Įkraunama...
Įkraunama...

TV serialas "Twin Peaks"

Kaip tik neseniai per kompą peržiūrėjau visą serialą. Anksčiau mačiau tik per televizorių, tačiau visai nenuosekliai. Dabar kasdien po vieną, dvi serijas pažiūrėdavau..bet žinau, kad vėl ateis toks laikas, kai vėl žiūrėsiu ir pamatysiu tai, ko anksčiau nemačiau, nepastebėjau. Apskritai apie Lynch'o filmus galima pasakyti daugiau mažiau panašiai, kad jie turi kažkokią mistinę, kažkiek niūrią atmosferą...ir niekada viskas nebūna aišku kaip ant delno mirksiukas.gif filmo vaizdai kiek pritemdyti bet vis tiek ryškių spalvų.
Beje, dabar žiūrėdama pastebėjau labai mielą veikėjo Kuperio bruožą. Jis niekada nerodo kažkių nervų, isterijų, paniekos, nors tarkim kažkas ir galėjo jį sunervinti, ar kalba nesąmones. Kažkaip, kiek bandau atsiminti matytus filmus, neiškyla kitas toks veikėjas, visiškai gerbiantis kitus, tos istorijos veikėjus. Twin peaks humoras ir savotiškas, švelnus toks, nežeminantis ir nesityčiojiantis wub.gif (kaip dažniausiai dabar filmuose būna). Oi, į kokią analizę aš čia pasinėriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 11 12, 15:31)
Ar patiko dar kam Peaksas ???  4u.gif

Ojei, iš kur tą temą išvilkai bigsmile.gif Tai-pats mėgstamiausias mano serialas cool.gif

QUOTE(mamutiene @ 2007 11 12, 16:10)
Man irgi patiko tas serialas, o ypac muzika ir pagrindinio vaidmens atlikejas:). tada dar buvo jaunesnis ir grazesnis negu kad dabar:).

Aha, agentas Kuperis-nemirtingas personažas. Tas jo subtilus humoras verčia iš koto cool.gif

QUOTE(Coolverstukas @ 2007 11 12, 17:06)
Kaip tik neseniai per kompą peržiūrėjau visą serialą. Anksčiau mačiau tik per televizorių, tačiau visai nenuosekliai. Dabar kasdien po vieną, dvi serijas pažiūrėdavau..bet žinau, kad vėl ateis toks laikas, kai vėl žiūrėsiu ir pamatysiu tai, ko anksčiau nemačiau, nepastebėjau.
<...>
Beje, dabar žiūrėdama pastebėjau labai mielą veikėjo Kuperio bruožą. Jis niekada nerodo kažkių nervų, isterijų, paniekos, nors tarkim kažkas ir galėjo jį sunervinti, ar kalba nesąmones. Kažkaip, kiek bandau atsiminti matytus filmus, neiškyla kitas toks veikėjas, visiškai gerbiantis kitus, tos istorijos veikėjus.

Vis prisimenu agento Kuperio silpnybę juodai stipriai kavai ir riebiosioms spurgoms hihihi.gif

Norėčiau turėti "Tvin Pyksą" parsisiuntus. Iš kur tu siunteisi? ax.gif
Aš kaip ir tu galiu tą serialą žiūrėti ir žiūrėti ir kiekvieną kartą atrasti kažką naujo, kažkokius ženklus pirmosiose serijose, kurie pačioje pabaigoje įgauna kitokią prasmę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 12 lapkričio 2007 - 18:47
QUOTE(tuktuk @ 2007 11 12, 19:43)
Ojei, iš kur tą temą išvilkai bigsmile.gif Tai-pats mėgstamiausias mano serialas cool.gif
Aha, agentas Kuperis-nemirtingas personažas. Tas jo subtilus humoras verčia iš koto cool.gif
Vis prisimenu agento Kuperio silpnybę juodai stipriai kavai ir riebiosioms spurgoms hihihi.gif

Norėčiau turėti "Tvin Pyksą" parsisiuntus. Iš kur tu siunteisi? ax.gif
Aš kaip ir tu galiu tą serialą žiūrėti ir žiūrėti ir kiekvieną kartą atrasti kažką naujo, kažkokius ženklus pirmosiose serijose, kurie pačioje pabaigoje įgauna kitokią prasmę.



