Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

Perskaičiau labai idomu straipsni, kad buna ne tik paprastas laminavimas, o dar specialus atstatantis plauku struktura is vidaus, gydomasis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Procedura vadinasi VITA TERMALE
Atsakyti
Pasidariau plauku laminavima. Plaukai siek tiek zemiau peciu, mokejau 70Lt, pamirsau paklausti su kokia priemone dare, nes tuo metu kazkaip visai kiti reikalai rupejo doh.gif

procedura buvo tokia : isplove plaukus su sampunu, kondicionieriaus nedejo.
Su ranksluosciu isluote, jie dar dregni buvo. Laminatas buvo tokioj stiklinej kapsulej, tai ji istepe ant plauku, juos issukavo ir tada slapius plaukus istiesino su tiesinamosiomis znyplemis, cia atseit taip plaukai turejo pasisavinti laminata. Tada vel plove galva, dejo kauke, kuria laikiau 10 min na ir isdziovino plaukus.

Mano plaukai sviesus. Ka galiu pasakyti... na jauciasi, kad plaukai siek tiek standesni, gal siek tiek labiau zvilga ir yra siek tiek tiesesnis, bei apimtis siek tiek padidejo. Bet is esmes, tai skirtumo labai didelio nera, as pati ant saves siek tiek matau, bet aplinkiniai tikrai nieko nepastebejo.
Mano plauku spalva ir taip gana sodri ir jie yra sveiki, bei zvilgantys, todel manau, kad man neverta darytis sia procedura.
Be to pasirode, kad tikrai nera sudetinga ir namu salygom tai padaryti, ypac jei yra kur pirkti priemones ir jos gaunasi pigiau.

Karta pabandziau, rezultatas vidutiniskas, manau nevertas nei tu pinigu, nei tam sugaisto laiko.
Atsakyti
QUOTE(Jogurtine @ 2010 07 04, 09:57)
Perskaičiau labai idomu straipsni, kad buna ne tik paprastas laminavimas, o dar specialus atstatantis plauku struktura is vidaus, gydomasis  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Procedura vadinasi VITA TERMALE



va labai idomu 4u.gif aciu uz straipsniuka,idomu ar sita irgi galima pasidaryti namu salygomis g.gif
Atsakyti
Straipsniuka perskaiciau,absoliuciai viskas sutampa su plauku laminavimo aprasymu,tik ir vel vienoms kaaral priemones labiau tiks,kitoms maziau smile.gif
Badabum-dazniausiai didesnis rezultatas yra pastebimas ne po pirmos proceduros,o po 2-3,as pati saiulyciau tau isigyti laminato is savo kirpejos ir darytis paciai sau namuose,jau pamatei kaip viskas daroma,tai neturetu buti problemu,nes procedura tikrai labai paprasta.
Atsakyti
Man atrodo , kad po 2 laminavimo proceduru su P.Mitchel mano plaukai atvirksiai pasidare labai sausi. blink.gif Ar vis del to kalta vasara? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2010 07 14, 08:58)
Man atrodo , kad po 2 laminavimo proceduru su P.Mitchel mano plaukai atvirksiai pasidare labai sausi. blink.gif  Ar vis del to kalta vasara? smile.gif


Is idejos, tai taip neturetu buti. Nes laminavimo esme ir yra, kad sios proceduros metu yra tvarkingai suguldomi atsiserpetoje plauko zvyneliai. Del to rekomenduojama ja daryt iskart po dazymo, kad geriau laikytusi spalva (glotniai sugule zvyneliai neleidzia issiplauti pigmentams), ypac kai dazoma labai intensyviom spalvom. Tas pats galioja ir dregmei, esanciai plaukuose. Bet su plaukais, kaip ir su oda, labai viskas individualu..
Papildyta:
[quote=linuxox,2010 07 02, 12:05]

Pasirodo mano zodziai ir geri atsiliepimai apie ta pati produkta yra reklama,bet jusu pacios tai ne lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As netgi ne LT dirbu smile.gif O jusu pozicija bendram kontekste laminavimo ir plauku priauginimo temose yra aiskiai reklamine, ir ne man vienai taip atrodo ir pati ne karta ta girdejot is forumieciu. Puolat gintis savo diplomais ir irodinet savo profesionalumo, ta reiktu skelbimu lentose daryt, o ne cia - forume, mano nuomone. Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Kristina: 14 liepos 2010 - 15:17
QUOTE(Magrėtė @ 2010 06 09, 21:12)
Radau va ką:
http://www.yury.lt/l...nts/laminavimas

Gal kas ten kirposi? Norėjau paklausti kainos ir ar patiko šukuosena. smile.gif



Man irgi smalsu g.gif Ar yra bandžiusių laminuotis pas Renatą?
Beje, o nedažytiems plaukams laminavimas tinka? Man plaukas sveikas, tačiau plonas ir nesveikai greitai džiūsta ir šiaušiasi doh.gif Kaip manot, ar būtų naudos iš laminavimo?
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 07 17, 15:25)
Man irgi smalsu  g.gif Ar yra bandžiusių laminuotis pas Renatą?
Beje, o nedažytiems plaukams laminavimas tinka? Man plaukas sveikas, tačiau plonas ir nesveikai greitai džiūsta ir šiaušiasi  doh.gif Kaip manot, ar būtų naudos iš laminavimo?

