Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

Visoms, turincioms problemu su zarnynu ar skrandziu, pirmiausia patarciau prasivalyti naturaliu budu, pvz. ALOE VERA sultys isvalys svelniai, efektyviai ir ne taip drastiskai, kaip mechaninis zarnyno valymas doh.gif O tada uzseti geruju bakteriju, probiotiku ir atsikratysite siu nemalonumu thumbup.gif Jei domina mirksiukas.gif rasykit i AZ, patarsiu is savo patirties 4u.gif
Atsakyti
aš kartą porą per metus pageriu vermox. Profilaktiškai. Blogiau tikrai nebus.
Atsakyti
Visuomet reikia pagalvoti apie parazitus, jeigu namuose turite augintini
Atsakyti
QUOTE(Kočama @ 2009 11 19, 19:41)
4. Kaip geriant vaistus (pvz. kad ir Vermox) jos yra veikiamos: jos suyra ir pasisalina is organizmo tustinantis? Negyvos, bet "cielos" iseina su ismatomis?  Ar didele tikimybe, kad askarides neprades eiti per gerkle, nosi geriant vaistus???


Man irgi labai idomu g.gif Gal kas gali pasidalinti patirtimi?
Brrrrrr, net nupurto nuo tokiu dalyku scare.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Ir mes susidureme su sia problema verysad.gif tAI mano dukriukas turi askaridziu doh.gif dvi naktis nemiegojo visai tik ant ranku supama trecia diena pampi radau ta "geri" bijau.gif iskart gerem vermox tris dienas kaip ir parasyta pradejo miegot gerai visa nakti 4 diena ryte vel pradejo verkt ir baisiai ciaudet nieko nepagalvojau serga sloga ir kosti bet paskui pamaciau vel ta dalyka sakiau nugriusiu vietoj bijau.gif tai i dejau i sloikiuka ir nesiu siandien gydytojai.gal zinot kiek ju gali but organizme? kur pasigavo tai zinau nuo suns nes laikom ir labai megsta katytes paglostyt nors ir neleidziu doh.gif isvis reiks visai seimai profilaktiskai vaistu duot dabar taip bijau, neznau ka daryt vakar nekakojo visai nes siaip kiekviena diena tustinasi bijau kad neuzkistu zarnyno doh.gif
Atsakyti
seniai bepirkau, gal žinot ar vermox be recepto dar vis?


dovyyliux, kaip reikaliukai pas jus?
Atsakyti
Kosmaras kazkoks blink.gif

Taip ir norisi lekt i vaistine pirkt vaistu doh.gif bet is kitos puses nesinori is nosies kirminu uz uodegos traukt po to doh.gif uoj, nezinau ar cia juoktis ar verkt unsure.gif biggrin.gif

Nejauciu pozymiu,kad turiu kirminu, bet kai matau ka suo lauke veikia ir kad paskui su tom paciom "svariom" (nors ir nuvalytom) kojom lipa ant lovos, tai ir persasi mintis, kad tuoj uzsiveis kirmeles visiem doh.gif
Katinui irgi zadu suduot nuo kirmeliu, nes maza ko suo parnese, tai ir paciai noretusi sugert del sventos ramybes unsure.gif

Ar yra kokiu nereceptiniu vaistu? g.gif nes vaistai.lt raso kad ciut ne visi receptiniai doh.gif

O valgyt matyt nebenoresiu visa likusia savaite po sitos jusu temos doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi aš irgi paranojikė šituo klausimu, tai kartą per pusmetį visą šeima išgeriam profilaktiškai vaistukų, nes dukra eina į darželį, kontaktuoja su visais, o sūnelis dar mažiukas, tai dažnai jam reikia viską rinkti nuo žemės doh.gif Tai va, reiškia geriau išgerti ir būti ramiems. Geriam, beje, Vermox, jie nereceptiniai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2010 03 01, 13:31)
Kadangi aš irgi paranojikė šituo klausimu, tai kartą per pusmetį visą šeima išgeriam profilaktiškai vaistukų, nes dukra eina į darželį, kontaktuoja su visais, o sūnelis dar mažiukas, tai dažnai jam reikia viską rinkti nuo žemės doh.gif Tai va, reiškia geriau išgerti ir būti ramiems. Geriam, beje, Vermox, jie nereceptiniai wink.gif


o jūs žinote, kokie kenksmingi vaistai Vermox? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga22 @ 2010 01 24, 14:46)
seniai bepirkau, gal žinot ar vermox be recepto dar vis?
dovyyliux, kaip reikaliukai pas jus?


Po vaistu dozes viskas susitvarke nuo tu skausmu mazoji ir buteliuku atsisake visam.Gydytoja liepe penatolio (kazkas panasaus) profilaktiskai duot, sunui visada pavasari ir rudeni duodu o vat del mazosios dar galvojau per maza blush2.gif

QUOTE(Keiti @ 2010 03 01, 12:31)
Kadangi aš irgi paranojikė šituo klausimu, tai kartą per pusmetį visą šeima išgeriam profilaktiškai vaistukų, nes dukra eina į darželį, kontaktuoja su visais, o sūnelis dar mažiukas, tai dažnai jam reikia viską rinkti nuo žemės doh.gif Tai va, reiškia geriau išgerti ir būti ramiems. Geriam, beje, Vermox, jie nereceptiniai wink.gif


Vaikai,suauge kontaktuodami neuzsikres.Uzsikreciama nuo darzoviu neplautu, vaikams ypac nuo zemiu nes mazi budami viska deda i burna doh.gif Gydytoja sake kad zemeje buna kiausineliai o kai patenka i organizma pradeda vystytis .
Atsakyti
QUOTE(dovyyliux @ 2010 03 01, 13:02)

Vaikai,suauge kontaktuodami neuzsikres.Uzsikreciama nuo darzoviu neplautu, vaikams ypac nuo zemiu nes mazi budami viska deda i burna  doh.gif Gydytoja sake kad zemeje buna kiausineliai o kai patenka i organizma pradeda vystytis .

Tai čia tas pats užburtas ratas. Vienas vaikas turi obuolį ir dalinasi su kitais... Higienos tarp vaikų ne ypatingai daug doh.gif Kažkas purvinom rankom ims žaisliukus ir visi užsikrės. unsure.gif

Apie vaistų kenksmingumą skaičiau, lygiai kaip ir apie parazitų daromą žalą.
Atsakyti
sveikutės, vat mane labai beria spuogais ir viena pažįstama sakė, jog tai gali būti nuo parazitų, beje taip pat nesveikai daug valgau saldumynų, tiesiog labai norisi jų... nusipirkau Helmintox, bet nelabai supratau kaip jį duozuoti, iškart išgėriau 3 tabletes, pagal savo svorį. o kaip daugiau reikia jas gerti???? gal kuri žinote???
Atsakyti