Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

Jau pora metu kazka jauciu desineje kaklo puseje. Kazkas atsoka, lyg butu patine, lyg suverzta. Daktarai ziurejo echoskopu, del skydliaukes ligu, nieko nemato. Gal as tai isivaizduoju? Neturiu supratimo kas tai. Gal psichosomatine priezastis.
Atsakyti
Laba diena,

norėčiau ir aš paklausti, gal kas man gali atsakyti,kokia priežastis - žvairumas. Sakyčiau silpni akies nervai, tačiau daryta operacija ir nesėkmingai, situacija nepasikeitė. Reiškia priežasčių reikia ieškoti giliau g.gif patarkit, mergaitės, kur čia šuo pakastas. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 02 09, 11:03)
Laba diena,

norėčiau ir aš paklausti, gal kas man gali atsakyti,kokia priežastis - žvairumas. Sakyčiau silpni akies nervai, tačiau daryta operacija ir nesėkmingai, situacija nepasikeitė. Reiškia priežasčių reikia ieškoti giliau  g.gif  patarkit, mergaitės, kur čia šuo pakastas. Ačiū.

kaip sakoma: akys - sielos veidrodis rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 02 09, 11:03)
Laba diena,

norėčiau ir aš paklausti, gal kas man gali atsakyti,kokia priežastis - žvairumas. Sakyčiau silpni akies nervai, tačiau daryta operacija ir nesėkmingai, situacija nepasikeitė. Reiškia priežasčių reikia ieškoti giliau  g.gif  patarkit, mergaitės, kur čia šuo pakastas. Ačiū.


gal nenoras matyti tiesos, realios situacijos be jokiu pagrazinimu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2012 02 09, 11:18)
gal nenoras matyti tiesos, realios situacijos be jokiu pagrazinimu. g.gif

Patikslinsiu, žvairumas nuo vaikystės t.y. 2 metų
Atsakyti
Labai norėčiau Gluosnio ir Vaižgantės komentarų smile.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 02 09, 13:13)
Labai norėčiau Gluosnio ir Vaižgantės komentarų  smile.gif Ačiū

tipo, kitų komentarai - nieko verti?
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2012 02 09, 12:13)
Labai norėčiau Gluosnio ir Vaižgantės komentarų  smile.gif Ačiū


Priežastys karminės. Priežasčių ieškant šiame gyvenime, nuslystama tik paviršiumi.
Neretai regėjimo problemų priežastys būna 3-5 gyvenimuose. Įgijus pakankamą sąmoningumą įmanoma sutvarkyti ir tai.
Atsakyti
O tai kaip tada susitvarkyti sveikatą paprastam eiliniam žmogui, kuris žalio supratimo neturi kas ta karma ir kur tų praėjusių gyvenimų ieškoti?

P.S. žmogus alkoholiui ir narkotikams alergiškas, o sektoms, kurios teoriškai galėtų atvesti link nušvitimo, atliekamų pinigų nėra verysad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(locust @ 2012 02 09, 12:40)
tipo, kitų komentarai - nieko verti?

Jokiu būdu ne 4u.gif Tiesiog šios dvi moterys, bent jau kiek man teko pastebėti, stipriai "pasikausčiusios" šia ir panašiomis temomis.
Atsakyti
QUOTE(Promile @ 2012 02 09, 14:31)
O tai kaip tada susitvarkyti sveikatą paprastam eiliniam žmogui, kuris žalio supratimo neturi kas ta karma ir kur tų praėjusių gyvenimų ieškoti?

P.S. žmogus alkoholiui ir narkotikams alergiškas, o sektoms, kurios teoriškai galėtų atvesti link nušvitimo, atliekamų pinigų nėra  verysad.gif cry.gif


Kol bus toks požiūris, padėti niekas negalės schmoll.gif
Kas ieško, tas randa; kas beldžia, tam atidaroma...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 02 09, 14:35)
Kol bus toks požiūris, padėti niekas negalės  schmoll.gif
Kas ieško, tas randa; kas beldžia, tam atidaroma...


Požiūrį tokiame amžiuje keisti tikrai sunku verysad.gif

Bet kūnas taigi fizinis/materialus g.gif Nejaugi, net jei ir ligos priežastis dvasinė, negalima jo susiremontuoti grynai fiziniais būdais (bet neryjant farmacininkų stumiamų produktų)?

juk net ir posakis yra, kad sveikame kūne-sveika siela (o ne atvirkščiai). tai logiškai mąstant, pirma reikia pagydyti kūną, o tada ir dvasia (siela) pasveiks g.gif
Atsakyti