Sveikos,merginos. Man labai idomu,kas aplamai ta procedura ivardino ''laminavimu'',nes tai ne kas kita,kaip plauku atstatomoji procedura. Plauku niekas neuzlaminuoja,neapgaubia kazkokia plevele,o tiesiog gydo jusu luzinejancius,trupancius plaukus, uzpildo nuluzinejusiu zvyneliu vietas kitokiomis dirbtinemis priemonemis. Tokia procedura reikia daryti pries dazyma,o ne po jo.Nejaugi jus ant tiek bukos,kad leidziates sau kabinti tokius makaronus. Man geda del tokiu kolegiu,kurios darosi reklama kabindamos jums spagecius ant ausu.Ampulese yra ne laminatas, o koncentruotas aliejus kurio sudety dazniausiai buna bambuko koncentratas,nes bambukas yra vienas is pagrindiniu komponentu,skirtu gydyti plauka. Jis yra sildomas ne todel,kad butu super puper,kaip kazkurios cia rase, o tam kad suskystetu ir lengviau pasiskirstytu ant plauku. Butent tiesinimo metu sis aliejus yra ivedamas i plauko vidu. Namu salygom naudoti jis yra kaip serumas,skystesnis,kad klientem butu lengviau paciom atlikti proceduras ir jo poveikis ne ka prastesnis nei profesionali linija. Dar skaiciau,kad kazkam pries tepant plaukus net plauku neisplove.o turejo,nes butent tos pacios linijos sampunas tinkamai paruosia plaukus tolimesniam darbui. Si procedura tikrai nerekomenduojama toms,kurios turi sveikus,nedazytus plaukus,toms,kurios dazo tik su beamoniakiniais dazais ir neturi rupesciu del plauku sausumo. Jei naturalus plaukai yra sausi,tai paradekime nuo to,kaip jie priziurimi:fenai,tiesintuvai,saule,jura,netinkami sampunai,sepeciai su metaliniais dantukais,suvelti kuodeliai,kai plauku galiukai yra uzlauzomi gumelemis...Priezasciu daug... Jei jau ryztates toms proceduroms,tai tam,kad butu matomas rezultatas reikia atlikti ne maziau kaip 3 proceduras ir intervalas tarp ju negali buti didesnis nei 2 savaites. As nedirbu su Sebastiano firma,bet visi darbo principai vienodi. Musiske firma taipogi kieta ir mes klientem siulom sias proceduras, bet mielos koleges, bukim atviros ir saziningos,nejaugi negalima uzsidirbti pinigeliu nesinaudojant musu klienciu neizinojimu. Vadinkime visus dalykus tikrais vardais.Mama Kristina,tu super thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(jalina295 @ 2010 07 19, 21:12)
Sveikos,merginos. Man labai idomu,kas aplamai ta procedura ivardino ''laminavimu'',nes tai ne kas kita,kaip plauku atstatomoji procedura. Plauku niekas neuzlaminuoja,neapgaubia kazkokia plevele,o tiesiog gydo jusu luzinejancius,trupancius plaukus, uzpildo nuluzinejusiu zvyneliu vietas kitokiomis dirbtinemis priemonemis. Tokia procedura reikia daryti pries dazyma,o ne po jo.Nejaugi jus ant tiek bukos,kad leidziates sau kabinti tokius makaronus. Man geda del tokiu kolegiu,kurios darosi reklama kabindamos jums spagecius ant ausu.Ampulese yra ne laminatas, o koncentruotas aliejus kurio sudety dazniausiai buna bambuko koncentratas,nes bambukas yra vienas is pagrindiniu komponentu,skirtu gydyti plauka. Jis yra sildomas ne todel,kad butu super puper,kaip kazkurios cia rase, o tam kad suskystetu ir lengviau pasiskirstytu ant plauku. Butent tiesinimo metu sis aliejus yra ivedamas i plauko vidu. Namu salygom naudoti jis yra kaip serumas,skystesnis,kad klientem butu lengviau paciom atlikti proceduras ir jo poveikis ne ka prastesnis nei profesionali linija. Dar skaiciau,kad kazkam pries tepant plaukus net plauku neisplove.o turejo,nes butent tos pacios linijos sampunas tinkamai paruosia plaukus tolimesniam darbui. Si procedura tikrai nerekomenduojama toms,kurios turi sveikus,nedazytus plaukus,toms,kurios dazo tik su beamoniakiniais dazais ir neturi rupesciu del plauku sausumo. Jei naturalus plaukai yra sausi,tai paradekime nuo to,kaip jie priziurimi:fenai,tiesintuvai,saule,jura,netinkami sampunai,sepeciai su metaliniais dantukais,suvelti kuodeliai,kai plauku galiukai yra uzlauzomi gumelemis...Priezasciu daug... Jei jau ryztates toms proceduroms,tai tam,kad butu matomas rezultatas reikia atlikti ne maziau kaip 3 proceduras ir intervalas tarp ju negali buti didesnis nei 2 savaites. As nedirbu su Sebastiano firma,bet visi darbo principai vienodi. Musiske firma taipogi kieta ir mes klientem siulom sias proceduras, bet mielos koleges, bukim atviros ir saziningos,nejaugi negalima uzsidirbti pinigeliu nesinaudojant musu klienciu neizinojimu. Vadinkime visus dalykus tikrais vardais.Mama Kristina,tu super  thumbup.gif .


