Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

QUOTE(PaulaL @ 2012 12 30, 16:18)
Kodel tau daktare nepasiskino? Kai neramu..,reikia klausti

Šiaip, kai man 12 sav. darė echo tas daktaras irgi man nieko neaiškino,tik, kad smegenų yra, širdelė plaka, ir gali būt berniukas , viskas. Klausiau pati, ar nėra kokių nukrypimų, aaaa nu bandau pamatyt, bet nu.. Placenta prisitvirtinusi žemai, šito irgi nesakė, pati ieškojau info nuskaičius nuo lapo...O dėl atitikimo, irgi. Kai mano ginė echo darė 7 savaičių, sako nėra tiek, 6 tik, palei echo, tai kai siuntė 12 paskui, palei pirmąjį echo turėjo būt 11.. ANt siuntimo beje buvo parašyta. Aš to daktaro klausiu, ar atitinkam laiką, paklausė , kada buvo paskutinės mėnesinės ir viskas, nieko nebesakė. Paskui žiūriu ant lapo rašo 12sav+2d. Tai vėl klausiu, čia 12 savaičių jau mums? Ne 11? Jis į mane kaip į durnę žiūri ir : tai jei sakei mėnesinės buvo tada ir tada blabla. Sakau, sakiau ir pati skaičiuot moku, aš klausiu ar atitinkam laiką. Mikt- atitinkat. Nu tai..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 12 31, 12:12)
Šiaip, kai man 12 sav. darė echo tas daktaras irgi man nieko neaiškino,tik, kad smegenų yra, širdelė plaka, ir gali būt berniukas , viskas. Klausiau pati, ar nėra kokių nukrypimų, aaaa nu bandau pamatyt, bet nu.. Placenta prisitvirtinusi žemai, šito irgi nesakė, pati ieškojau info nuskaičius nuo lapo...O dėl atitikimo, irgi. Kai mano ginė echo darė 7 savaičių, sako nėra tiek, 6 tik, palei echo, tai kai siuntė 12 paskui, palei pirmąjį echo turėjo būt 11.. ANt siuntimo beje buvo parašyta. Aš to daktaro klausiu, ar atitinkam laiką, paklausė , kada buvo paskutinės mėnesinės ir viskas, nieko nebesakė. Paskui žiūriu ant lapo rašo 12sav+2d. Tai vėl klausiu, čia 12 savaičių jau mums? Ne 11? Jis į mane kaip į durnę žiūri ir : tai jei sakei mėnesinės buvo tada ir tada blabla. Sakau, sakiau ir pati skaičiuot moku, aš klausiu ar atitinkam laiką. Mikt- atitinkat. Nu tai..


Tai ir aiskinu,kad dvi savaites gali vaisius buti didesnis ar dvi mazesnis, cia norma...butu daugiau...daktarai siustu pas kitus daktarus.
Placenta zemai tokiu metu buna daugiau nei puse nesciuju. Na pasakytu zemai, tai iskarto visos nesciosios stresuotu doh.gif
Atsakyti
Mano daktare pasake kad vaikui tiek ir tiek laiko kai pries pora sav buvo tiek ,as jai sakau savaite atsiliekam ji dar paziuri sako ,gali but kad echo blogai rodo ir viskas ,dar tada sulemeno kad nedaug vandenu doh.gif
O kad placenta zemai daktarai privalo pasakyt ,kad nestuke labiau saugotusi man iskart pasake,nes pradejo teplioti ,tai paaiskino kad placenta zemai del to patepa smile.gif
Atsakyti
Merginos, o ar kada teko girdėti tokį atvejį, gydytoja sako, kad virkštėlė labai stora. Ir tai pasakė kaip labai negatyvų daylą, o aš taip susinervavau, kad net nepaklausiau, ką tai reiškia. Darė echoskopiją kai mums buvo devynios savaitės.

Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2013 01 08, 09:10)
Merginos, o ar kada teko girdėti tokį atvejį, gydytoja sako, kad virkštėlė labai stora. Ir tai pasakė kaip labai negatyvų daylą, o aš taip susinervavau, kad net nepaklausiau, ką tai reiškia. Darė echoskopiją kai mums buvo devynios savaitės.

