Įkraunama...
Įkraunama...

**Graikiją ir jos vyrus mylinčios lietuvės**

4u.gif 4u.gif 4u.gif sveiki gyvi!o,aciu Sikalaki uz ikurtuves suanios labai.........Alfa,vis dar vargstat su koja??? unsure.gif AURIUSKA tAVO VYRA SU GIMTADIENIU.....nu o aplamai,kaip jus ten visos isilaikiusios?oriukas superinis cia +25 ir gyventi norisi.
Atsakyti
QUOTE(alfa omega @ 2011 04 14, 21:39)
Sveikos grazuoles :4u:Seimininkes man reikia jusu pagalbos ,preita savaite braskiu uogienes pasidariau ,kazin kiek galima saldytuve islaikyti ar zinot,ant 4 kg braskiu as dejau 3 kg cukraus ,braskes pas mus dabar nebrangios dar galeciau padaryti bet bijau kad nesugestu....Kokie planai velykoms?

Tu virei braskes ar tik trynei? Jei virti, tai cukraus mazdaug reikia 0.5 kg ant 1kg braskiu. O jei trinti tai cukraus pagal skoni, bet tada jau ilgai saldytuve nepastoves.
Atsakyti
Alma aciu uz sveikinimus biggrin.gif Taip oriukas grazus +27net pas mus ir iseigines linksmes bus.Sveikinu visas ir visus su artejanciom Sv.Velykom-daug kiausiniu sudauzyt linkiu,ramybes,siluoms ir laimes namuos ir svarbiausia sveikatos.Linksmai visiem atbuti sventes 4u.gif
P.S. mes jau kuprine i mokykla nusipirkom vakar-dabar beliko i mokykla eiti lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos kur prapuolet g.gif kaip velykas atbuvot,ar daug kiausiniu pridazet ir sudauzet biggrin.gif mes ir pridazem ir pridauzem ir privalgem kaip sakant uz graikiskas ir uz lietuviskas velykas lotuliukas.gif taip gerai atbuvom kad nu,o dar ir orai grazus buvo +27silumos kad tingisi rytoj vel i rutina suktis-tos laisvos dienos taip greit pralekia biggrin.gif visiem geros savaiteles ir uzsukit kai laiko bus gathering.gif
Alfa kaip tavo vyrukas besilaiko ir kaip pati?
Atsakyti
bigsmile.gif aha aleliuja - prisikėlėm bigsmile.gif Aš kaip tas margutis šiandien atriedėjau į darbą. jau tiek apsivaišinau..ohhh kaip kimšta žąsis jaučiausi. Bet va padauginau kaimiškų kiaušinių - išbėrė rupkėm...Tai kasiausi vakar kaip ciūcikas doh.gif
O šiaip viskas puiku. Oras geras, nuotaika - irgi aukščiau vidutinio lygio.... Stengsiuos dirbti pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 04 26, 08:13)
tiek apsivaišinau..ohhh kaip kimšta žąsis jaučiausi.
Stengsiuos dirbti  pioneer.gif

Sikalaki velykos juk umn.gif tai gal kaip kimstas aviniukas jauteisi lotuliukas.gif
Nu kaip ejo dirbtis -pasistengei ar taip ir liko "bandymu stengtis".
Merginos zinokit pasisodinau balkone narcizu,zydejo jie man pora savaiciu ir nebeliko ju.dabar nupjoviau jau tuos lapus apdziuvusius visus ir padejau i pavesi ta vazona.bandziau ieskoti ka su jais dabar daryti bet nelabai randu info- o jei randu tai kazkaip ne tas.vieni raso issimti juos ir laikyti popieriuje iki rudens ir tada vel sodinti,kiti raso kas nereikia dabar nes dar rudeniui turetu zydeti ir tik tada isemus dziovinti.Sakau gal kuri biski daugiau nusimanot gelytem ir patartumet ka daryti arba kur info ieskoti smile.gif
Atsakyti
Christos Anesti,Chronia polla !!!!!Sveikinu visus Jurgius su vardadieniu 4u.gif kaip atsventet Velykas?As spejau ir idegti vacation4.gif ir taip graziai -rudai iskart,saule dar nera tokia stipri kaip vasara mirksiukas.gif mano dukra net issimaude juroj schmoll.gif mb irgi norejo bet su ramentais per smeli eiti pasirodo neimanoma...nezinau sutinusi ta jo koja ir viskas,man atrodo dar 1 men. neuzteks,o mano kantrybe jau ant ribos bash.gif
Papildyta:
QUOTE(Justina1 @ 2011 04 21, 21:02)
Tu virei braskes ar tik trynei? Jei virti, tai cukraus mazdaug reikia 0.5 kg ant 1kg braskiu. O jei trinti tai cukraus pagal skoni, bet tada jau ilgai saldytuve nepastoves.

