Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

Noreciau, kad Karolina su Stefanu susiburkuotu, nes ju tikrai labai grazi draugyste, ir manau Karolina jam jaucia tikrai daugiau, nei paprastus jausmus. Dar beto, ja taip iskaudino Stefanas, kad net pravirkde. Uztat Enzo, uz tai, kad pravirkde Karolina,Stefano ,,mergina'' nuzude. Zodziu, Sezonuose visosse, visi vienas su kitu permiega, kas be ko:DDD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikirinka: 19 spalio 2014 - 13:12
QUOTE(Cikirinka @ 2014 10 19, 14:12)
Noreciau, kad Karolina su Stefanu susiburkuotu, nes ju tikrai labai grazi draugyste, ir manau Karolina jam jaucia tikrai daugiau, nei paprastus jausmus. Dar beto, ja taip iskaudino Stefanas, kad net pravirkde. Uztat Enzo, uz tai, kad pravirkde Karolina,Stefano ,,mergina'' nuzude. Zodziu, Sezonuose visosse, visi vienas su kitu permiega, kas be ko:DDD

Karolina įsimylėjusi jį irnesakyk.gif Gražiai man jie žiūrėtųsi.
įdomu koks bus Enzo vaidmuo. kažin su kuo jį suporuos mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 19, 18:03)
Karolina įsimylėjusi jį irnesakyk.gif Gražiai man jie žiūrėtųsi.
įdomu koks bus Enzo vaidmuo. kažin su kuo jį suporuos mastau.gif



Na Enzo taipogi kazkaip manau Karolina patinka, matysim, kaip bus toliau. Nes poros vis keiciasi. Taipogi man Taileris su Karolina buvo grazi pora, bet kai tiek visko ivyko tarp nenuostabu, kad issiskyre. Man Stefanas ir Karolina tikrai grazi Butu ir miela ora, juk jis pradzioj jai padejo, kai ji neseniai buvo i vampire pavirtusi. Beto, kai Stefanas anam pasauly kalbejosi su Lekse, gi ji pasake,tu tikrai net nepastebi, tai kalbejo apie Karolinus jausmus jam. Beto su Klausu manau nebesusieis:DDD O Deimonas, man is pat pradziu jis nepatiko, tokiu blogybiu pridares, bet Elena ji taip stipriai myli, kad viska atleisdavo ir pateisindavo jo poelgius. Idomu, kaip viskas rutuliosis toliau:)
Atsakyti
Aš abejoju ar išvis Klausas pasirodys g.gif
O Elena man su Deimonu gražiai žiūrėjosi. Tikiuosi, kad pabaigoj jie bus kartu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 20, 10:27)
Aš abejoju ar išvis Klausas pasirodys g.gif
O Elena man su Deimonu gražiai žiūrėjosi. Tikiuosi, kad pabaigoj jie bus kartu rolleyes.gif



Na taip Klausas gal pasirodys, bet kokioj 1 serijoj ar pakaitom, nes su juo kitas serialas,,the originals'' jau 2 sezonas pasirode. Taip tikrai grazi pora, beto jie ir realybei draugauja:) Bus matyt, nes kai istryne Alarikas Elenai atminti, juk ji tada buvo su Stefanu, ir del Deimano ji paliko. Nes 6 sezoni 4 serijos anonse, rodo ja ir Stefana, o pabaigoj anonse parodo, kad jis pasipersa Elenai,hmmm intriguoja, arba jie taip tik pokstauja, ar vel susieis drauge:) Juk praeitam sezone buvo sakoma, kad antrininkai visada sueina ir priklauso viens kitam pagal pranasyste:)
Atsakyti
QUOTE(Cikirinka @ 2014 10 20, 10:38)
Taip tikrai grazi pora, beto jie ir realybei draugauja:)


Išsiskyrę jie jau kuris laikas. Ir Ian'as kitą merginą turi ax.gif
Atsakyti
A aisku, nes tai skiresi ir vel susitaike:)
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2014 10 20, 12:36)
Išsiskyrę jie jau kuris laikas. Ir Ian'as kitą merginą turi ax.gif

Su kuo dabar jis draugauja? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 19, 18:03)
Karolina įsimylėjusi jį irnesakyk.gif Gražiai man jie žiūrėtųsi.
įdomu koks bus Enzo vaidmuo. kažin su kuo jį suporuos mastau.gif

O ne Karolinos personazo aktore ir Enzo personazo aktorius neseniai susituoke? Ar as apsipazinau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 10 21, 11:39)
O ne Karolinos personazo aktore ir Enzo personazo aktorius neseniai susituoke? Ar as apsipazinau.  blush2.gif

Rimtai? Jei taip, kažin čia per filmavimus susiburkavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 10 21, 10:39)
Su kuo dabar jis draugauja? bigsmile.gif


Su kita vampyre iš Saulėlydžio Nikki Reed . Jei dar neišsiskyrė hihihi.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(DG* @ 2014 10 21, 10:39)
O ne Karolinos personazo aktore ir Enzo personazo aktorius neseniai susituoke? Ar as apsipazinau.  blush2.gif


Susituokė, bet ten kažkoks kitas vyrukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 21 spalio 2014 - 16:05
Tai, kad nemazai aktoriu is sio serialo yra tarpusvyje susiporave:)
Atsakyti
Karolina jau pripažino, kad jaučia kažką daugiau Stefanui...Pabaiga ir bus tokia...Deimonas su Elena, o Stefukas su KArolina biggrin.gif, nu, kad visi būtų laimingi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti