Įkraunama...
Įkraunama...

Trąšos, raugai, antpilai

QUOTE(meskalepeska @ 2015 07 06, 20:42)
gal žinot ar yra kokių natūralių augalinių priemonių kurios baidytų nuo kopūstų Baltuką? Kiek skaitau tai tik naikinimas jau vikšrų, kiaušinėlių traiškymas. Kažkada buvau pas rusaites radus, kad užmesti ant kopūstų nuskabytas pomidorų pažastis,lapus, stiebus,  bet matau, kad nelabai padės, nors apkabinėti mano kopūstai pomidorų šakelėmis, o baltukas vistiek nutupia praskrisdamas.


sodinti pakaitom su stiprų kvapą turinčiais augalais - kalendrom, salierais, krapais. Bet jų turi būti tikrai tankiai. Dabar jie aukštesni už kopūstus, praktiškai kas antras tarp kopūstų. bet nesu tikra, kad būtent dėl to nėra šiemet baltukų. Pas mane šiemet apskritai nėr nei šliužų, nei kitokių bjaurybių
Atsakyti
mano mamai, sakė, labai padeda prismaigstytos pelyno šakelės smile.gif
pati nebandžiau, nežinau ax.gif
Atsakyti
Pabandykite kvapniais pipirais pabarstyti.
Atsakyti
tai kad neturiu šiemet pasisėjus, ačiū, kitamet pasinaudosiu patarimu.
Papildyta:
QUOTE(meskalepeska @ 2015 07 11, 19:59)
tai kad neturiu šiemet pasisėjus, nei pelynų nei kalendros. Ačiū, kitamet pasinaudosiu patarimu.


Papildyta:
QUOTE(Jūračiukas2 @ 2015 07 06, 23:38)
Pabandykite kvapniais pipirais pabarstyti.

radau "Sodo spalvose" viena skaitytoja pataria saulėtą dieną pabarstyti kopūstus soda. Vakar po nubarstymo lietus užėjo, o šiandien pakartojau kai saulutė švietė. Per visą dieną nė vienas baltukas nebuvo nusileidęs, kaip keista - praskrido keli net nežiūrėdami mano kopūstų pusėn smile.gif
Atsakyti
Kam skirtos dilgelių trąšos?
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2016 02 16, 23:31)
Kam skirtos dilgelių trąšos?

Skirtos laistyti augalus , turincios daug azoto ir iv. mikroelementu.
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 02 17, 18:18)
Skirtos laistyti augalus , turincios daug azoto ir iv. mikroelementu.

ir labai daug smarves lotuliukas.gif
Atsakyti
Smarve greit isgaruoja.
Atsakyti
Įdomiai susiskaitė straipsneliukas, raugti rekomenduojama bet kokias žoles, pagalvojus, logiška, vandeny užrūgę bet kuri žolė tampa prieinamesne ir greičiau pasisavinama trąša, tad neturint dilgėlių, užraugus bet kurias piktžoles, efektas turėtų būt geras. Man tas aktualu, nes sodo sklype daug garšvų ir dar ta rugiaveidė, kad ją kur, mest jas į kompostą baisu, nes šaknys labai ilgai gyvos lieka, o va vandeny anos manau gan greit pataptų geru daiktu.
http://www.15min.lt/...lams-570-346779
Atsakyti