man ir sake,kad virkstele stora,bet pats daktaras pasake,kad jie nezino del ko taip yra g.gif
Atsakyti
laba diena gal kam yra taip buve ,jau prarandu vilty,pagal menesines man turetu buti 10sav ,nuejus pas gyd padare echo ir pasake kad mano leliui tik 5 sav ir 4 dienos ,kaip tai gali but?apie sirdies duzius nutyleta liepe ateit po 2 sav ,kaskodel jauciu kad sirdis neplaka ir nebesivysto nors jie to nesake as gyvenu londone ,todel medicina cia tai padek Dieve ...bet idomiausia kartais ryte vemiu vis dar plius testas rodo teigiamas vakar pasidariau nebezinau ka galvoti...
Atsakyti
echoskopas yra seseliu mokslas. tuom viskas pasakyta. laukiuosi antro vaikelio ir pagal menesines yra 34 savaites, pagal paskutini echo tada 32. paskutinis echo buvo 19 sav. kadangi dare echo ne mane priziurinti daktare tai issigando kad rodo ne 19 o 17 sav tai nusiunte i ligonine issamiam, o ligoninei pasitaike faina moteriske echoskopuotoja, paziurejo sako "jokiu anomaliju nera vaikelis judrus, guvus viskas jam gerai, o kad neatitinka savaiciu tai tiesiog veliau pastojai ir viskas".
ir nustojau pergyvent kad nesivysto ar kazkas negerai, tik va su gimdymo data kazin kaip bus:) bet pora savaiciu anksciau ar veliau vistiek reiks gimdyt. pas mane irgi yra zemokai placenta bet kazkaip problemu dar nebuvo, gal pakilo:)
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2014 10 10, 12:16)
echoskopas yra seseliu mokslas. tuom viskas pasakyta. laukiuosi antro vaikelio ir pagal menesines yra 34 savaites, pagal paskutini echo tada 32. paskutinis echo buvo 19 sav. kadangi dare echo ne mane priziurinti daktare tai issigando kad rodo ne 19 o 17 sav tai nusiunte i ligonine issamiam, o ligoninei pasitaike faina moteriske echoskopuotoja, paziurejo sako "jokiu anomaliju nera vaikelis judrus, guvus viskas jam gerai, o kad neatitinka savaiciu tai tiesiog veliau pastojai ir viskas".
ir nustojau pergyvent kad nesivysto ar kazkas negerai, tik va su gimdymo data kazin kaip bus:) bet pora savaiciu anksciau ar veliau vistiek reiks gimdyt. pas mane irgi yra zemokai placenta bet kazkaip problemu dar nebuvo, gal pakilo:)

man labai neramu, nes nepasake kad plaka sirdis ir tiek sav neatitinka visas menuo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bangele R @ 2014 10 11, 13:25)
man labai neramu, nes nepasake kad plaka sirdis ir tiek sav neatitinka visas menuo sad.gif

Jums nieko kito nebelieka, kaip tik laukti tas 2sav., o tada ir paaiskes ar paaugo kiek jusu zirniukas. Linkiu sekmes, laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2014 10 11, 14:10)
Jums nieko kito nebelieka, kaip tik laukti tas 2sav., o tada ir paaiskes ar paaugo kiek jusu zirniukas. Linkiu sekmes, laikykites  4u.gif

didelis aciukas Jums 4u.gif
Atsakyti
Aš kai 7.5 sav. nupėdinau pas ginę ji man pasakė, kad vaisius atitinka 6 sav. Hmm, sakau, nu negali būt, gal tiesiog lėtai vystosi, nes mano ciklas lb reguliarus būdavo (temp. nematuodavau, bet giliai abejoju, ar ovuliacija galėjo įvykt 24 ciklo dieną, kai jis yra 29 dienos..). Sako, tokiame ankstyvame periode nebūna jokių lėtų vystymųsi, pastojai savaitę vėliau ir viskas. Tai likau susibalamutinus. Ir vis tiek galvoj suku alternatyvas.. Blogai rodo echo, ilga implantacija, mažas embrioniukas, mmm..? doh.gif
Anyway, lb viliuosi, kad pasivys, nes man visai nepatinka nežinot ir sukt galvą.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Shviesele @ 2014 12 14, 13:55)
Aš kai 7.5 sav. nupėdinau pas ginę ji man pasakė, kad vaisius atitinka 6 sav. Hmm, sakau, nu negali būt, gal tiesiog lėtai vystosi, nes mano ciklas lb reguliarus būdavo (temp. nematuodavau, bet giliai abejoju, ar ovuliacija galėjo įvykt 24 ciklo dieną, kai jis yra 29 dienos..). Sako, tokiame ankstyvame periode nebūna jokių lėtų vystymųsi, pastojai savaitę vėliau ir viskas. Tai likau susibalamutinus. Ir vis tiek galvoj suku alternatyvas.. Blogai rodo echo, ilga implantacija, mažas embrioniukas, mmm..?  doh.gif
Anyway, lb viliuosi, kad pasivys, nes man visai nepatinka nežinot ir sukt galvą..  schmoll.gif



Viskas bus gerai, nepergyvenk wink.gif Juk pastojimas nera vienos valandos procesas, kuris butinai ivyksta ta pacia diena kaip ir ovuliacijos pirmoji diena. Viskas labai daug priklauso ir nuo lytiniu santykiu dienos (galbut zinai ja, tada gali tiksliau pasiskaiciuoti).
Spermiukai tavo organizme gali isgyventi gana ilgai. Kiausinelis po ovuliacijos takais slenka irgi ne viena viena. Tai isivaizduok pvz. Ovuliacija prasidejo truputi veliau nei iprastai - 25 ar 26 diena. Kiausinelis nuo jos pradzios 'isgyveno' dar apie 3 dienas ir gal buvo apvaisintas tik 29-a...
Jau ir slenkasi data.

Taip pat nesutinku kad "nebuna letu vystymusi". Letu vystymusi gal ir nebuna, bet tikrai buna paklaidu nustatant embrioniuko amziu su exoskopu. Man pvz. su 2 vaikasi ginekologai vis siule "nesidziaugti ir ateiti po keliu sav.", nes lyg ir neatitinka, veluoja...Nors buvo irgi pirmosios savaites, o ginekologai geri, privaciose klinikose. Ir abiem atvejais ~8-9 savaite viskas "susilygino" ir vaizdas echoskopo ekrane pradejo atitikti datas matomas is menesiniu.

Zinoma, kaip yra is tiesu, pasakys tavo gydytojas. Bet tikiu ir linkiu, kad viskas butu gerai 4u.gif


Atsakyti