kaip idomu g.gif siaip Sebastian'o technikai tikrai rekomenduoja darytis sia procedura po plauku dazymo, bet gal cia tik sios linijos ypatybe. del tos "pleveles", tai man irgi toks nuosirdus juokas ima lotuliukas.gif pati linija vadinasi Sebastian Cellophanes Laminates, tai taip ir matau kaip plaukas ivyniojamas i celofana lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet seip super linija, man labai patinka. isduokit paslapti su kuo jus dirbat? greit grysim, issibandysim pas jus, jei dar nebandem drinks_cheers.gif viskas labai idomu, kas susije su plaukuciu gydymu wub.gif
Atsakyti
O as netgi pati nedarau sitos proceduros,na bent jau klientams uz pinigus,visoms paskambinusioms duodu koleges Kaune tel nr,kuri su Sebastianu dirba arba dvieju kolegiu Vln,kurios su alfaparfu ir su selektyvu laminuoja tease.gif tease.gif ir manau kad visos sios trys man zinomos laminavimo-plauku atstatymo priemones yra labai fainos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxox: 22 liepos 2010 - 12:45
QUOTE(linuxox @ 2010 07 22, 13:16)
O as netgi pati nedarau sitos proceduros,na bent jau klientams uz pinigus,visoms paskambinusioms duodu koleges Kaune tel nr,kuri su Sebastianu dirba arba dvieju kolegiu Vln,kurios su alfaparfu ir su selektyvu laminuoja tease.gif  tease.gif  ir manau kad visos sios trys man zinomos laminavimo-plauku atstatymo priemones yra labai fainos  wub.gif

As nesakau,kad jos blogos linijos,juolab,kad as pati dirbu su Alfa Parfu,bet,merginos, kaip jus visa tai pateikiate,kokio lygio jusu teikiama informacija,verkti norisi. Plauku gydymu as pati uzsiimu jau pora metu,bet tik dabar visai neseniai as suzinojau,kad "laminuoju" plaukus ir kai klientes klausdavo ar as "laminuoju" plaukus,sakydavau,kad ne,tai lindau i interneta suzinoti,kas tai per stebuklas ir kodel mano tiekejai nesugeba paaiskinti kas tai per fokusas. Ogi pasirodo,kad tai tik iskraipytas pavadinimas. Cia lygiai toks pat bajeriukas kaip ir su beamoniakiniais dazais. Salonai juos ivardija kaip 100% augaliniai dazai ir lupa penkiagubom kainom,nors augaliniai dazai tera tik basma ir chna,bet klientes juk to nesupranta,tai ir varom...
Atsakyti
QUOTE(jalina295 @ 2010 07 25, 00:31)
As nesakau,kad jos blogos linijos,juolab,kad as pati dirbu su Alfa Parfu,bet,merginos, kaip jus visa tai pateikiate,kokio lygio jusu teikiama informacija,verkti norisi. Plauku gydymu as pati uzsiimu jau pora metu,bet tik dabar visai neseniai as suzinojau,kad "laminuoju" plaukus ir kai klientes klausdavo ar as "laminuoju" plaukus,sakydavau,kad ne,tai lindau i interneta suzinoti,kas tai per stebuklas ir kodel mano tiekejai nesugeba paaiskinti kas tai per fokusas. Ogi pasirodo,kad tai tik iskraipytas pavadinimas.


O kaip dar kitaip laminavimas vadinamas? 4u.gif
Atsakyti