Siunčiau per DC++. O konkrečiau iš kur, tai nebežinau jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Coolverstukas @ 2007 11 13, 07:39)
Siunčiau per DC++. O konkrečiau iš kur, tai nebežinau jau biggrin.gif


Lietuviškai parsisiuntei?? bigsmile.gif
Labai norėčiau lietuvišku įgarsinimu turėti bigsmile.gif .....
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 11 14, 13:30)
Lietuviškai parsisiuntei??  bigsmile.gif 
    Labai norėčiau lietuvišku įgarsinimu turėti  bigsmile.gif  .....



deja, ne lietuviškai...tik neatsimenu ar angliškai ar rusiškai...man atrodo, kad visgi originalo kalba..
Atsakyti
Va čia man pats geriausias kada nors sukurtas serialas. Nors aš jo net serialu nepavadinčiau, daugiaserijinis filmas ar kažkaip. Nesenai visą pažiūrėjau per kompą orginalo kalba ir pasirodo kiek naujų dalykų atradau! Visai kitaip nei žiūrint per tv. Žodžiu thumbup.gif . Žiūrėsiu dar ne kartą, manau.
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 03 16, 15:52)
Va čia man pats geriausias kada nors sukurtas serialas. Nors aš jo net serialu nepavadinčiau, daugiaserijinis filmas ar kažkaip. Nesenai visą pažiūrėjau per kompą orginalo kalba ir pasirodo kiek naujų dalykų atradau! Visai kitaip nei žiūrint per tv. Žodžiu  thumbup.gif . Žiūrėsiu dar ne kartą, manau.

Oho, kokią temukę atkapstei bigsmile.gif
Visiškai tau pritariu - pats pačiausias serialas/daugiaserijinis filmas. Originalo kalba nemačiau. Esu žiūrėjusi tik lietuviškai ir rusiškai. Man nuo Tvin Pykso prasidėjo Lynčomanija. O kaip man agentas Kuperis patiko wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 16 kovo 2009 - 14:57
Mane uzbure muzika thumbup.gif
Atsakyti
serialas tikrai superinis thumbup.gif tikrai vienas geriausiu is matytu wub.gif ir filmas geras thumbup.gif labai gaila kad nebuvo kitu sezonu verysad.gif
as tai ji esu maciusi kai man buvo kokie 7-8 metai, su tevais per televizija ziurejom thumbup.gif nezinau del ko, gal del to kad maza buvau ar kas, bet visai nebijojau... o va pries pora metu ziurejau (na man gal 19-20 buvo tada) tai kazkaip nejaukiai paskui jauciausi biggrin.gif reiks dar kada atsisiust paziuret thumbup.gif
o ir muzika tiek is serialo, tiek is filmo yra superine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image[/IMG]

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





Atsakyti
Wow kokios foto wub.gif
Prisimenu su teta šitą serialą žiūrėdavom ir abi kai kuriose vietose užsimerkdavome, kad taip baisu nebūtų lotuliukas.gif
Reikės paieškoti parsisųsti ir dar kartą peržiūrėti ax.gif
Atsakyti
Prasidejus rudeniui su tokiais ukanotais rytais kaip siandien ir nuolatine dienos prieblanda mane vel traukia ziureti Twin Peaks... rolleyes.gif

Ar zinojot kad kiekvienas metais organizuojams savaitgalio trukmes festivalis i kuri suvaziuoja nemazai sio serialo fanu? Cia ju tinklapis http://twinpeaksfest.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 24 spalio 2011 - 10:31