Įkraunama...
Įkraunama...

Aistros spalvos (El Color de la Pasión)

Liusija gal ir negreit sužinos, bet va Marselas ir Rebeka žino vienas apie kitą, matysim, kaip rutuliosis.
Šiaip Rodrigas ir Marselas atvirkščiai galėjo būt, R gražesnis smile.gif
Dar kitas dalykas-kažin paaiškės trečią seserį, vis dar nepamenu vardų, palikusio jaunikio likimas? Ir M motina per žymi aktorė, kad būtų tik antraeiliam vaidmeny.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 09 26, 03:10)
Liusija gal ir negreit sužinos, bet va Marselas ir Rebeka žino vienas apie kitą, matysim, kaip rutuliosis.
Šiaip Rodrigas ir Marselas atvirkščiai galėjo būt, R gražesnis smile.gif
Dar kitas dalykas-kažin paaiškės trečią seserį, vis dar nepamenu vardų, palikusio jaunikio likimas? Ir M motina per žymi aktorė, kad būtų tik antraeiliam vaidmeny.

perziurejau visa seriala aisku originalia kalba. zodziu gaila, kad perkele i 11h.tiekdaug intrigu cia bus kad net baisu...
taip ,,Magdalena" suzinos, gris jos launikis buves ir pasakys, kodel ja paliko, siaip suras savo laime jinai. O Marselo motina duos garo irgi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo instaliacijaaa: 26 rugsėjo 2014 - 19:08
O man kaip tik Marselas geriau, toks vyriskesnis, o Rodrigas toks gana vaikiskas ir jam visai tinka toki vaidmeni vaidint:))

Aha intrigu siame filme tikrai netruksta... Ir pastebejau kiekviena serija baigiasi labai intriguojanciai, tai kartais neistveriu ir paziuriu internete... Tai kaip maciau, kad gana greitai ir Liusija suzinos kodel Rodrigas ja paliko...
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 09 26, 02:13)
As ziuriu smile.gif)
Lygiai taip pat pagalvojau, kad gal Nora bus net ne Alonso dukra:)

Man tai labai idomu kada Liusija suzinos tiesa del ko ja paliko Rodrigas.

Teisingai manote mirksiukas.gif Bet tai paaiskes tik pacioje sios telenoveles pabaigoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 09 28, 16:53)
Teisingai manote  mirksiukas.gif Bet tai paaiskes tik pacioje sios telenoveles pabaigoje  mirksiukas.gif


bus buvusio Rebekos vaikino, kuris dabar advokatas, ar Magdalenos sužadėtinio, ar dar kieno nors trečio?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 09 28, 20:29)
bus buvusio Rebekos vaikino, kuris dabar advokatas, ar Magdalenos sužadėtinio, ar dar kieno nors trečio?



Bijau pameluoti, bet man rodos kazkokio tai trecio, tai yra nei vieno is situ:)) O man idomu gal kuri zinot kaip bus su Noros nestumu?
Atsakyti
man Rodrigo gaila, kiek rodo, nėra jis iš esmės blogas, tik suklydo.
Atsakyti
Taip bus nuo trecio, kuris antroje telenoveles puseje pasirodys ir visa tai isaiskes tik tewlenoveles pabaigoje.
Nora nebus nescia.
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 10 02, 11:50)
Taip bus nuo trecio, kuris antroje telenoveles puseje pasirodys ir visa tai isaiskes tik tewlenoveles pabaigoje.
Nora nebus nescia.




Kaip tai nebus nescia, cia turetu rodyt, kad jei pranes ta gydytoja, kad ji laukiasi. Poto ji apie tai kalbes su Rodrigu ir net Liusija ras tyrimo rezultatus lyg... Ar cia bus kokie klaidingi rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 10 03, 22:59)
Kaip tai nebus nescia, cia turetu rodyt, kad jei pranes ta gydytoja, kad ji laukiasi. Poto ji apie tai kalbes su Rodrigu ir net Liusija ras tyrimo rezultatus lyg... Ar cia bus kokie klaidingi rezultatai?

Praras vaika Nora. Paklius i avarija vaziuodamos su Liucija, poto ja kaltins....
Atsakyti
Matyt jau ne viska bepamenu, o gal tiesiog to tiek smarkiai neuzfiksavau 4u.gif
Atsakyti
Kokios dvi paskutines serijos buvo nesamoningos, vien prisiminimai. Bet pagaliau jau Norai pasake, kad laukiasi, tai cia jau idomu viskas turetu buti.
Atsakyti