Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Loxxy @ 2011 03 04, 14:09)

Tiesa pažiūrėjau tą miestelį Nerja. Tai ten prie tų urvų (kurių mes daug matę, bet vistiek vis einam ir einam  blush2.gif ), dar yra faina promenada  bigsmile.gif  ir krioklys netoli. Jau dabar ir ten noriu. Reiks ieškoti būdų atsotogų metu laiką sustabdyti  doh.gif

Nerjos urvai tikrai ispudingi, jie vieni didziausiu, ir turi viena is geriausiu tik nepamenu ar pasauly ar europoje akustika, ten zymus orkestrai rengia koncertus wub.gif Mes papuolem kai ruosesi koncertui, ispudinga rolleyes.gif
Tas promenadas, Balcon de Europa, sako geru oru per ziurona matai Afrika, bet as kazkaip abejoju g.gif manau tas ziuronas ten labiau del to, kad po eura rinkti tongue.gif
Savaitgali jei turesiu laiko ikelsiu kelias fotkes is ten, tikrai labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 04, 11:31)
Cuevas de Nerja turi omeny? g.gif

Taip, na gide ispaniskai ir angliskai pasakoja, tikrai ismano ka sako. Bet kad labai dideli ispudi butu palike, negaliu pasakyti. Ten yra triju rusiu marsrutai, gal kiti idomesni...

QUOTE(Loxxy @ 2011 03 04, 11:56)
Vakar maniau kad gal manęs nedomina tas mini Holliwood (prieš tai net nebuvau apie jį girdėjus), bet pažiūrėjau nuotraukas internete ir įtraukiau į lankomų objetų sarašą. Nu man visai patinka vesternai  cool.gif

O cia kalbate apie Taberne mini Hollowood kur su zoo ir baseinu atsigaivinti? Nes kiek pamenu netoli yra kazkas panasaus kur dar pasirodymus rengia, bent jau kiek supratau nete ziuredama g.gif
Papildyta:
Gal rekomenduotumet gera aquaparka, aplink almerija?
Papildyta:
QUOTE(Diamond @ 2011 03 05, 00:02)
Taip, na gide ispaniskai ir angliskai pasakoja, tikrai ismano ka sako. Bet kad labai dideli ispudi butu palike, negaliu pasakyti. Ten yra triju rusiu marsrutai, gal kiti idomesni...

Zinokite paziurejau nete nuotraukas, tai manieji urvai ne taip atrode. Bet pavadinime irgi buvo Nerja, tai gal visgi kokie kiti ten buvo g.gif
Atsakyti
Shana o gal dar gali kazka apie "camino del ray" papasakoti? Noreciau prasukti.
Ir dar mastau gal verta sita akveduka pamatyti:
user posted image
Ir sitas Mazzaron nebeveikiancias kasyklas:

user posted image

QUOTE(Diamond @ 2011 03 04, 23:09)
O cia kalbate apie Taberne mini Hollowood kur su zoo ir baseinu atsigaivinti? Nes kiek pamenu netoli yra kazkas panasaus kur dar pasirodymus rengia, bent jau kiek supratau nete ziuredama  g.gif

Na tai kiek suprantu tas mini holliwood susideda is tryju teminiu parku. Tos vesternu filmavimo aikteles vienas is ju. Kitas tas zoo. Tik kazi tas zoo vertas demesio? Na pvz. lyginant su Bodrumo tera natura katras geresnis? g.gif

Oi dar Shana klausimukas. Nerandu coridu repertuaro internete. Maz zinai ar geguze nebus ju Rondoj ar Sevilloj, gal pavyktu uzsukti. Kazi su vaikais ileidzia? g.gif
Jatus kiek noru. Ir kaip visur spet cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 07 kovo 2011 - 10:59
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 07, 10:57)
1. Shana o gal dar gali kazka apie "camino del ray" papasakoti?
2. Ir dar mastau gal verta sita akveduka pamatyti:
user posted image
3.Ir sitas Mazzaron nebeveikiancias kasyklas:
4.Oi dar Shana klausimukas. Nerandu coridu repertuaro internete. Maz zinai ar geguze nebus ju Rondoj ar Sevilloj, gal pavyktu uzsukti. Kazi su vaikais ileidzia?  g.gif
Jatus kiek noru. Ir kaip visur spet  cool.gif

