Įkraunama...
Įkraunama...

Airijos nėštukės ir mamytės

Aura, sveikinimai 4u.gif . Patarimo jokio neturiu, gal kuri ka nors patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aura/v @ 2013 11 21, 16:39)
Sveikutes smile.gif

Ateinu pranest,kad jau 2 savaites,kaip turim savo mergyte wub.gif

Gime Lapkricio 6,4:09 ryte, 3.300g, 39 savaite smile.gif . Viskas ivyko labai greitai,bet skausmas didesnis nei su pirmu buvo. Atvaziavom su kas 5 min saremiais ir po valandos jau dziaugemes savo mazute.Galvyte islindo kartu su rankyte,tai del to dar teko pakentet,kol susius mane.

Klausimas maitinanciom krutine. Labai noriu pati maitint,bet gamta pagailejo tinkamos formos speneliu. Zinau,daugkas sako,kad tai ne kliutis,bet tikrai nera paprasta su jais. Tai,kad nekankint vaiko ir saves,pradejau naudot antspenius(antkrucius),bet pastebejau,kad mergaite vis dar labai ilgai ir daznai nori valgyt ir visko neistraukia is kruties. Bijau,kad nedingtu pienas visai,nes is vienos kruties vis maziau istraukiu as jo. Tiesa, nakti duodu tik misinuka,nes kitaip likciau be miego visai.
Gal turit kuri panasios patirties ar kanors gali patart tokioj situacijoj?

didžiausi sveikinimai wub.gif kuo vardu dukrytė?

dėl maitinimo tai žinok dėl spenelių formos jokių problemų neturiu, bet ir tai pvz su pirmaja maitinimai būdavo labai dažni ir ilgi, pradžioj be 40min niekur, o pvz su antraja mergyte nuo pat pirmų dienų ji labai greit pavalgo, bet gal ir turi įtakos tai, kad didžioji ilgiau mokėsi tinkamai apžiot ir pan. Viso pieno nebūtina ištraukt, jei pasisotina, bet tada neturėtum maitint iškart iš kitos, o jei neina ištraukt kiek reikia bandyk po to kai pavalgo su pientraukiu ištraukt dar bent kiek. Arba bandyk iš tos kur suniau ištraukia dukart iš eilės maitint. Matai, o jei mišinuką naudoji tai manau, kad neišvengiamai pieno mažės, nes išsimes bent keli maitinimai, bet tai nereiškia, kad neužteks, nes labai daug kas maitina kombinuotai, tiesiog pienas susireguliuos pagal pareikalvimą ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(aura/v @ 2013 11 21, 16:39)
Sveikutes smile.gif

Ateinu pranest,kad jau 2 savaites,kaip turim savo mergyte wub.gif

Gime Lapkricio 6,4:09 ryte, 3.300g, 39 savaite smile.gif . Viskas ivyko labai greitai,bet skausmas didesnis nei su pirmu buvo. Atvaziavom su kas 5 min saremiais ir po valandos jau dziaugemes savo mazute.Galvyte islindo kartu su rankyte,tai del to dar teko pakentet,kol susius mane.

Klausimas maitinanciom krutine. Labai noriu pati maitint,bet gamta pagailejo tinkamos formos speneliu. Zinau,daugkas sako,kad tai ne kliutis,bet tikrai nera paprasta su jais. Tai,kad nekankint vaiko ir saves,pradejau naudot antspenius(antkrucius),bet pastebejau,kad mergaite vis dar labai ilgai ir daznai nori valgyt ir visko neistraukia is kruties. Bijau,kad nedingtu pienas visai,nes is vienos kruties vis maziau istraukiu as jo. Tiesa, nakti duodu tik misinuka,nes kitaip likciau be miego visai.
Gal turit kuri panasios patirties ar kanors gali patart tokioj situacijoj?

