Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

O man Simbiulio negaila, taip jam ir reikia. Eilinis parsidavėlis, mausto visus, kurie jam ir Hiurem nepalankūs, kaip tik moka, tai bent šįkart pats apmautas liks.
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 10 20, 19:30)
šiaip, tai vargšai, sugandinti vyrai wink.gif

čia ne į temą, bet kai ruošiausi kastruot savo siamo katiną, tai mano visa vyrija (MB ir du sūnūs) buvo kategoriškai prieš tokį "vyriškio" darkymą lotuliukas.gif


Mano vyras ir prieš katės sterilizavimą "piketavo"...Atceit, prieš gamtą einu, ekosistemą griaunu... doh.gif Nusileidau. O kai reikėjo 3 kačiukus draugams įsiūlyt, pradėjo kitaip galvoti.


QUOTE(daivasen @ 2014 10 20, 21:14)
Va taip ir maniau kad ne tikra ten viskas.
Tai man jo gaila tada jis man patinka, ir neblogietis ....


Oi, Simbliulis labai labai blogietis. Kiek mirčių per jo rankas perėjo, kiek jis sudalyvavo bloguose darbuose, gal netiesiogiai, bet prisidėjo tai visada....
Pamenu, buvo laikas ir Hiurem jis skriaudė, po to perėjo į jos pusę.
Šiaip Simbiulio emocijų reiškimas man labai patinka, toks neeilinis eunuchas, su savo išsireiškimais, vadovavimu, mažom isterijom... thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas nors žinote iš kur parsisiusti antra sezona? Ačiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 10 21, 09:19)
Mano vyras ir prieš katės sterilizavimą "piketavo"...Atceit, prieš gamtą einu, ekosistemą griaunu...  doh.gif  Nusileidau. O kai reikėjo 3 kačiukus draugams įsiūlyt, pradėjo kitaip galvoti.

Oi, Simbliulis labai labai blogietis. Kiek mirčių per jo rankas perėjo, kiek jis sudalyvavo bloguose darbuose, gal netiesiogiai, bet prisidėjo tai visada....
Pamenu, buvo laikas ir Hiurem jis skriaudė, po to perėjo į jos pusę.
  Šiaip Simbiulio emocijų reiškimas man labai patinka, toks neeilinis eunuchas, su savo išsireiškimais, vadovavimu, mažom isterijom... thumbup.gif

Mūsų akimis žiūrint beveik visi jie "blogiečiai"...o jų laikais tai buvo normali kova už vietą po saule.Tik iš mūsų varpinės taip atrodo.Hiurem istoriškai nebuvo jokia blogietė ir daug gero padarė sostnės žmonėms.Tačiau scenaristų valia tokia tapo..o su Mustafa irgi nelabai aiški situacija(tik čia padarytas super geriečiu)ir šiaip ,kaip matau turkai nemėgo daugumos vadinamų atsivertėlių(priėmusių islamą).Tai buvo ir Rustemas,ir Hiurem...O į pabaigą Hiurem iš vis padaryta tik sąmoklslų ir žudynių organizatore...Todėl dar labiau lieku jos pusėj....
Atsakyti
merginos labai neseniai rode kaip ta narbanur ar kaip ten ji vaiksto sode ir buria is zvaigzdziu, bet niekur nerandu tos serijos online, gal kuri padetumet? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mane tai vakar sokiravo Valerijos elgesys. Na, pasigyre pries Sicilija, kad dukra turi, bet dar ir pasake, kad kita sunu pagimdys blink.gif . Bet kas jau kas, bet ji tai tikrai zino, kad jos vaikas bus nuzudytas ir sosto niekaip neuzims. Ir greiciausiai net labai maziukas dar budamas, nes sultonas jau senyvas. Bet neziurint to, vistiek apie sunu svaigsta doh.gif As jos vietoj melsciausi, kad tik dukra butu, o cia doh.gif tai tik parodo, kad vaikai toms moterims visai nerupejo, jie tebuvo tik irankiai savo tikslams siekt.
Atsakyti
nu as tai irgi nelabai supratau ko ten visi taip tikejosi dar vieno princo ir Fatma sultan labai jau norejo, juk tikrai su juo vargsu jau viskas aisku butu...

O man kuo toliau tuo labiau patinka Bajezitas, turbut jo mirties labiausiai gailesiu verysad.gif
Atsakyti
Kadangi paskutinį sezoną prabėgom žiūrėjom, priminkit geltonai, kaip baigsis Bajezito ir Huridžihan draugystė?
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 10 27, 10:03)
Kadangi paskutinį sezoną prabėgom žiūrėjom, priminkit geltonai, kaip baigsis Bajezito ir Huridžihan draugystė?

Jie slapcia susituoks. Bet ja veliau nuzudys Nurbanu.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 10 27, 12:10)
Jie slapcia susituoks. Bet ja veliau nuzudys Nurbanu.

O kokiu tikslu? Kuo neitiks Nurbanu ta mergaite?
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2014 10 27, 13:45)
O kokiu tikslu? Kuo neitiks Nurbanu ta mergaite?

nagi, antra Hiurem, negi priezastis jai reikalinga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 10 27, 13:10)
Jie slapcia susituoks. Bet ja veliau nuzudys Nurbanu.

del nurbanu
Atsakyti