1. gali patikslinti apie ka kalbi?
2. Akveduka pamatysi jei vaziuosi i Cueva de Nerja, ten kazkaip visai salia.
3. Kasyklose nebuvau dar.
4. Man asmeniskai corrida ne prie sirdies is principo, tai nesidomiu. Jei nerasi jokios info angliskai, nors siaip turetu but, nes gi turistu marios vaziuoja g.gif, rasyk, turedama laiko paziuresiu, ispaniskai tikrai bus.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 07, 12:20)
1. gali patikslinti apie ka kalbi?
2.  Akveduka pamatysi jei vaziuosi i Cueva de Nerja, ten kazkaip visai salia.
3. Kasyklose nebuvau dar.
4. Man asmeniskai corrida ne prie sirdies is principo, tai nesidomiu. Jei nerasi jokios info angliskai, nors siaip turetu but, nes gi turistu marios vaziuoja g.gif, rasyk, turedama laiko paziuresiu, ispaniskai tikrai bus.

Oi tu mano keliones koordinatorius biggrin.gif 4u.gif
1. Patikslinu. apie sita:
user posted image
user posted image
Va cia ka raso wikipedija apie tai:
http://es.wikipedia....aminito_del_Rey
Va cia jei skaitai angliskai: http://trifter.com/e...y-in-the-world/
cia karaliaus takas. Seniau jis buvo padarytas hidroelektrines darbuotojams aptarnauti hidroelektrine. Dabar nenaudojamas. Ten alpinistai megsta sprandus nusisukti biggrin.gif
3. tos kasyklos apleistos, gal ir nieko labai ispudingo. Bet kiek ziurejau internete nuotraukos visai grazios. Kadangi nereik daug nuo marsruto nusukti, mastau kad verta pravaziuoti.
Atsakyti
Tiesa dar idomu, uz kiek mazdaug butu galima tiketis isinuomoti apartamentus (vieno miegamojo) ar pakloti uz nakti trims asmenims viesbutyje. Irgi domina kainos pakranteje nuo Alicantes iki pat Gibraltaro.
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 07, 12:40)
1. Patikslinu. apie sita:
cia karaliaus takas. Seniau jis buvo padarytas hidroelektrines darbuotojams aptarnauti hidroelektrine. Dabar nenaudojamas. Ten alpinistai megsta sprandus nusisukti  biggrin.gif

Aha. matai tu parasei Camino del Ray, uztad suabejojau apie ka klausi. O ka tu ten darysi su mazu vaiku g.gif Siaip jis yra mano ateity lankytinu objektu sarase, vieni pazistami labai teigiamai atsiliepe, buvo pernai, bet nzn ar su vaiku tinkama vieta g.gif

QUOTE(Loxxy @ 2011 03 07, 14:32)
Tiesa dar idomu, uz kiek mazdaug butu galima tiketis isinuomoti apartamentus (vieno miegamojo) ar pakloti uz nakti trims asmenims viesbutyje. Irgi domina kainos pakranteje nuo Alicantes iki pat Gibraltaro.

Zinok kainos labai skirtingos, nors jei gerai pamenu tu vaziuoji dar neauksto sezono metu, tai gerai, t.y. pigiau. Siaip angliskai daug info, tikrai imetus holiday rentals Costa blanca/Alicante/costa Calida ar pan daug bus, nes pas mus dauguma firmeliu orientuota i uzsienio atostogautoja, daug tu firmu ir yra anglisku (siulyciau su jais geriau reikalu turet, man asmeniskai patikimesni) biggrin.gif O toliau jau priklauso nuo viesbucio ir priklauso nuo apartamento, kokios klases, kaip toli nuo juros ir tt. Manau apartamente vien del to pigiau atseis, kad gali gamintis valgi, o pardese maistas ner brangus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 08 kovo 2011 - 11:37
QUOTE(Shana @ 2011 03 08, 11:36)
Aha. matai tu parasei Camino del Ray, uztad suabejojau apie ka klausi. O ka tu ten darysi su mazu vaiku g.gif Siaip jis yra mano ateity lankytinu objektu sarase, vieni pazistami labai teigiamai atsiliepe, buvo pernai, bet nzn ar su vaiku tinkama vieta g.gif

Tai matai gi as vista, tai vis kokia raide sumaisau blush2.gif
Siaip tuo keliu tai mes neplanuojam eiti. Nu be alpinizmo irangos menka jo dalis jau dabar bera iveikiama, kiek maciau. Siaip uzmesk aki, ten ta uztvanka kur ta hidroelektrine, labai didele. Google map'se pasiziurejau tai aplink ta uztvanka daugybe graziu vietu. Va manau gamtos peizazais pasigrozet labiau ir vaziuotume. g.gif
O ir siaip as gyvenu Lietuvoje, tu Ispanijoje. Tai vien todel, kad pacia aplenkciau ir pirma pamatyciau vaziuoti verta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 08, 12:36)
O ir siaip as gyvenu Lietuvoje, tu Ispanijoje. Tai vien todel, kad pacia aplenkciau ir pirma pamatyciau vaziuoti verta  tongue.gif

biggrin.gif Rimta priezastis, tada butinai vaziuok lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 07, 11:57)
Na tai kiek suprantu tas mini holliwood susideda is tryju teminiu parku. Tos vesternu filmavimo aikteles vienas is ju. Kitas tas zoo. Tik kazi tas zoo vertas demesio? Na pvz. lyginant su Bodrumo tera natura katras geresnis?  g.gif

