Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

O čiček isgrazes tik pabaigoje,jos personazas visalaik bus apsizliumbusios ir nesimpatiskos, man ji labai nepatiko, bet pabaigoje isgrazes , kai taps mokytoja ir isimyles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radera: 20 kovo 2014 - 12:00
QUOTE(radera @ 2014 03 20, 11:58)
O čiček isgrazes tik pabaigoje,jos personazas visalaik bus apsizliumbusios ir nesimpatiskos, man ji labai nepatiko, bet pabaigoje isgrazes , kai taps mokytoja ir isimyles


Kai vakar prie stalo vienu momentu ji nusisypsojo, tai net pagalvojau, kad visai ji nieko. Bet vaidmuo toks daro ja nesimpatiska. Nu bet ir gyvenimelis ne pyragai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 20, 10:53)

Tame filme mane erzina spalvu fonas. Veidai vaskiniai, ryskiu spalvu niekur nera. Toks jausmas, kad kabelis truputi iskrites ir spalvos nubluko doh.gif Kaip pusiau balta-juoda.4u.gif

Mane pats nufilmavimas irgi kazkuom erzina, kartais atrodo, kad ar ta kamera ten dreba, ar ten migla kazkokia ant vaizdo apsitraukus. Del to man ir idomu, kuriais cia mazdaug metais viskas vyksta, nes kazkaip man cia viskas susenovinta:)Tiek stilius, tiek vaizdas, tas ofisas kazkoks senovinis.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 20, 13:35)
Mane pats nufilmavimas irgi kazkuom erzina, kartais atrodo, kad ar ta kamera ten dreba, ar ten migla kazkokia ant vaizdo apsitraukus. Del to man ir idomu, kuriais cia mazdaug metais viskas vyksta, nes kazkaip man cia viskas susenovinta:)Tiek stilius, tiek vaizdas, tas ofisas kazkoks senovinis.

2010
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 20, 12:38)

Tai va man del to ir keista, kad tokie metai, nes prisimenant UM, atrodo, kad "Meile ir bausme" zymiai senesnes gamybos, nors yra atvirksciai:)Na, bet nesvarbu, teks priprast prie to "stiliuko":)Tikiuosi meile viska uzgos:)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as gerbeja sio serialo,tik va jau baigiu ziuret.pries paskutine serija jau.. superinis serialas! itraukia 100 proc., nors gal ne nuo pat pradziu smile.gif paskui spalvu oj kiek bus,ir pamodernes kazkaip savaime smile.gif Ir Jasmin labai labai isgrazes ir visos kitos rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai kad labai panasus stilius kaip 1001 naktis smile.gif
lyginti su Atpildu net nesiryztu, nes ten filmas buvo superinis, sudetingas, vienos serijos nematei ir gali jau daug ko nesuprasti, tiesiog pirmas filmas kuri noreciau paziureti dar karteli, atkreipiant demesi i tam tikras detales.

mano drauge ilgai gyveno Stambule, tai Atpilda rodydavo vakarais, ji ji ziuredavo ne mociutes ir moterys, o dazniausiai vyrai, nes sutikit ten buvo rimti reikalai. o pas mus ji rode mamyciu laiku smile.gif aisku as pati mamyte ir dziaugiuosi kad galejau ziureti, bet buciau apsidziaugus jei rodytu 9 val vakare , vaikai uzmigdyti ir atsipalaidavus ziuri smile.gif

UM ziurejau bet man nelabai, man buvo atrimiausias meksikietiskam serialui, na isskyrus pabaiga smile.gif gal labiausiai nepatiko UM tas tarnu gyvenimas, nes taip megsta meksikieciai rodyti vargsus turtingus. na aisku po to isirutuliojo ir uzkabino i pabaiga, bet tikiuosi sis serialas bus idomesnis smile.gif

aciu turkijos kurejams kad kuria tokius ne lekstus serialus, nors pabaigos dazniausiai sukrecia. ir aciu LNK kad perejo i kita serialu lygi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 20, 12:46)
Na, negi čia tokia didelė problema, merginos?  rolleyes.gif Vis tiek dauguma tuos užgeltoninimus perskaito  ax.gif

PS, nepamenu kas klausė ir ar kas nors atsakė, bet reikia pažymėti visą tekstą, kurį nori "paslėpti" ir paspausti viršuje spalva, pasirinkti geltona ir viskas  4u.gif


nu atsiprasau, as neskaitau, tai kodel turiu matyt kas ka i prieki raso, as nenoriu zinot kas bus, o jei jus norit, tai geltoninkit, nemokat, nesugebat-tada ir nerasinekit kas bus i prieki, vistiek beziuredamos suzinosit..

