Įkraunama...
Įkraunama...

Namo rekonstrukcija

QUOTE(grunge @ 2013 04 04, 13:41)
Cia jau rekonstrukcija butu, nes keiciami pastato matmenys. Ismurijus sienas tiek tamburo, tiek pastoges virs garazo, dideja bendras plotas. jei jusu pirmo auksto ir mansardos bendras plotas (su projektuojama dalimi) virsija 80 kv. reikia salygu, leidimo. jei nevirshija, galima ir be jokiu leidimu daryti.

geriausiai, kad statybos rusi nustatytu architektas, kuris darys projekta. kuris matys esama situacija, aukscius, plotus ir pan.

Ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
Man Vln. sav statybos skyriuje pasake, kad kapitaliniam remontui nereikia topo nuotraukos. Ar as gerai supratau? Gal kas susidurete?

Atsakyti
QUOTE(AurelijaGP @ 2013 04 07, 09:00)
Man Vln. sav statybos skyriuje pasake, kad kapitaliniam remontui nereikia topo nuotraukos. Ar as gerai supratau? Gal kas susidurete?

Kapitaliniam remontui nereikia toponuotraukos ir nereikia gauti sąlygų iš savivaldybės, nebent objektas kultūros paveldo ar jos teritorijoje.
Atsakyti
QUOTE(AurelijaGP @ 2013 04 07, 08:00)
Man Vln. sav statybos skyriuje pasake, kad kapitaliniam remontui nereikia topo nuotraukos. Ar as gerai supratau? Gal kas susidurete?

bet jusu nurodytu atveju tai nera kapitalinis remontas. o jau rekonstrukcija
Atsakyti
QUOTE(grunge @ 2013 04 07, 12:47)
bet jusu nurodytu atveju tai nera kapitalinis remontas. o jau rekonstrukcija


na pradėjau tuo abejoti. Nes, mano atveju visi daromi pakeitimai nepakeistų statinio išoriniu matmetų (ilgio, aukščio, pločio). Todėl bandysiu kaip kapitalinį remontą.
Atsakyti
QUOTE(AurelijaGP @ 2013 04 07, 15:18)
na pradėjau tuo abejoti. Nes, mano atveju visi daromi pakeitimai nepakeistų statinio išoriniu matmetų (ilgio, aukščio, pločio).  Todėl bandysiu kaip kapitalinį remontą.

jeigu jus murijate sienas tamburo, jus keiciatia ishmatavimus, nesvarbu, kad buvo tik kolonos...jei murijate sienas virsh garazo, jus keiciate mansardos ishmatavimus..didinat pastato turi..didinat bendra plota.
Atsakyti
Laba diena, planuojame pirkti dalį namo, kuriame nėra nei vandentiekio, nei kanalizacijos, na ir remonto reikia nemažo.
Pirma, tai norėtume įsirengti vonios kambarį. Tam aišku reikės statyti papildomas sienas, įstatyti duris, atsivesti komunikacijas.
Antrame namo aukšte yra sandėliukas, kurio vieną sieną norėtume nugriauti ir paplatinti kambarį.
Virtuvėje yra didelis pečius, kurį galvojame nugriauti, pastatyti mažesnį. Galbūt atsiradusią erdvę išnaudoti vonios kambario įrengimui.
Taip pat, norim keisti radiatorius, kelti grindis.

Ar reikalingi kažkokie leidimai, kad galėtume tai padaryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nebyli asara133: 13 spalio 2013 - 16:54
QUOTE(nebyli asara133 @ 2013 10 13, 17:48)
Laba diena, planuojame pirkti dalį namo, kuriame nėra nei vandentiekio, nei kanalizacijos, na ir remonto reikia nemažo.
Pirma, tai norėtume įsirengti vonios kambarį. Tam aišku reikės statyti papildomas sienas, įstatyti duris, atsivesti komunikacijas.
Antrame namo aukšte yra sandėliukas, kurio vieną sieną norėtume nugriauti ir paplatinti kambarį.
Virtuvėje yra didelis pečius, kurį galvojame nugriauti, pastatyti mažesnį. Galbūt atsiradusią erdvę išnaudoti vonios kambario įrengimui.
Taip pat, norim keisti radiatorius, kelti grindis.

Ar reikalingi kažkokie leidimai, kad galėtume tai padaryti?

