Įkraunama...
Įkraunama...

**Gyvenančių Leeds pašnekesiai**

Čia gyvena fainos ir draugiškos mergytės iš Leeds.Tu irgi tokia?Junkis pas mus,bus smagu:)

user posted image

Smagaus bendravimo ir toliau!!!
Atsakyti
Nu merginos,drasiau.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Vou, jau siandien rasau i naujuosius namelius smile.gif Aciu Geriukei uz pasirupinima 4u.gif
Beje, Labukas smile.gif
Tu tikrai saunuole, sportuoji, pavizdys visoms!!! smile.gif
Prabalsuosim FB smile.gif
Atsakyti
kuku smile.gif niu helouvyninates jau?
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2012 10 31, 21:59)
kuku smile.gif niu helouvyninates jau?

Neeeeeeeeeeee smile.gif
Matyt tu sventi? smile.gif
Atsakyti
Nera nuotaikos svest man.... blush2.gif
Atsakyti
Nea, nieko mes nesventem. Maziuka tik perrengiau, tevelio sulaukem ir buejom miegoti. Siandien keliaujame svertis smile.gif
Atsakyti
sveikos pleputes smile.gif nebespeju as su jumis biggrin.gif
saunuole kad sportuot pradejai, as kai pasveiksiu irgi pradesiu smile.gif
helouvyno nesventem nes vyras dirbti turejo, o seip butumem pamineje manau smile.gif na aisku jei dar ir nesirgciau smile.gif visai sveikatele suprastejo smile.gif maziuku tik pasurupinu ir miegu kiek jis miega smile.gif kas man visai nebudinga smile.gif nebereikia nei kompo nei dar ko nors..tik miegelio...matyt organizmas visai pasilpo smile.gif
na bet visada tikiuosi kad rytojus bus geresnis smile.gif
kada anksciausiai butu galima gyva eglute pasipuost kad per kaledas dar nekristu spygliai ? smile.gif
o del palta jei suzinosi kokios kainos pasidalink, nes irgi noreciau trumpa paltuka issivalyt smile.gif
geros dienos ir kad ligos neuzpultu ! smile.gif
vikalyg o tu ruoskis eit sportuot jau, nes pasveiksiu gausi eit su manim biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Visai grazus rytas, sauleta smile.gif
Evita_ as jau prisiruosusi biggrin.gif tik tu pasveik greiciau ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif Leedse gyvenu dar tik 2 men, pries tai 2 metus gyvenau Londone smile.gif iskarto turiu jums klausimeli ar dar vyksta kur nors cia aplink carboot sale? Londone tai as buvau ju maniake biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perliuke 777 @ 2012 11 02, 10:24)
Sveikos mergaites smile.gif noreciau prisijungti prie jusu  4u.gif  Leedse gyvenu dar tik 2 men, pries tai 2 metus gyvenau Londone smile.gif iskarto turiu jums klausimeli ar dar vyksta kur nors cia aplink carboot sale? Londone tai as buvau ju maniake  biggrin.gif

Sveiki.
Sveika prisijungusi mirksiukas.gif Prasom placiau apie save,mums viskas idomu blush2.gif
Zinau kad prie Leeds-Bradford orouosto yra ir Waterby didelis yra....Tik nezinau iki kada buna,gal jau uzsidare g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Kaip faina, musu daugeja smile.gif 4u.gif
Atsakyti