Įkraunama...
Įkraunama...

"Velvet"

O manes pirma nesuzavejo. Zinoma ten dar bus sirdi glostanciu ir dauzanciu scenu, nes kaip jau supratom tai tam jaunuoliui teks rinktis ar mylimoji ar seimos verslas ir primesta mergina. Ko gero dar bus ne tik meiles kriziu, bet ir galerijos nuosmukiu, arba kolekciju kurios sukels revoliucija (nes juk jis is londono grizo ir jo stiliu jau ivertino, nors ir kaip netinkanti smile.gif )
Nezinau ar itrauks karstai mene, bet bent kuri laika be abejo ziuresiu, smalsu smile.gif
Atsakyti
Visai nieko serija. Bet jausmingumo ten neužtikau.
Atsakyti
Gal kur yra įkelta pirmoji serija? Nemačiau, o taip noriu pažiūrėt rolleyes.gif
Atsakyti
Kol kas niekur nemačiau, kad būtų įkelta g.gif

Man tiesiog iškart patiko ta serialo atmosfera. Tas XX amžiaus Madridas, mados... Žodžiu, gražiai viskas padaryta wub.gif . Be to, simpatiški aktoriai. Apie siužetą dar anksti kalbėti, nes parodė tik 1 seriją. Bet patiko ir ta Anos ir Alberto meilės istorija, kad ji jau nuo vaikystės užgimė ir jos neištirpdė laikas. Įdomu, ką tame laiške Albertui tėvas parašė g.gif

Ir dar nesuprantu, kaip kadaise žiūrėdavau eilines muilo operas, ispanų serialai daug kartų geresni thumbup.gif
Atsakyti
Štai, jau įkėlė į LNK GO: http://lnk.lnkgo.lt/.../10020/velvet-1
Atsakyti
Žiūrėjau pirmą seriją. Manau, kad žiūrėsiu ir toliau, labai patinka man toks stilius,tas laikotarpis smile.gif Kaip norėčiau pagyventi tokiais tikrias moteriškumo laikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 06 02, 15:40)

O kaip faina bigsmile.gif Valio valio valio!
Atsakyti
QUOTE(laimikeg @ 2014 06 02, 19:06)
Žiūrėjau pirmą seriją. Manau, kad žiūrėsiu ir toliau, labai patinka man toks stilius,tas laikotarpis smile.gif Kaip norėčiau pagyventi tokiais tikrias moteriškumo laikais smile.gif

Pritariu ir as noreciau...tie rubai.pagarbanoti plaukuciai ir visas tas stilius wub.gif
Atsakyti
paziurejau pirma serija. Uzkabino. grazus, pakankamai idomu. tas laikotarpis, mados. man patiko grand hotel, tai tikiuos kad sitas nenuvils irgi. laukiam tesinio biggrin.gif
Atsakyti
http://latino-serial...7as-velvet.html
yra 3 serijos su titrais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganieška: 04 birželio 2014 - 09:51
o kur galima butu daugiau seriju pamatyti? 4u.gif
Atsakyti
mane uzkabino:) paziurejau visas 15 seriju, nuo 7 - tik ispaniskai, nors ispanu beveik nesuprantu smile.gif cia yra 7 serijos su rusiskais titrais
7 serijos
Atsakyti