viriau ,zinau kad trintos neilgai laiko bet ir mano vaikams nepatiko kai pas mama ragavo,matai pagal receptus cia visur eina 1 kg. braskiu-1kg. cukraus,bet as tiek nedejau ir taip labai saldi ta uogiene isejo,matau kad greitais tempais uogiene saldytuve nyksta tai turbut tokios problemos kad ji sugestu ir nebus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(auriukaseva @ 2011 04 26, 20:02)
Sakau gal kuri biski daugiau nusimanot gelytem ir patartumet ka daryti arba kur info ieskoti  smile.gif

as esu geliu zudike,tau padeti nelabai galiu bet kai pasnekesiu su mama paklausiu butinai,ji geliu zinove pas mane
Atsakyti
QUOTE(auriukaseva @ 2011 04 26, 20:02)

Merginos zinokit pasisodinau balkone narcizu,zydejo jie man pora savaiciu ir nebeliko ju.dabar nupjoviau jau tuos lapus apdziuvusius visus ir padejau i pavesi ta vazona.bandziau ieskoti ka su jais dabar daryti bet nelabai randu info- o jei randu tai kazkaip ne tas.

jei lapai visiskai sudziuvo, isimk is zemes, nuvalyk zemes ir senas saknis, ir lauk rudens:) Tada vel sodinsi smile.gif
Atsakyti
Su švente, brangiosios superMAMYTĖS thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos kaip begyvenat 4u.gif As tai zinokit pagaliau baigiau "Da Vincio koda" skaityti savaitgali ir vakar jau pradejau sesers pagaliau atsiusta "Sala".Dar tik pacioj pradzioj esu bet jau tiek pririso mane ta knyga biggrin.gif taip ir laukiu vakaras kol ateis po darbu kad skaityt galeciau toliau ax.gif
QUOTE(Justina1 @ 2011 04 27, 15:23)
jei lapai visiskai sudziuvo, isimk is zemes, nuvalyk zemes ir senas saknis, ir lauk rudens:) Tada vel sodinsi smile.gif

Aciu Justina mirksiukas.gif O kur juos laikyti-palikti balkone man spintutej kur turiu ar i rusi isnesti vesiau.kiek yra visko apie visokias tas mandrias geles o apie paprastus narcizus nieko daug nerasi
Atsakyti
As ta "Sala" suskaiciau per du vakarus. Patiko. O MB dabar ziuri ta seriala - tai kiekvienas pirmadienis "rezervuotas". Truks plys turi paziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2011 05 03, 19:23)
As ta "Sala" suskaiciau per du vakarus. Patiko. O MB dabar ziuri ta seriala - tai kiekvienas pirmadienis "rezervuotas". Truks plys turi paziureti  biggrin.gif

As ir mielai suskaityciau per pora dienu-mokyklos laikais oho kiek knygu esu sugriauzus biggrin.gif bet ner kaip diena-ryte namu ruosa,po pietu dukrele o vakare kol miegas uzeina skiriamas knygai.Gaila kad nera vokiskai to kino arba lietuviskai-butu gerai knyga paskaicius ir filma paziuret.
Sikalaki ar turi sniego-rode kad toj europos pusej uzsnige yra???
Atsakyti