Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 3 dalis.

QUOTE(Zoran @ 2007 09 05, 18:31)
Antras variantas, kaip visiskai krastutinis, jau jei visai babkiu nera, o tas ciuzinys yra, tai kad bent kiek vintiliuotusi. Zinai, gi parduoti savo preke reikia ir kiek imanoma apsidrausti nuo nelaimingu ivykiu.


o kaip dėl čiužinio pusių ir galų -turi kokią reikšmę ar ne? rolleyes.gif

QUOTE(Deimira @ 2007 09 06, 07:45)

Tai ar jau išbandėt savo naujaji čiužini, kokie ispudžiai?


Išbandėm, nu ką žinau, labai minkšta nėra biggrin.gif Bet to ir tikėjaus, tokio ir norėjom. Šiaip viskas gerai, miegam patogiai, nemiga nekamuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2007 09 06, 16:41)
o kaip dėl čiužinio pusių ir galų -turi kokią reikšmę ar ne?  rolleyes.gif

Juk abu galai yra visiškai identiški, nera jokio skirtumo kur galva o kur kojos, be to čiužini reikia sukineti butent, keičiant koju gala su galva. Šita čiužini dar iš abieju pusiu vartyti galima, nu ta prasme apversti apačia i viršu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2007 09 06, 17:23)
Juk abu galai yra visiškai identiški, nera jokio skirtumo kur galva o kur kojos, be to čiužini reikia sukineti butent, keičiant koju gala su galva. Šita čiužini dar iš abieju pusiu vartyti galima, nu ta prasme apversti apačia i viršu g.gif


Viskas teisingai, tik va Jolanos puses skirtingos, viena is ju ciut minkstesne.
Atsakyti
galvojam visgi imti spyruoklinį čuižinį, nes lova bus su patalynės dėže. Zoran,kurį spyruoklinį čiužinį patartum imti iš gemegos?ar čia taipogi svarbi kūno masė? ( mano apie 60, maniškio apie 85kg) dėkui už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2007 09 06, 22:57)
galvojam visgi imti spyruoklinį čuižinį, nes lova bus su patalynės dėže. Zoran,kurį spyruoklinį čiužinį patartum imti iš gemegos?ar čia taipogi svarbi kūno masė? ( mano apie 60, maniškio apie 85kg) dėkui už atsakymą


Mes su panašiais svoriais išsirinkom Gemegos Amadeo JOY su HR'u.
Eucathermas nepatiko, o lateksas irgi kažkaip schmoll.gif:
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2007 09 06, 14:23)
Juk abu galai yra visiškai identiški, nera jokio skirtumo kur galva o kur kojos, be to čiužini reikia sukineti butent, keičiant koju gala su galva. Šita čiužini dar iš abieju pusiu vartyti galima, nu ta prasme apversti apačia i viršu g.gif

Viskas aišku. O tai kai Zoran rašė, kad ortopediniai čiužiniai turi skirtingas zonas ties dubeniu ir pečiais, tai ir galvoju, kad jeigu pečių zonoj guli kojos, tai kokia čia nauda bus biggrin.gif
Dėl tų minkštesnių pusių, tai žiūrėjau ir tą vieną pusę, ir kitą, nu man jos vienodos atrodo doh.gif Tai dabar ir nežinau ant kurios guliu ..Na bet ne esmė čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 09 07, 09:43)
Mes su panašiais svoriais išsirinkom Gemegos Amadeo JOY su HR'u.
Eucathermas nepatiko, o lateksas irgi kažkaip schmoll.gif:

o kuom eucathermas nepatinko?
Papildyta:
dar mane domina kuo skiriasi matraco uzpildai?ir kuri geriausia rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2007 09 07, 11:43)
o kuom eucathermas nepatinko?
Papildyta:
dar mane domina kuo skiriasi matraco uzpildai?ir kuri geriausia rinktis 4u.gif


Amadeo HR bus per akis. Visi kiti neverti demesio del kainos arba jusu svorio kategorijos. Pats geriausias Gemegos ciuzinys yra Amadeo Super, beje jis turi geriausia kainos kokybes santyki, bet jis labiau reikalingas drutiems zmonems.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 09 07, 19:26)
Amadeo HR bus per akis. Visi kiti neverti demesio del kainos arba jusu svorio kategorijos. Pats geriausias Gemegos ciuzinys yra Amadeo Super, beje jis turi geriausia kainos kokybes santyki, bet jis labiau reikalingas drutiems zmonems.

o kuri uzpilda rinktis?
Atsakyti
Gi parasiau pavadinime.
Atsakyti
dekui 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
tai dabar prisiskaičiau ir nieko nebežinau. blink.gif
Trumpai.Reikalingas čiužinys dvigulei lovai, svorio kategorija 70-90 kg, vyriškis linkęs smarkiai prakaituoti.Dėl pastarosios problemos linkom į spyruoklinius, dabar nebežinau...
Kaina apie 2000 litukų.
Patarkit, ką rinktis?
Atsakyti