Reikės statybos leidimo. Tam tikslui rengiamas rekonstravimo projektas, derinamas su institucijomis.
Atsakyti
Sveiki, gal kas aiškiai galėtu pakomentuot mano kelis klausimus?
Iš anksto labai ačiū už atsakymus.

Yra namas, blokinis, kaimo vietovėje, iki artimiausio miestelio 10km.

Yra nuvesta elektra ir vanduo.
Tad vanduo atjungtas(vanduo iš kaimo, bendro gręžinio), kanalizacijos visam kaime nėra, elektros skydinė stovi bendra, kelių namų, prie kelio, bet mūsų namukui skaitliuko nėra.

Prie namo dar čiut čiut laikosi ūkinis pastatas.

Klausimai būtų.

1.Kanalizacija planuoju darytis valymo įrenginio pagalba, ar gerai jei visus leidimus ir projektus užsakyčiau pas pati gamintoja?

2.Bendras dabartinis pirmo aukšto plotas apie 70kv ir prisidėtu dar 7kv, na ir prisidėtu naujo antro aukšto apie 60kv. Tai namas skaitytųsi kaip 77kv ar jau visų
137kv?

2.Kiek maždaug kainuotų popierių tvarkymas (nuo pradžios iki pabaigos) jei norima pasikelti vieną stogo šlaitą ir pasidaryt vienašlaitį stogą, po kuriuo būtu pilnas antras aukštas, plius prasiilgint šiek tiek veranda.

3.Ar teisybė, kad kaimo vietovėje iki 3000 gyv. yra supaprastinta statyba ir jos reikalavimai, ir jei taip tai kuom man tai naudinga? Ką aš iš šito laimiu?

4.Ar pigiau architekto ieškot vietiniam rajone, ar vis dėlto bendrauti su didmiesčių firmom? Ir kokių dokumentų man išvis reikia tūret norint pradėt visa šita žygi?

Kol kas tiek wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakiLTU: 25 spalio 2013 - 22:41
laba.Daug klausimu,daug atsakymu.Noriu ir as konsultacijos blush2.gif Kaime(namu valda)senos darzines vietoje,norim daryt namuka-70 kvadratu.pamatai yra.Nuo ko pradet popierizma?
Atsakyti
Sveikos ir as noreciau prisijungti prie Jusu diskusijos

Planuojam pirkti is namo seneles nama, kuriam reikia didelio remonto.
Kanalizacija ivesta, bet pasitarus su savo vyrukai ir atsizvelgus kokie yra pinigai taisyti sita klaida ir naujai viska vesti, tai isejome ant to, kad pigiau butu naujai vestis.

Dar katiline yra namo rusyje, tai su vyru norime ja iskelti i kita vieta, kad nereiketu malku tampyti per visa nama ir nesioti staciais laiptais.

Be to, namo isplanavimas irgi musu atzvilgiu netinka, kambariai dideli, virtuve maza. O butu gerai dar viena auksteli prisistatyti, kad jei sveciai atvaziuotu, butu vietos ir jiems

Kaip manot, man sitiems savo projektams reikia leidimu? g.gif aisku, as cia daug uzsibreziau, bet noriu padaryti namus patogesnius ir kad jaustusi namai

Is anskto dekoju uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2013 11 10, 11:22)
Sveikos ir as noreciau prisijungti prie Jusu diskusijos

Planuojam pirkti is namo seneles nama, kuriam reikia didelio remonto.
Kanalizacija ivesta, bet pasitarus su savo vyrukai ir atsizvelgus kokie yra pinigai taisyti sita klaida ir naujai viska vesti, tai isejome ant to, kad pigiau butu naujai vestis.

Dar katiline yra namo rusyje, tai su vyru norime ja iskelti i kita vieta, kad nereiketu malku tampyti per visa nama ir nesioti staciais laiptais.

Be to, namo isplanavimas irgi musu atzvilgiu netinka, kambariai dideli, virtuve maza. O butu gerai dar viena auksteli prisistatyti, kad jei sveciai atvaziuotu, butu vietos ir jiems

Kaip manot, man sitiems savo projektams reikia leidimu?  g.gif  aisku, as cia daug uzsibreziau, bet noriu padaryti namus patogesnius ir kad jaustusi namai

Is anskto dekoju uz atsakyma

Reikia leidimo, rekonstravimo projekto.
Atsakyti