Įkraunama...
Įkraunama...

Ispaniukių namučiai

kazi ar ispanijoje normaliai uzdirbs...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2014 10 20, 17:42)
kazi ar ispanijoje normaliai uzdirbs...

Na, tikrai matyt Ispanija yra puiki šalis gyventi, bet ne tuo atveju, kai svarbu išgyventi. Turiu omenyje situaciją su darbais ir atlyginimais. Nors gal mano įspūdis ir nėra teisingas. Aš čia negyvenu...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2014 10 20, 17:42)
kazi ar ispanijoje normaliai uzdirbs...

Labadienis
O man atrodo jei is anksto nusiteikineti neigiamai tai ir bandyti nieko neverta smile.gif

O bendrai atrodo kad tikrai jauciasi pagyvejimas, bent jau pas mus judejimas yra, ir pagal turizmo statistika ka skelbia, ir pagal pirkima pardavima. ir darbu tu atsiranda. as is kitos puses matau kaip zmones iesko tinkamu darbuotuju ir niekaip neranda. Zodziu visko yra kaip ir visur. smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif ilindau pasiziureti kaip gyvenat. Atsidarau temute, o ten birzelio men pokalbiai, net pasimeciau, kad ne ten pataikiau biggrin.gif

Tai kaip gyvenat? Mes tai sukames savo rutinoj - begam begam kaip voveres rate. As va savaitgali buvau parlekus i LT, i klases susitikima. Tai labai idomu buvo visus klasiokus pamatyti smile.gif
O seip dziaugiames siltu ir graziu rudeniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Diana-: 28 spalio 2014 - 19:21
Sveikos,

na tai kaip ten del to musu susitikimo? Reiktu data issirinkt ir vieta. Butu smagu geru oru, ne per lietu wink.gif
As gyvenu urboj, kur galima barbacoa pasidaryt ir jura netoli, tad jeigu ka... O galim ir kur prie juros su sumustinukais wink.gif Vaikai palakstytu, mes papliurptume drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos neaktyviosios tongue.gif
QUOTE(Swallowtail @ 2014 11 04, 11:07)
Sveikos,

na tai kaip ten del to musu susitikimo? Reiktu data issirinkt ir vieta. Butu smagu geru oru, ne per lietu wink.gif
As gyvenu urboj, kur galima barbacoa pasidaryt ir jura netoli, tad jeigu ka... O galim ir kur prie juros su sumustinukais wink.gif Vaikai palakstytu, mes papliurptume  drinks_cheers.gif

Del manes kada norit, tik biski is anksto, nes kazkaip mano "socialinis tvarkarastis" perpildytas pastaru metu smile.gif
Prie juros gal jau biski vesoka rolleyes.gif bet prisitaikysiu kaip dauguma.
Pas mane darbo nemazai, nes kolege nescia, tai reikia biski persiorganizuoti, dabar laikinai ant biuletenio, bet suvokiu jei gris tai trumpam, po to jau ir dekretas is karto. o siaip viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau vietinių paklaust, ar yra Ispanijoj koks nors panašus skelbimų puslapis ar forumas kaip supermama, kur būtų galima įsigyti pigiau naudotų daiktų vaikams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ariete @ 2014 11 17, 15:44)
Sveikos, norėjau vietinių paklaust, ar yra Ispanijoj koks nors panašus skelbimų puslapis ar forumas kaip supermama, kur būtų galima įsigyti pigiau naudotų daiktų vaikams? smile.gif

Kiek pamenu buvo toks segundamano . es 4u.gif Dar kai kur mieste buna daiktu Komiso parduotuviu.

Sveikos gyvos mergaites, kaip laikotes? bigsmile.gif

Atsakyti
OMNY aha jau tikrai sveikos gyvos prazuveles lotuliukas.gif isviso dingo visos.matyt mazai belenda i tas supermamas.
manau dauguma buna fb tai galim ten daugiau diskusijas vest. smile.gif

as biski dirbu,kinieciu bare.kol kas viskas gerai zmones neblogi turiu omeny kinieciai.tai kol kas nesimusam tik daznai ryzius valgom lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2014 11 19, 21:55)
matyt mazai belenda i tas supermamas.


as ilendu bet i kitas temas blush2.gif kazkaip apie save netriu nieko naujo ir idomaus papasakot, ta pati rutina ax.gif

Atsakyti
Sveikos, aš vyrą išlydžiu į Angliją. Liksim su mažuoju maždaug pusei metų vieni. Liūdna, bet taip reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2014 11 21, 08:21)
Sveikos, aš vyrą išlydžiu į Angliją. Liksim su mažuoju maždaug pusei metų vieni. Liūdna, bet taip reikia  verysad.gif

Vajei, Vikusituka unsure.gif O ka jis ten veiks be kalbos? Ar jau su garnatijom del darbo vaziuoja?
Atsakyti