Sveikinimai wub.gif 4u.gif
Munyt viska graziai aprase....dadesiu ir as,kad bandyk gal nakti duot kruti irgi,nu sakai neissimiegosi,nugi vistiek susireguliuos daugiau maziau,as su pirmagime irgi 2 menesius naktim nemiegojau beveik,kad 1.5 val valgydavao,gi viskas laikina,plius jei nori pati maitinti.As su speneliais problemu neturiu,siaip nedideli jie pas mane,bet nuo pat pradziu maitnu su antpeniais,todel,kad buvo baisiai nugrauzti,tai tik antspeniai gelbejo,kad nepasiduociau ax.gif ,o kai mergina priprato su antspeniu,nebemoka pliko spenelio paimti,tai taip ir valgo su antspeniu visada,ai...pripratau,man nesunku smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip matau temele visai apmirus, jeigu atsiras besilaukianciu, norinciu pabendrauti, rasykit smile.gif
Atsakyti
Sveikos nestukes ir mamytes smile.gif gyvenu ir laukiuosi Airijoje, Galway. Gal yra gimdziusiu vietoje? Labai noreciau pabendrauti smile.gif
Atsakyti
as irgi Airijoj, tik Dubline.... kaip matau sitoj temoj nebeliko mamyciu... bet jei nori galim bendrauti 4u.gif
Atsakyti
Laba vakarėlį,

vajė kaip seniai čia veiksmo nebuvo biggrin.gif Mamytės tai niekur nedingo, va nėštukių tai nebeturėjom temelės palaikyt smile.gif

sveikos prisijungusios ir lengvo jums laukimosi 4u.gif
Atsakyti
aciu smile.gif
tema skirta ir nestukems, ir mamytems, uztai keista, kad nieko nebera...
Atsakyti
QUOTE(BeautifulSoul @ 2014 10 26, 11:18)
aciu smile.gif
tema skirta ir nestukems, ir mamytems, uztai keista, kad nieko nebera...

mamytės tapo "busy", kai temelę sukūrėm dauguma čia mūsų buvo tik pirmąkart besilaukiančios, dabar dauguma su daugiau vaikučių, tai sunku rast laiko prisėst paplepėt kai aplink sukasi reiklios mažos padaužos wub.gif
Atsakyti
siaip suprantama, kad maziau laiko lieka, arba jo nelieka forumams, kai reikia suziuret mazus padauziukus, tik man atrodo, su padauziukais kaip tik kyla dar daugiau klausimu ir reikia patarimu, negu nestumo metu. tad keista man, kad pagimdziusios panos nustojo susirasineti. nors galbut ir man paciai taip nutiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BeautifulSoul @ 2014 10 27, 11:00)
siaip suprantama, kad maziau laiko lieka, arba jo nelieka forumams, kai reikia suziuret mazus padauziukus, tik man atrodo, su padauziukais kaip tik kyla dar daugiau klausimu ir reikia patarimu, negu nestumo metu. tad keista man, kad pagimdziusios panos nustojo susirasineti. nors galbut ir man paciai taip nutiks  ax.gif

na laiko stoka tikrai ne vienintelė priežastis. Bendraut nenustojom, tik išsiskirstėm į mažesnius būrelius, ir pasikeitė bendravimo priemonės, kas gyvai susitinkam ir artimiau draugaujam, kas per skype ar fb grupes susirašom. Šiaip ne vien šita plepėjimų temelė labai apmirė, kažkodėl įtariu, kad šitiems forumams sunku atsilaikyt prieš kitus socialinius tinklus, ypač kai anonimiškumas nėra labai svarbu.
Tu lyg sakei iš Dublino esi, iš kurio krašto? Ar seniai Airijoj?
Atsakyti
taip, kai pasakei, tai labai logiska, kad susidraugavusios bendraujat kituose tinkluose ar gyvai. smagu, kad taip suarteja zmones susitike paplepeti sm smile.gif
taip, is dublino pietines dalies siuo metu, bet turbut kraustysimes i siaurine ar vakarine. airijoj seniai smile.gif o tu is dublino? jei taip, labai aktualus klausimas kuria ligonine rinkaisi?
Atsakyti