Įkraunama...
Įkraunama...

Airijos nėštukės ir mamytės

as tik sita zinau,kur galetum nusipirkti
as is cia ir sakiausi savo abiem merginom,nors siaip palyginus brangokai gaunasi pas juos
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2013 10 19, 16:51)
as tik sita zinau,kur galetum nusipirkti
as is cia ir sakiausi savo abiem merginom,nors siaip palyginus brangokai gaunasi pas juos

As pirkau is sito psl ,reikes turbut is ju ir vel sakytis,vistiek uz poros sav skrendam i Lt,tai ten ir pristatys,pigiau pristatymas kainuos nei i IRL smile.gif
Atsakyti
Biski pasniukstinejau blush2.gif

Uga_ sveikinimai sulaukus dukrytės ir sūnelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ladybugg: 20 spalio 2013 - 22:44
Prisidedu prie sveiknimu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladybugg @ 2013 10 20, 21:42)
Biski pasniukstinejau  blush2.gif

Uga_ sveikinimai sulaukus dukrytės ir sūnelio 4u.gif  4u.gif  4u.gif

o kaip fainai,dvigubi sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladybugg @ 2013 10 20, 21:42)

Uga_ sveikinimai sulaukus dukrytės ir sūnelio 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikinimai wub.gif Jetus, dvigubas dziaugsmas wub.gif
Dabar jau mano eile laukia smile.gif
Idomu,kaip Sonata? Jau turetu taip pat supuot...
Atsakyti
labas vakaras

QUOTE(Ladybugg @ 2013 10 16, 22:31)
Tai tu pasnekek pries tai apie ta remonta,kad paskui staigmeneliu nebutu  mirksiukas.gif

tai, kad žinok čia nelabai nuo mūsų priklauso, nes savininkė pati sugalvojo tą atnaujinimą daryt, kažkaip namas gi jos, tai nesakysi nedaryk.. g.gif bet kol kas tas darbininkas buvo apsižiūrėt pasakė planus, ką ir kaip darys, bet kol kas tyla, niekas neskambino tartis dėl to kada mum tinka.

QUOTE(Ispaikyta @ 2013 10 17, 09:25)
Labas, gal kuri zinot kaip ten su ta valanda kur duoda darbdavys jei pati nori maitint darbe, pvz as galiu pasinaudot ja, pieno nusitraukimui?


*didi* jau kaip ir atsakė, aš kiek prisimenu tai jei grįšti po mokamų atostogų, tai tas laikas maitinimui oficialiai nebepriklauso, bet šiaip priklauso nuo darbdavių geranoriškumo, aš su pirmąja pasiprašiau ekstra 10min prie savo arbatos pertraukėlių ir man davė be problemų. savotiškai kartais net nepatogu būdavo, nes atrodo visa darbovietė žinojo, kad maitinu, pastoviai klausinėdavo kaip sekasi, ir už mane rūpindavosi, kad vaikas alkanas nelauktų lotuliukas.gif

mažoji tai labai greitai pavalgo, tai viliuosi sutilpt į savo pertraukėles.

QUOTE(*didi* @ 2013 10 18, 20:44)
as gruodzio 6

aš irgi gruodžio 6d grįžtu, tiksliau čia mano pirma parental leave diena bus, tai praktiškai tik sekančią savaitę dirbt pradėsiu.

QUOTE(Ladybugg @ 2013 10 20, 22:42)
Uga_ sveikinimai sulaukus dukrytės ir sūnelio 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ojeij wub.gif didžiausi sveikinimai visai šeimynai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(aura/v @ 2013 10 22, 17:32)
Dabar jau mano eile laukia smile.gif

kaip jautiesi, kada tavo data numatyta?
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2013 10 22, 23:05)
labas vakaras
tai, kad žinok čia nelabai nuo mūsų priklauso, nes savininkė pati sugalvojo tą atnaujinimą daryt, kažkaip namas gi jos, tai nesakysi nedaryk.. g.gif bet kol kas tas darbininkas buvo apsižiūrėt pasakė planus, ką ir kaip darys, bet kol kas tyla, niekas neskambino tartis dėl to kada mum tinka.

Ne ne,ne taip supratai mirksiukas.gif ,as turejau omenyje issiaiskinti,ar nuomos neuzkels,o ne del remonto nedarymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2013 10 22, 22:05)
labas vakaras

[/size][/b]
kaip jautiesi, kada tavo data numatyta?

Mano data 13-11-13
Esu pikta kaip velnias,net pati savim stebiuosi doh.gif Hormonai siaucia kaip reikalas.
Nusibodo,kad daug darbu negaliu padaryt pati viena,kaip esu ipratus,tai arba reikia prasyt MB arba laukt.
O siaip sveikata gera,tik jau sunku labai.
Atsakyti
QUOTE(Ladybugg @ 2013 10 22, 23:48)
Ne ne,ne taip supratai  mirksiukas.gif ,as turejau omenyje issiaiskinti,ar nuomos neuzkels,o ne del remonto nedarymo  mirksiukas.gif

kad iš tikro beliko trys mėnesiai iki sutarties galo, aš šiaip visada iš anksto pasiklausiu ar nebus problemų dėl sutarties pratęsimo, tai įtariu jei norėtų pakelt kainą turėtų irgi iš anksto pranešt, juolab, kad gyvenam ten jau ne vienerius metus. o šiaip aš visad artėjant sutarties galui dėl viso pikto pasidairinėju kokios kainos ir pasiūla.

QUOTE(aura/v @ 2013 10 23, 11:23)
Mano data 13-11-13
Esu pikta kaip velnias,net pati savim stebiuosi doh.gif  Hormonai siaucia kaip reikalas.
Nusibodo,kad daug darbu negaliu padaryt pati viena,kaip esu ipratus,tai arba reikia prasyt MB arba laukt.
O siaip sveikata gera,tik jau sunku labai.

gera data bigsmile.gif puikiai suprantama savijauta, nors ir neįtikėtinai skamba pasiūlymas pasimėgaut likusiu laiku, bet kaip tik tuom ir reiktų užsiimt, taip sakant užmerkt akis prieš visus dalykus, kuriuos "reikia" pasidaryt ir susirast sau kokios malonios veiklos, su kuria mažiau galvosi kaip jautiesi ir laikas prabėgs greičiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aura/v @ 2013 10 23, 10:23)
Mano data 13-11-13


thumbup.gif mes 13-04-13
Atsakyti
Nu supratau jau. Nzn ka daryt reiks. prasysiu darbdavio papildomai 10 minuciu per pirma pertraukele, o per pietus spesiu ir taip manau nusitraukt. kad arciau butu tai atvestu vyras i darba ma iuke, o dar blyn. nu kaip nors smile.gif . Galvoju dar ar nakti dirbt, ar i diena prasytis.

o gal kuri nors zinot, jei pvz gavau biuleteni 5 menesius, paskui buvau ant maternicio, tai socialas man damoketu pvz likusias dienas, jei kokias dvi dirbciau ar jau isnaudojau viska ir negauciau g.gif
Atsakyti