Bondrumo zoo nebuvau, apskritai zoo esu tik kaune buvusi lotuliukas.gif Tai nera ka lyginti... Zoo tikrai didelis, gausybe gyvunu, nuo zirafu iki vezliu (pasigedau tik drambliu). Graziai jie ten gyvena, tigrai naturaliai kalnu apsupti, kiti medinemis tvorelemis, vaziuoja traukinukas per zoo, nes yra ka eiti. Man istrigo jau vien patys kalnai, kai eini ziuredama i gyvunus, o cai jau reikia apsisukti nes priejai kalno gala smile.gif ir nuo jo atsiveria zemyn statumas. Gal toks ispudis buvo, nes kalnuotoj saly pirma karta buvau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 07, 15:32)
Tiesa dar idomu, uz kiek mazdaug butu galima tiketis isinuomoti apartamentus (vieno miegamojo) ar pakloti uz nakti trims asmenims viesbutyje. Irgi domina kainos pakranteje nuo Alicantes iki pat Gibraltaro.

As irgi ieskausi, tai nete aplink alicante randu pigiausi apie 200 eur sav. su dviem miegamaisiais, virtuve ir t.t. na atostogu apartamentas smile.gif Tai sakyciau visai normalu, palangoj ir daugiau gali "pakloti"... Dar bandau vietoje per rysius ieskoti, ziuresiu kaip pigiau rasim 4u.gif
Papildyta:
Loxxy, planuoji kartu ir mano kelione. Daug is taves minciu pasiskolinsiu 4u.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2011 03 08, 21:35)
Bondrumo zoo nebuvau, apskritai zoo esu tik kaune buvusi  lotuliukas.gif 
Loxxy, planuoji kartu ir mano kelione. Daug is taves minciu pasiskolinsiu  4u.gif  Aciu  smile.gif

Siaip man tai Bodrumo zoo (tera natura) labai patiko. Ir draubliu daug. Ir vienas taip arti priejo, kad net straubli galejau paliesti biggrin.gif Nu man tai ispudi kaip vaikui paliko blush2.gif Pasizadejau daugiau Kauno zoo nesilankyti. Jei busi su vaikais siulau uzsukti, tik iejimas ten nepigus 25 ar 29 eur nepamenu mirksiukas.gif Bet verta ir veiklos yra visai dienai 4u.gif
Oi prasom, prasom negaila 4u.gif Gryze galesim foto reportazus palyginti cool.gif
Ir tu pasidalink jei turi kokiu man nezinomu ideju 4u.gif
Nepamenu kada jus vaziuojat?
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 03 09, 08:40)
Siaip man tai Bodrumo zoo (tera natura) labai patiko. Ir draubliu daug. Ir vienas taip arti priejo, kad net straubli galejau paliesti  biggrin.gif Nu man tai ispudi kaip vaikui paliko  blush2.gif Pasizadejau  daugiau Kauno zoo nesilankyti. Jei busi su vaikais siulau uzsukti, tik iejimas ten nepigus 25 ar 29 eur nepamenu  mirksiukas.gif Bet verta ir veiklos yra visai dienai  4u.gif
Oi prasom, prasom negaila  4u.gif Gryze galesim foto reportazus palyginti  cool.gif
Ir tu pasidalink jei turi kokiu man nezinomu ideju  4u.gif
Nepamenu kada jus vaziuojat?

Oje kaip faina su tais drambliais thumbup.gif Reikes pasidometi kur jis randasi, gal pakeliui musu marsruto...
Mes geg16 isskrendam 3.5 sav busim
Dar klausimas, radau super varianta booking.com, tik dar tiksliai nezinau kada ten apsistosim. Jei dabar rezervuociau, ten supratau nereikia nieko moketi is anksto ir raso jog rezervacijos atsaukimas nemokamas. Ar veliau lengvai ten galima atsaukti ir nieko visai nenuskaiciuos? Gal kam teko susidurti su tokiu variantu?
Atsakyti