Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

Žiūriu, žiūriu.... Ogi Zainep visai nieko su ryžais plaukais.... Tikrai daug geriau atrodo negu su juodais!
Papildyta:
QUOTE(mickute7 @ 2014 10 22, 08:03)
nu jo, jauciu tuo momentu ji ne tik ranku nagus nusigrazutu, kad paklause drauges ir pasidare aborta  doh.gif  bet ir Simai kiauliskai pasielge nepasakydama

Pradeda po truputį aiškėti tikrieji herojų veidai....
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 10 22, 16:12)
Žiūriu, žiūriu.... Ogi Zainep visai nieko su ryžais plaukais.... Tikrai daug geriau atrodo negu su juodais!
Papildyta:

Pradeda po truputį aiškėti tikrieji herojų veidai....

Na ta Simal tokia aiški man buvo, nes jau tiek prie to Kuziejaus prisišliejus, aišku buvo, kad dėl geresnio kąsnio gali drąskytis ir meluoti. O ta Zainep pažįstama su Kuziejumi? Nemačiau gerai visų serijų...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 22, 08:28)
Na ta Simal tokia aiški man buvo, nes jau tiek prie to Kuziejaus prisišliejus, aišku buvo, kad dėl geresnio kąsnio gali drąskytis ir meluoti. O ta Zainep pažįstama su Kuziejumi? Nemačiau gerai visų serijų...

Ką tik susipažino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 10 22, 15:12)
Žiūriu, žiūriu.... Ogi Zainep visai nieko su ryžais plaukais....

Man su ryzais plaukais ji netgi labai simpatiska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 10 22, 16:30)
Ką tik susipažino  mirksiukas.gif


Bet kaip vienas i kita paziurejo!... Maciau kad tarp ju bus kazkoks fiti miti ateityje. Kuzejus aisku nuejo iki vestuviu su simai, bet manau kad paliks. Matot, kuzejus nors ir toks pasiutes, bet sirdi didele turi.
Atsakyti
Man per siandienos serija to Kuziejaus taip pagailo, jau toks vargsas, is akiu matesi, kad jautesi viska prarades. Ne tik svajones ir ateiti bei gyvenimo meile, bet siandiena dar ir sirdi pardave.
Atsakyti
QUOTE(Karmelija @ 2014 10 22, 18:23)
Man per siandienos serija to Kuziejaus taip pagailo, jau toks vargsas, is akiu matesi, kad jautesi viska prarades. Ne tik svajones ir ateiti bei gyvenimo meile, bet siandiena dar ir sirdi pardave.

drinks_cheers.gif Tai kaip suprantu tada iš Kuziejaus ir tos Zainep ar kokios ten žvilgsnių, jie bus pora? Įdomiai tas Kuziejus ten dėl tų panų biggrin.gif

Na, bet kas rengia Džemrę??? doh.gif Arba trumpom kelnėms su baisiom platforminėm tapačkom arba žiauriai kliošinėm kelnėm doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Kazi kada prades rodyt kad kazkas jau vyksta tarp Kuzejaus ir Dzemres g.gif Vede viena, myli kita o dabar dar ir raudonplauke su kuria kazkas vyks cool.gif
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2014 10 22, 21:19)
Kazi kada prades rodyt kad kazkas jau vyksta tarp Kuzejaus ir Dzemres  g.gif  Vede viena, myli kita o dabar dar ir raudonplauke su kuria kazkas vyks  cool.gif


Kaip Samis Tekinoglu pasakytu - paleistuvis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man ta Zainep irgi labai simpatiska rolleyes.gif
Nemaciau pilnai keliu paskutiniu seriju... Tas Atila naturaliai mire ar kazkas "pagelbejo"? Banu brolis ten kazkaip prisidejo, kodel jam kompanija atiteko?
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 10 23, 12:29)

Nemaciau pilnai keliu paskutiniu seriju... Tas Atila naturaliai mire ar kazkas "pagelbejo"? Banu brolis ten kazkaip prisidejo, kodel jam kompanija atiteko?

Naturaliai - infarktas. Barisas parasus suklastojo.
Atsakyti
Banu mama fortepijonu grojo ta melodija, kur per UM skambejo, kai Behliulis apsiverkes ant laiptu sedejo su Nihal roze. Iskart pries akis tas vaizdas iskilo verysad.gif
Atsakyti