QUOTE(lauravala @ 2014 03 20, 12:49)
drinks_cheers.gif ,o be to ir taip aisku,kad kazkurioje serijoje susitiks  lotuliukas.gif kitaip ir but negali smile.gif


zinoma, kad aisku, kad susitiks, bet matyt kazkam neaisku jei klausia tokiu dalyku doh.gif

QUOTE(gintaryte83 @ 2014 03 20, 15:56)
Tikrai kad labai panasus stilius kaip 1001 naktis smile.gif
lyginti su Atpildu net nesiryztu, nes ten filmas buvo superinis, sudetingas, vienos serijos nematei ir gali jau daug ko nesuprasti, tiesiog pirmas filmas kuri noreciau paziureti dar karteli, atkreipiant demesi i tam tikras detales.

mano drauge ilgai gyveno Stambule, tai Atpilda rodydavo vakarais, ji ji ziuredavo ne mociutes ir moterys, o dazniausiai vyrai, nes sutikit ten buvo rimti reikalai. o pas mus ji rode mamyciu laiku smile.gif aisku as pati mamyte ir dziaugiuosi kad galejau ziureti, bet buciau apsidziaugus jei rodytu 9 val vakare , vaikai uzmigdyti ir atsipalaidavus ziuri smile.gif

UM ziurejau bet man nelabai, man buvo atrimiausias meksikietiskam serialui, na isskyrus pabaiga smile.gif gal labiausiai nepatiko UM tas tarnu gyvenimas, nes taip megsta meksikieciai rodyti vargsus turtingus. na aisku po to isirutuliojo ir uzkabino i pabaiga, bet tikiuosi sis serialas bus idomesnis smile.gif

aciu turkijos kurejams kad kuria tokius ne lekstus serialus, nors pabaigos dazniausiai sukrecia. ir aciu LNK kad perejo i kita serialu lygi smile.gif


ten vyrai ar atpilda ar ne atpilda, jie ten ziuriu serialus kaip pas mus moterys biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(gintaryte83 @ 2014 03 20, 14:56)

lyginti su Atpildu net nesiryztu, nes ten filmas buvo superinis, sudetingas, vienos serijos nematei ir gali jau daug ko nesuprasti,
mano drauge ilgai gyveno Stambule, tai Atpilda rodydavo vakarais, ji ji ziuredavo ne mociutes ir moterys, o dazniausiai vyrai, nes sutikit ten buvo rimti reikalai. o pas mus ji rode mamyciu laiku smile.gif

UM ziurejau bet man nelabai, man buvo atrimiausias meksikietiskam serialui, na isskyrus pabaiga smile.gif



Va butent man Atpildas buvo toks labiau ne draminis serialas, o i trileri nese:)Tikrai saudymu, gaudymu, mirciu buvo daugiau nei meiles:)O UM man isvis nepanasus i meksikiecius:)Man net nenesa i ta puse:)Parodykit Jus man nors viena meksikieciu seriala, i kuri butu galima tiek isijaust, arba nors viena meksikieciu aktoriu, kurio zvigsnyje tilptu viskas: kancia, meile, pyktis, aistra, skausmas. Savo laiku macius as tu meksikietisku nemazai, na bet nei vieno turku serialo net nedristu prie ju prilygint.Pas turkus man viskas verta pagarbos: muzika ispudinga, kiekvienas aktorius idealiai parinktas vaidmeniui, montazai irgi dazniausiai nei pridesi nei atimsi, o demesingumas kiekvienai detaliai isvis iskirtinis. Apskritai man ten visaks taip tikroviksa buna, kad as 100 proc. susigyvenu su visais. Sutinku, kad vienoms viena stilistika patinka, kitoms kita, na bet, kad meksikieciam iki turku dar teks tolima kelia nuvaziuot, tai cia faktas:))))))
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 20, 12:35)
Mane pats nufilmavimas irgi kazkuom erzina, kartais atrodo, kad ar ta kamera ten dreba, ar ten migla kazkokia ant vaizdo apsitraukus. Del to man ir idomu, kuriais cia mazdaug metais viskas vyksta, nes kazkaip man cia viskas susenovinta:)Tiek stilius, tiek vaizdas, tas ofisas kazkoks senovinis.


Man biuras tai isvis tragedija doh.gif Durys kaip i garaza, viduje nei vieno lango, dirbtine sviesa ir dar tokiam mazam kolektyve visos viena kitos neapkencia. Kaip galima taip dirbti?

Vis tik laukiu, kas bus toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 20, 16:09)
nu atsiprasau, as neskaitau, tai kodel turiu matyt kas ka i prieki raso, as nenoriu zinot kas bus, o jei jus norit, tai geltoninkit, nemokat, nesugebat-tada ir nerasinekit kas bus i prieki, vistiek beziuredamos suzinosit..

tai,kad ten tik serijos numeri parase ir neisejo uzgeltonint,jokios tragedijos nematau schmoll.gif
Atsakyti
O sita drauge is italijos, ar ne buvusi Alikemalio 2-oji zmona?
Atsakyti