
Gero vakaro
Atsakyti
Mes važiuosime pas Pranciškonus palaiminimo per vestuves. Na gal tai nebus tiesiogiai santuokos palaiminimas, bet vešimės kryžių, kurį pašventins, o tuo pačiu ir visus palaimins smile.gif
Atsakyti
Nes ir buvus susituokus baznycioje, galima antra karta tuoktis baznycioje, tik reikia, kas baznycia isskirtu.
Del aplaiminimo, tai manau, kad reikia tartis asmeniskai, ir tikrai atsiras kunigu ar vuonuoliu, kurie mielai tai atliks smile.gif
Atsakyti
palaiminimas yra šventas dalykas. Jei vyras pirmoje santuokoje neturėjo vaikų ir po jo skyrybų praėjo daug laiko, gal tada palaiminimas ir yra kažko vertas, bet jei skyrybos ką tik įvyko, tai reiktų dar luktelti 4u.gif čia tik mano - našlės nuomonė
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 03 17, 16:51)
Nes ir buvus susituokus baznycioje, galima antra karta tuoktis baznycioje, tik reikia, kas baznycia isskirtu.
Del aplaiminimo, tai manau, kad reikia tartis asmeniskai, ir tikrai atsiras kunigu ar vuonuoliu, kurie mielai tai atliks smile.gif


Baznycia NIEKADA neskiria. Ji gali tik paskelbti santuoka negaliojancia, jei isaisketu, kad santuokos sudarymo metu jai sudaryti buvo kliuciu, apie kurias buvo nuslepta.
Atsakyti
QUOTE(mamyčiukė @ 2011 03 19, 17:25)
palaiminimas yra šventas dalykas. Jei vyras pirmoje santuokoje neturėjo vaikų ir po jo skyrybų praėjo daug laiko, gal tada palaiminimas ir yra kažko vertas, bet jei skyrybos ką tik įvyko, tai reiktų dar luktelti 4u.gif čia tik mano - našlės nuomonė

dar pamiršau parašyti, kad turbūt palaiminimas prasmingas, jei naujoji/naujasis nėra ankstenės santuokos nutrūkimo priežastis...
Atsakyti
Galima pasiteirauti, o kuo toks svarbus ir reikalingas vienuolio palaiminimas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumeira @ 2011 03 16, 21:43)
Beje jusu nuomone liuteronai (tie patys krikscionys, kaip ir mes) yra nusidejeliai? Jie gali ir antra, ir trecia karta laiminti santuoka...

Ne man komentaras skirtas, bet įsikišiu. Liuteronų tikėjimas, kaip pati ką tik paminėjot, leidžia ir antrą, ir trečią santuoką, tuo jis skiriasi nuo Romos Katalikų, kurie nepripažįsta daugiau negu vienos santuokos (įtariu, kad būtent apie šitą religiją diskusija ir vyksta). Taigi, jeigu pagal visas taisykles išpažįstate Romos Katalikų tikėjimą, ar gausit vienuolio palaiminimą, ar ne, realiai jis reikšmės neturės, nes išsiskirdama būsite pažeidusi tos religijos normas. Neneigiu, kad jums pačiai vienuolio palaiminimas bus malonus įvykis, tačiau religiniu atžvilgiu to paliminimo po skyrybų reikšmė totaliai nulinė ir nereikėtų į tai žiūrėti kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 19 kovo 2011 - 23:43
Mano būsimasis anksčiau turėjo šeimą ir tuokėsi bažnyčioje, o man tai bus pirmosios Vestuvės ir iš tikrųjų man yra labai gaila, kad negalime prisiekti prieš Dievą, nes laikau save tikinčia ir man yra svarbios senosios tradicijos. Todėl noriu gauti nors vienuolio palaiminimą, man tai svarbu, noriu nors tokiai ceremonijai užeiti į Koplyčią ir išgirsti Dievo tarno žodžius.
Taip, galima sakyti, kad gyvenu ir ruošiuosi gyventi nuodėmėje, bet nežiūrint į tai, kad gyventi taip "kaip priklauso" man jau niekaip nebus įmanoma, vis dėlto nuo Dievo aš nenusisuku.
Ir dar dėl to, kad neva tai tokie palaiminimai nieko verti. Svarbu, kad man tai atrodo prasminga ir reikalinga. O kaip su santuoka bažnyčioje, kai pora jau augina vaikus, gyvena ne vienerius metus, nusiperka tuos visus kursus? Ar čia nėra nusižengta irgi labai toli nuo "teisingo" krikščioniško gyvenimo? Ar tokia santuoka labai jau reikšminga ir daug verta? Jei į bažnyčią einama dėl mados ir dėl gražių nuotraukų, tai čia viskas tvarkoj ir teisinga? O jei du tikintys žmonės, kuriems pasitaikė gyvenime klaidų nori bent į šventą vietą TĄ dieną ateiti, tai jau vadinasi yra beviltiški nusidėjėliai?
Tiesiog sakyčiau taip - neteisk ir pats nebūsi teisiamas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimiečka @ 2011 03 21, 13:04)
O kaip su santuoka bažnyčioje, kai pora jau augina vaikus, gyvena ne vienerius metus, nusiperka tuos visus kursus? Ar čia nėra nusižengta irgi labai toli nuo "teisingo" krikščioniško gyvenimo?

O kas sako, kad nenusižengta? Man atrodo, neigti nusižengimą čia būtų mažų mažiausiai kvaila.
QUOTE
Ar tokia santuoka labai jau reikšminga ir daug verta?

Religijos akyse - tikrai ne, asmeniniam supratimui - gal.
QUOTE
Jei į bažnyčią einama dėl mados ir dėl gražių nuotraukų, tai čia viskas tvarkoj ir teisinga?

O čia irgi nesąmonė didžiausia, tikrai nesuprantu tokių žmonių. Man bažnyčios irgi labai gražūs pastatai, bet kadangi esam netikintys nė per kur, tikrai bažnyčioje nesituoksim, kam juokint pasaulį ir būti hipokritiškiems?
QUOTE
O jei du tikintys žmonės, kuriems pasitaikė gyvenime klaidų nori bent į šventą vietą TĄ dieną ateiti, tai jau vadinasi yra beviltiški nusidėjėliai?

Religijos akyse taip - esate nusidėjėliai, kitaip to nepavadinsi, bet kadangi man religija dzin valio, tai ir tie nusidėjimai man nereikšmingi. Svarbiausia, darykit taip, kaip jums norisi, bet nesidangstykit tuo, kad esate labai religinga, nes religiją taikote taip, kaip jums palanku, o tai jau nebėra tikrasis tikėjimas. Jūsų situacija gal kiek keblesnė, nes ne jūs pati išsiskyrusi, o jūsų vyras, bet tai vistiek.
Atsakyti